جزئیات انتشار بازی Life is Strange 2 2018 PS4 کمپانی Dontnod Entertainment

.

بازی Life is Strange 2: تریلر، تاریخ انتشار، داستان و اخبار

داستان بازی Life is Strange 2 مربوط به دو برادر است که در حال فرار هستند.
نهایتا تاریخ انتشار اولین اپیزود بازی Life is Strange 2 مشخص شد. از تاریخ ۲۷ سپتامبر بخش اول این بازی ماجراجویی قابل دانلود است. این بازی برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و ویندوز عرضه شده است.
در این نمونه، باید بازی Life is Strange 2 را دنباله دار فرض کنید. با این همه، قبلا از این انتشار ما بازی ماجراجوییLife is Strange  را انجام داده بودیم (Life is Strange: Before the Strom)، که البته پیش درآمد بازی اصلی بود. همچنین بازی The Awesome Adventures of Captain Spirit را بسیار معروف و همچنین رایگان بود انجام دادیم، اما این بازی، یک بازی ماجراجویانه ی مستقل است که در جهان Life is Strange رخ می دهد و به نظر می رسد موازی با اتفاقات بازی Life is Strange 2 حرکت کند.
پس، جدای اینکه بازی Life is Strange 2 ادامه ی بازی اصلی است، دیگر چیست؟به نظر می رسد این بازی شروع داستان جدیدی درباره ی دو برادر است که سین و دنیل دیاز نام دارند، و در پس از رها کردن خانه ی خود در سیاتل، در حال فرار از پلیس هستند. در این داستان جاده ای، برادران دیاز در حال برگشت به شهرشان یعنی پورتو لوپوس مکزیک هستند.
آیا این بازی هیچ ارتباطی به مکس و کلو که در بازی اول بودند، دارد؟ آیا برادران دیاز در نهایت از Arcadia Bay, Oregon عبور می کنند؟ تا این لحظه، هیچ اطلاعاتی مربوط به این سوالات دریافت نکرده این اما به نظر می رسد شرکت توسعه دهنده ی دنت ناد سورپرایزهای جالبی برای طرفدارانش داشته باشد.

تاریخ انتشار بازی پلی استیشن ۴ The Life is Strange 2

اپیزود اول بازی Life is Strange 2 در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شده است.

داستان بازی Playstation ۴ Life is Strange 2 در همان دنیای بازی اول است، اما بیشتر بر شخصیت ها متمرکز است

در این بازی با شخصیت های مکس و کلو خداحافظی کرده و به شخصیت های سین و دنیل روبرو خواهیم بود. شما به عنوان سین دایاز ۱۶ ساله بازی می کنید، که به نظر می رسد تنها سرپرست برادر ۹ ساله اش دنیل است، این دو از جاده ها و بیابان ها عبور می کنند تا به مکزیک برسند.
در تریلر منتشر شده دلایل سفر این دو برادر در تاریکی نشان داده شده، و همچنین سین احتمالا قدرت های عجیبی دارد که رقیب مکس در بازی اول Life is Strange خواهد بود. شما به عنوان برادر بزرگتر، باید شخصیت دنیل را شکل دهید، که احتمالا انتخاب های سخت بازی را پر استرس تر خواهد کرد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =