جزئیات انتشار بازی Mad max game PS4 (قسمت دوم) کمپانی Avalanche Studios

جزئیات انتشار بازی Mad max game PS4(قسمت دوم)،کمپانیAvalanche Studios

جزئیات انتشار بازی Mad max game PS4 (قسمت دوم) کمپانی Avalanche Studios
جزئیات انتشار بازی Mad max game PS4 (قسمت دوم) کمپانی Avalanche Studios

قسمت دوم -Mad max game PS4
چشم انداز این بازی پلی استیشن در مکزیک شامل کانین ها، غارها، بیابان ها و بطری های رها شده است. دنیای بازی به چندین منطقه تقسیم شده است، هر کدام دارای پسوند و چشم انداز خاص خود هستند. مناظر و خرابه های منحصر به فرد را می توان در هر منطقه کشف کرد. فعالیت های جانبی مانند نژادها، آزمایشات زمان، حمله به قلعه های دشمن و از بین بردن کامیون های دشمن می تواند در هر منطقه پیدا شود.
سطح تهدید منطقه با تکمیل این فعالیت ها، وتسهیل ناوبری آن کاهش می یابد. هر منطقه دارای یک رئیس است که در پایه آنها می توان یافت و شکست خورد. بعضی از قلعه های بازی دوستانه هستند وبل از بین بردن پایگاه های خصمانه، مأموریت ها پاداش های مکس بیشتر می شود.
این قلعه ها را می توان ارتقا داد، ارائه مزایای مختلف مانند کمک برای جمع آوری ضرب و شتم در هنگام بازی خاموش است، با بازگرداندن مهمات و تفنگ ساچمه ای, Max می تواند در یک بالون هوای گرم (به طور دائم به زمین متصل شود)و برای جستجوی اهداف و مکان های جدید حرکت کند. پس از دیدن اهداف از طریق دوربین دوچشمی، می تواند توسط Chumbucket در عملیات استراتژیک برای تکمیل اهداف خود هدایت شود.
ماکس با Dinki-Di همراه است که می تواند به بازیکنان کمک کند که مین های زمینی را شناسایی کنند. او توانایی های صعود محدودی دارد و در بازی اشیائی هستند که می توانند صعود را زرد و برجسته نمایند.
اکثر منابع موجود در این بازی به جز بنزین، که برای رانندگی مورد نیاز است، کم است. بازیکن می تواند یک بار jerrycan را در یک زمان جمع آوری کند و آن را در پشت مگنوم اپوس ذخیره کند.

جزئیات انتشار بازی Mad max game PS4(قسمت دوم)،کمپانیAvalanche Studios
جزئیات انتشار بازی Mad max game PS4(قسمت دوم)،کمپانیAvalanche Studios

اومی تواند کلکسیون ها (آثار تاریخی) را در طول بازی پیدا کند. این آثار عمدتا عکس ها و یادداشت های مهم است. غذا و آب برای بقا مکس حیاتی است؛ بازیکن می تواند آنها را در زمین بیل جمع آوری و از آنها برای بهبود سلامت خود استفاده کند. همچنین می تواند حیوانات کوچک مانند جوندگان و قارچ ها را تجزیه کند تا سلامت او را بهبود بخشد و در مناطقی که می تواند غذا و منابع را پیدا کند، کلاغ ها را در اطراف آنها می کشد.
بازیکن می تواند به “هر چیز بزرگ” ناشناخته مانند منطقه فرار از زمین زلزله , شن و ماسه های خطرناک و زمین بدون غذا وآب که اینها قسمت های مهم برای Magnum Opus است دسترسی یابد. با توجه به Avalanche نقشه بازی بی نهایت است. یک چرخه داینامیک روزانه – شبانه، یک سیستم آب و هوا و انواع خطرات زیست محیطی در بازی گنجانده شده است که از آب و هوا و بلایای طبیعی برخوردار است.
ماشین نهایی خود را از طبق سلیقه خود بسازید، شما میتوانید خود رادر یک سفر خطرناک قرار دهید تا بتوانید کلید خود را برای نجات بازسازی کنید. دشمنان خود را در جنگ با سرعت بالا و درون وسیله نقلیه با استفاده از وسیله نقلیه نهایی و سلاحهای قوی و بزرگ شکست دهید. ماشین جنگی کامل خود را با هزاران مدل مختلف برای سفارشی سازی عملکرد، زره و سلاح بسازید.
جنگجوی افسانه ای پس از آخرالزمان دلخواه خود را با ارتقاء آمار، دنده و توانایی های مکس، به دست آوردن دسترسی به منابع گرانبها و ارتقاء قدرت، کشتن یا کشته شدن با ترکیب خفاش، اسلحه و مبارزه با غواصی برای از بین بردن دشمنان بی رحم کشف کنید.
جهان آخرالزمان با آب و هوای پویا، منظره خیانتکار و جناح های مخرب سادیست که هر زمان که بخواهند، هر کسی را تهدید می کنند. این فضاپیما گسترده و پر از ماموریت های خطرناک فعالیت ها و برخورد های مختلف از کمین ها تا ربودن کاروان های سوخت و….است . این بازی Playstation واقعا لذت بخش و پرهیجان است.

جزئیات انتشار بازی Mad max game PS4(قسمت دوم)،کمپانیAvalanche Studios
جزئیات انتشار بازی Mad max game PS4(قسمت دوم)،کمپانیAvalanche Studios

موضوع بازی:
در جستجوی سوخت، Max Rockatansky، افسر رسمی گشت و گذار در بزرگراه، سفر به Plains of Silence را آغاز میکند سفر او به نوبه خود غیر منتظره می شود زمانی که او به یک گروه از جنگی به رهبری Scabrous اسکروتوس (Travis Willingham)، برخورد میکند.پسر روان پرستی از Immortan جو (فرد Tatasciore) و حاکم Gastown. اسکروتوس و پسران جنگ از جاده خارج می شوند او لباس ها، لوازم، سلاح و ماشین آنها را سرقت می کندو خیلی از آنها در بیابان میمیرند و او بقیه آنها را تعقیب می کند و Scrotus را به دوئل در Land Mover دعوت میکند.
اسکروتوس سگ خود را در مکس می کشد، تا نتواند به او به صورت وحشیانه ای حمله کند. او Scrotus را به اره برقی خود متصل می کند، اما برای Scrotus، که Max و سگش را از Land Mover پیاده می کند، این موضوع هیچ اهمیتی ندارد.
ماکس با سگ خود، یک سلاح و لباس را از یک خلبان مرده به دست می آورد. ماکس در اطراف بیابان سرگردان می شود با یک مکانیک به نام Chumbucket (جیسون اسپیساک) که او را راننده می نامد برخورد میکند.
Chu در جستجوی موتور V8 برای Magnum Opus، Max در مسابقه در Gastown یک V8 بزرگ به عنوان یک جایزه یاد می گیرد. پس از برنده شدن در رقابت با Gum Stank (یوری لولنتال) و شکستن جنگنده Tenderloin در دوئل تندرود، حداکثر موتور و امپراتوری پادشاه (Courtenay Taylor) را دریافت می کند. پیروزی او کوتاه مدت است؛ اسکروتوس این جایزه را به او تحویل می دهد.
بعد از اینکه او با یک کمانش شلیک می کند یک شفت معدن را پرتاب می کند، که او را به Mechanic Organic و Scab (Orion Acaba) می برد و همچنین به عنوان Bloodbag شناخته می شود. در حالی که تحت عمل جراحی است،. وقتی او از خواب بیدار می شود، او و دوستش سرقت بزرگی را انجام میدهند می کنند؛ آنها به معبد Deep Friah می روند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − سه =