جزئیات انتشار بازی LEGO Worlds Game PS4 کمپانی Traveller’s Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO Worlds Game PS4 کمپانی Traveller's Tales

جزئیات انتشار بازی LEGO Worlds Game PS4 کمپانی Traveller’s Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO Worlds Game PS4 کمپانی Traveller’s Tales

LEGO Worlds Game
این بازی یک گودال ماسه بازی است که توسط Traveller’s Tales ساخته شده است و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد ساختارهای ساختاری را در یک قالب تولید شده توسط ۳D انجام دهند. نسخه بتا این بازی در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۵ در Steam Early Access منتشر شد.
و در تاریخ ۷ مارس ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد. یک نسخه برای Nintendo Switch در تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۱۷ در آمریکای شمالی و ۸ سپتامبر ۲۰۱۷ در اروپا منتشر شد.
بستر های نرم افزاری:
مایکروسافت WindowsPlayStation 4Xbox OneNintendo Switch
ReleaseMicrosoft Windows، PlayStation 4، Xbox One
سوئیچ نینتندو
سبک :SandboxModes تک نفره، چند نفره

GameplayEdit:
World of Lego
یک بازی ویدیویی Sandbox است که اجازه می دهد تا بازیکنان یک دنیای ساخته شده از آجرهای Lego ایجاد کنند. بازیکن برای جمع آوری اشیاء در سراسر نقشه از “ستدس”،که یک ارز در بازی و بعنوان پاداش است استفاده میکند.بازیکن می تواند با استفاده از اقلام که با آنها مواجه است به ساخت و ساز بپردارد. بازیکنان می توانند دنیای خود را با استفاده از ساختارهای پیشنهادی Lego یا با استفاده از ابزار «آجر » ایجاد کنند.

جزئیات انتشار بازی LEGO Worlds Game PS4 کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO Worlds Game PS4 کمپانی Traveller’s Tales

ظاهر و لباس بازیکنان در بازی قابل تنظیم است. زمین و محیط را می توان با استفاده از ابزارهای محوطه سازی تغییر داد. انواع وسایل نقلیه مانند هلیکوپتر و موجودات در این بازی برجسته شده است. گزینه چند نفره و ویژگی های به اشتراک گذاری جهانی به بازی از طریق به روز رسانی های بعدی اضافه شده است.
توسعه دهنده:
این بازی رسما در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۵ منتشر شد و مجوز دسترسی همزمان در Steamto به جامعه مجازی اجازه داد تا بازخوردهای مداوم و ادغام محتوای اضافی را در طول زمان ارائه دهد. این بازی به شما تجربه کشف یک کهکشان را که به طور کامل از آجر LEGO ساخته شده است میدهدکشف منظره های غول پیکر، کشف شگفتی های بی شمار و ایجاد هر چیزی که می توانید تصور کنید از ویژگی های این بازی است.
در این بازی میتوانیدکشف کنید و هرآنچه که دوست دارید را ایجاد کنید. LEGO Worlds یک محیط باز از دنیای پردازش شده و ایجاد شده به طور کامل از آجرهای LEGO است که شما می توانید آزادانه دستکاری کنیدو به صورت پویا با مدل های LEGO پر شده است. هر چیزی را که می توانید با یک آجرتصور کنید را میتوانید بسازید. یا از ابزارهای محوطه سازی وسیع استفاده کنید تا دامنه های کوهستانی زیادی ایجاد کنید و جهان خود را با جزایر گرمسیری جایگزین کنید.
در ساختارهای پیش ساخته برای ساختن و سفارشی کردن هر چیزی به دلخواه شما پردازش شده است. با استفاده از هلی کوپترها، اژدها ها، موتورسیکلت ها یا حتی گوریل ها و کشف گنجینه هایی که گیم پلی شما را افزایش می دهند، کاوش کنید. و با تماشای بازی Playstation خلاقیت خود را از طریق شخصیت ها و موجوداتی که با شما و یکدیگر در راه های غیر منتظره ای ارتباط برقرار می کنندو زندگی می کنند ارتقا دهید. در LEGO Worlds، هر چیزی امکان پذیر است!

جزئیات انتشار بازی LEGO Worlds Game PS4 کمپانی Traveller's Tales
جزئیات انتشار بازی LEGO Worlds Game PS4 کمپانی Traveller’s Tales

جهان لگو:
بسته کلاسیک فضایی که با انفجار و کشف دورترین نقاط فضا با مأموریت های جدید، کاراکتر، ساخت، و وسایل نقلیه از مجموعه ای از نمایشنامه های کلاسیک مورد علاقه شما پر شده است .هیولا های کوچکی که برای تعجب و هیجانی وحشتناک وجود دارد، ترفندهای خطرناک شما درشب و در شهر هیولا، جایی که هالووین در هر روز سال جاری است! این شهر شبح پر از انواع هیولاهای وحشتناک است، خانه های خالی از سکنه و وسایل نقلیه ناامید کننده است که مطمئنا برای تجربه هیجانی ترسناک برای شما جالب است.
قطار شبح اگر شما جرات کنید که به یک دانشمند هیولا تبدیل شوید وبه ساخت قلعه شبح وار خود بپردازید. ایجاد، کشف , تجربه هیجان با دوستان خود در بسته جدید هیولا برای جهان LEGO ،
جهان های منحصر به فرد را بسازید و بشناسید باهم بازی کنید؛ بازی دو نفره ، یک جهان منحصر به فرد را که به طور کامل از آجرهای LEGO ساخته شده است را بسازیدو از قدرت خلاقیت خود برای نشان دادن هوش و استعداد خود بر روی آن استفاده کنید.
 LEGO World به شما این امکان را می دهد که دنیای ناشناخته را کشف کنید و به دلخواه خود آنرا بسازید.با همکاری دوستتان یا خودتان، به تنهایی ،می توانید زمین اطراف خود را با دستکاری آجرها یا اضافه کردن امکانات جدید برای ایجاد مناطق بزرگ و جدید گسترش دهید شما همچنین می توانید با اضافه کردن ساختارهای پیش ساخته مانند ساختمانها و حتی حفر کوههای لگو مناطق شهری و کوهستانی هیجان انگیزی را درست کنید.
جهان تازه ایجاد شده خود را با شخصیت ها و موجودات قابل تنظیم مانند گرگ یا اژدها زندگی ببخشید که با شما و محیط اطراف آنها ارتباط برقرار خواهند کرد تا یک اکوسیستم زنده LEGO ایجاد کنید. هنگامی که شما آماده اکتشافات بیشتری هستید، وسایل نقلیه ای مانند موتورسیکلت یا هلیکوپتر را بسازید تا زمین و غذای بیشتری را برای کشف گنجینه های پنهان در سراسر جهان در اختیار داشته باشید.
شما میتوانید دنیایی که شما با دوست خود میسازید را با او به اشتراک بگذارید. و آنها نیز دنیای ساخته شده خودشان را با شما به اشتراک بگذارند. یا به طور خلاصه، از جهان آنها بازدید کنید و به آنها کمک کنید تا کشف کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =