بازی Lords of the Fallen 2

جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen 2 ps4

Lords of fallen2 یک بازی اکشن است که توسط Deck13interactive و Cl games طراحی شده. قسمت اول این بازی در اکتبر ۲۰۱۴ برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر ارائه شده است. در این بازی شما سفر به سرزمین ماجراهای مرموز و جذاب همراه با مبارزات خشمگینانه و با استفاده از تسلیحاتی مانند شمشیر و چکش را تجربه خواهید کرد. نام شخصیت اصلی این بازی Harkyn است که به ماموریتی فرستاده شده تا قدرت مرموز خدایان شیطانی را با حمله به آن و جنگ مستقیم سرنگون کند.Harkyn فردی است که از جامعه فاصله گرفته و گذشته ی خوبی ندارد به همین دلیل خانواده او را طرد کرده اند.

این بازی در سرزمینی است که خدایی به نام Adyr سال ها پیش توسط مردم شکست خورده و در زندانی اسیر است. این بازی در حالت سوم شخص قابل اجراست. به گفته ی طراحان این بازی از بازی های Dark souls ، uncharted الهام گرفته و تلاش شده تا از افسانه های مختلفی در درون این بازی استفاده شود.
شما در این بازی شاهد مبازرات تک به تک و گروهی خواهید بود و همه چیز در مبارزه خلاصه نمی شود بلکه ایجاد یک استراتژی در برخورد با موانع و استفاده از خلاقیت در جنگ ها بسیار مهم هستند. در این بازی شما می توانید از سلاح های مختلفی استفاده کنید و هرچه جلوتر می روید می توانید قدرت آنها و ویژگی هایشان را ارتقاء بدهید.

جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen 2 ps4
جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen 2 ps4

شخصیت اصلی این بازی در بعضی از مرحله ها توسط افرادی حمایت می شود ولی تعداد دشمن های اهریمنی که برای نجات خدای خود آمده اند بسیار زیاد است و این موضوع کار را برای شما دشوار می کند. این بازی در ابتدا توسط یک استدیو لهستانی طراحی کردید اما بعد از مدتی تمام کار از ابتدا شروع شد و طرح های قبلی به کلی از بین رفتند. طراحانی که در این پروژه یک جا جمع شدند همگی سابقه ی فعالیت در بازی هایی نظیر Call of duty ، just cause ، Devil may cry را دارند و بلند پروازی ها و جسارت آنها باعث شد تا این بازی به یکی از مهیج ترین بازی ها تبدیل شود.

قصد آنها ساخت یک بازی چند نفره است به طوریکه تمام افرادی که درون بازی هستند احساس لذت کنند. به گفته مدیر ارشد تیم طراحی، آنها تلاش کردند تا یک تیم برجسته را تشکیل دهند تا بتوانند یک بازی قدرتمند در زمینه های گرافیک و گیم پلی را طراحی کنند دقیقا مثل اتفاقی که در طراحی بازی just cause رخ داد. در حقیقت برجستگی ویژگی های فنی در این بازی از نظر آنها مهم تر از داستان است و این می تواند به راحتی بازی را جذاب و هیجان انگیز کند. به گفته ی کارشناسان این کار یک چالش بزرگ است که ممکن است نتیجه ی بسیار جالبی را در بر داشته باشد.

طبق اظهارات طراحان آنها با الهام گرفتن از بازی های مشهور دنیا در تلاش بوده اند تا یک مفهوم جدید در دنیای بازی های اکشن و ماجراجویانه را پیدا کنند و همین کار خلاقانه ی آنها توانست به خوبی توجهات را به سمت آنها جلب کند. این بازی به علت خشونتی که در درون خود دارد مختص کاربران بالای شانزده سال است و محتوای آن برای خردسالان مناسب نیست. کاربرانی که محیط و گیم پلی قسمت اول این بازی را تجربه کرده اند حتما در این نسخه شگفت زده خواهند شد زیرا برخی از شخصیت ها به زیرمجموعه رفته اند و تعدادی شخصیت جدید در این نسخه به وجود آمده اند.

جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen 2 ps4
جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen 2 ps4

در حقیقت طرز نگاه کاربر به این بازی در این نسخه تغییر می کند و ما شاهد یک رویکرد جدید و خوش آیند خواهیم بود. طراحان این بازی تمام تلاش خود را کرده اند تا هیجان زیادی را درون این بازی تزریق کنند و این کار را چنان دقیق و خوب انجام داده اند که کاربر عاشق فضای آن خواهد شد. اختیار شما در این بازی پلی استیشن زیاد است و شما می توانید با تصمیم های خود روند بازی را تغییر دهید بنابراین تلاش کنید تا در تصمیم گیری نیز دقت کنید تا مجبور به عقب نشینی در این بازی نشوید. در این بازی شما نبرد های هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد و هیجان واقعی را به راحتی می توانید احساس کنید.

در مبارزه با حریفان خود به خوبی دقت کنید زیرا قدرت مبارزه هر کدام از آنها متفاوت است و هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. شما بعد از شکست حریف خود امتیازی دریافت می کنید، هرچه کمتر صدمه بخورید امتیاز شما بیشتر است و در نهایت می توانید آن را خرج کرده و ویژگی های خود را بهبود بخشید. هنوز تاریخ دقیقی از انتشار این بازی اعلام نشده اما انتظار می رود که به زودی این کار انجام شود. طبق پیش بینی های انجام شده این بازی استقبال خوبی را تجربه خواهد کرد و حتی ممکن است رکورد فروش را هم بشکند. تنها تریلری از این بازی منتشر شده که به خوبی تفاوت آن را با دیگر بازی های این ژانر به علاقه مندان نشان می دهد توصیه می کنم حتما این تریلر را تماشا کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =