جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen PS4 کمپانی CI Games

جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen PS4 کمپانی CI Games

جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen PS4 کمپانی CI Gamesجزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen PS4 کمپانی CI Games
این بازی یک بازی ویدئویی است که توسط Deck13 Interactiveand CI Games توسعه داده شده است. و در اکتبر ۲۰۱۴ برای PlayStation 4، Xbox One و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. نسخه تلفن همراه این بازی، که ویژگی های یک کنترلر کش یک به یک را دارد، در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۱۷ برای iOS و اندروید به عنوان یک بازی پرداخت شده با خرید برنامه های کاربردی منتشر شد
ناشر :
NA: Bandai Namco GamesPAL: CI GamesEU: Square Enix
مدیر :Jan Klose
تولید کننده :Max Kübler
طراح : Sven Hammer
Timo TrefferComposer (s) Knut Avenstroup HaugenEngineFledge Engine
بستر های نرم افزاری مایکروسافت: ویندوز، PlayStation 4، Xbox One، iOS، AndroidRelease
نسخه های موبایل:
ژانرهای اکشن تک نفره
بازیکنان سفری را از طریق محیط های مرموز و بزرگ متصل به هم آغاز کرده و به مبارزه با خشمگینان، دشمنان مخرب، از جمله کارفرمایان با استفاده از سلاح های بزرگ ، مانند محورها و چکش ها می پردازند. بازیکنان با کنترل Harkyn به عنوان فرستاده شده یک ماموریت برای متوقف کردن نیروهای شیطانی و مرموز و قدرتمند خدایان قدرتمند استفاده میکنند. و آنها را به جهان حمله و جنگ میبرند.

جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen PS4 کمپانی CI Games
جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen PS4 کمپانی CI Games

گیم پلی بازی:
Lord of the Fallen
یک بازی شخص ثالثی است که شامل یک رویکرد تاکتیکی آهسته برای گیم پلی و مبارزه با نزدیکان است که دشمنان و مکان های دشواری پیش روی بازیکن است که برای غلبه بر آنها باید مبارزه کننددر حالی که به مرور و در طی بازی مواجه شدن با آنها را یاد می گیرند.
این بازیکن نقش هارکین را بازی می کند که از ابتدا می تواند به سبک های مبارزه ترجیحی بازیکن از طیف وسیعی از کلاس های مختلف، هر کدام با تخصص خاص خود در سلاح ها، زره ها، جادوها و توانایی های خاصی طراحی شده باشد.
یک کلاس بر اساس دو انتخاب عمده و سه نوع سحر و جادو تعیین می شود؛ سکته مغزی، فریب، و آرامش، و سپس انتخاب دوم از سه مجموعه مختلف زره پوش؛ جنگجو، سرکش و روحانی، ترکیب های مختلف از هر دو گزینه به بازیکن اجازه می دهد تا انتخاب کنید که چگونه از ابتدا با Harkyn بازی کند. با استفاده از مجموعه ها، جنگجوها زره ها و سلاح های سنگین اما قوی مبارزه میکند.
سلاح های سبک بسیار سبک تر و سریعتر است و روحانیون از کارکنان و زره ها استفاده می کنند آنها همچنین از طلسم استفاده می کنند. سحر و جادو به تغییرات هر کلاس اضافه می شود. به عنوان مثال، یک جنگجو همراه با سحر و جادو توانایی مبارزه با یک جنگجو قوی و با قدرت و استحکام بالا را دارد.
در حالی که یک مجموعه رزمی همچنین می تواند با سحر و جادو قوی به مبارزه با یک مبارز پالادین بپردازد که خیلی قوی است، او همچنین می تواند با استفاده از طلسم در اوایل بازی به عنوان عامل پیشرفت بازیکن در جریان بازی و شکست دشمنان، بپردازد و تجربه به دست آورد و برای ارتقاء مهارت های هارکین و باز کردن جادوها جدید برای استفاده در مبارزه آنها را صرف کند.
این بازی به مبارزه با هاب ها و پیشرفت بازی های غیر خطی از طریق یک داستان اصلی مرکزی تقسیم می شود و مناطق جدید به طور مداوم با بازیکن پیشرفت می کند و مجاز به بازگشت به مناطق قبلا تکمیل شده است. با این حال، هر منطقه جدید دارای مسیرهای متعدد، مکان های پنهان و کلید های میانبر و اسرار پنهان برای کشف است.

جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen PS4 کمپانی CI Games
جزئیات انتشار بازی Lords of the Fallen PS4 کمپانی CI Games

در طول بازی پلی استیشن ، بازیکن همچنین شخصیت های غیر بازیکن را که اطلاعات بیشتری را ارائه می دهند، در اختیار دارد و در بسیاری از موارد، به بازیکنان برای ارتقا بیشتر اعطا می کند. بازیکن همچنین می تواند به انتخاب شخصیت های خاص و quests خود بپردازد.
این بازی با استفاده از یک سیستم پست های بازرسی است که بازیکن باید آن را پیدا کند و می تواند از آن برای ذخیره، بازپرداخت اقلام مصرفی مانند معجون های شفا و ارتقاء شخصیت خود استفاده کند .
هنگامی که به ارتقاء هارکین می رسید اربابان سقوط از سیستم “خطر و پاداش” استفاده می کنند. مقدار تجربه ای که بازیکن می تواند برای استفاده به دست آورد، می تواند از طریق چندتایی افزایش یابد که باعث افزایش طول عمر بازیکن می شود تا حملات دسته کوچک موسیقی جاز را از بین ببرد یا با از استفاده از ایست های بازرسی و صرف تجربیات خود به ارتقا خود بپردازد.
اگراز یک ایست بازرسی استفاده شودبازی تنظیم مجدد خواهد شد. اگر یک بازیکن در دوران جنگ کشته شود، آنها در آخرین ایست بازرسی که استفاده می کنند ظاهر می شوند، اما با دشمنان قویی که قبلا شکست خورده اند در محل اصلی بازی می کنند.
در این مرحله یک تایمر آغاز خواهد شد، و نیاز به بازگشت به نقطه ای که آنها در آخرین لحظه جان خود را از دست داده اند برای به دست آوردن آنچه که قبلا از دست داده اند است.با این حال، اگر تایمر تمام شود یا اگر بازیکن قبل از رسیدن به این نقطه دوباره بمیرد، تجربه ای که تاکنون به دست آورده است از دست خواهد رفت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =