جزئیات انتشار بازی mafia 3 PS4 کمپانی Hangar 13

جزئیات انتشار بازی mafia 3 PS4 کمپانی Hangar 13

جزئیات انتشار بازی mafia 3 PS4 کمپانی Hangar 13
جزئیات انتشار بازی mafia 3 PS4 کمپانی Hangar 13

بررسی کلی بازی mafia 3 مخصوص PS4
نسخه سوم مافیا ۶ سال بعد از مافیا ۲ عرضه شد. آیا این بازی شاهکار بازی پلی ۴ خواهد بود و یا این که بازی ضعیفی قلمداد خواهد شد؟ خب برای اینکه به تمام سوالات خودتان برسید باید به یک بررسی کلی بپردازیم تا بتوانیم در کنار یکدیگر به تمام نقاط ضعف و قوت بازی اشاره ای داشته باشیم. بعد از نسخه دوم بازی کاربران زیادی تاکنون در انتظار این بازی نشسته اند و بی صبرانه منتظر نسخه جدید بازی بودند.
بعد از نسخه دوم حتی برخی از کاربران اظهار داشتند که کار مافیا در همان نسخه ۲ به پایان رسیده است. اما تصورات در این باره اشتباه بود. چرا که این بار با بازی mafia 3 مخصوص PS4 قرار است تا تجربه ای بی نظیر را حتی نسبت به نسخه ۲ و با کیفیت بالاتری به همراه داشته باشد.
از طرفی در بازی mafia 3 مخصوص PS4 در انتخاب کاراکترها بسیار ماهرانه عمل شده است و کاربر می تواند برای هر شخصیت داستان بازی یک تصویر مفیدی داشته باشد.انتخاب کاراکترها یکی از مهم ترین نکات بازی برای داشتن یک بازی پر مخاطب است. اما امروز ما اینجاییم تا شما را به یک بازی فوق العاده پر هیجان دعوت کنیم.

داستان بازی mafia 3 مخصوص ps4
بازی mafia 3 مخصوص ps4 یکی از بهترین داستان ها را روایت میکند که ما در تمام بازیهای ویدیویی تجربه کرده ایم. امروز با بازی mafia 3 مخصوص ps4 شما میتوانید از روی داستان بازی کل ماجرا را بیشتر درک کنید و در طی مراحل از تمامی اتفاقات آن تا حدی اطلاعات لازم را کسب کنید. در داستان بازی mafia 3 مخصوص ps4 شما کل ویدیو را از سالهای اخیر و در روایت کل ماجرا مشاهده میکنید.
در بازی mafia 3 مخصوص ps4 شما بازی را باید در طی سه بخش به پایان برسانید. در بخش اول با جذابیت های زیادی رو در رو خواهید شد. در بخش اول شما با محیط های جدید و دفاع های جالب سنگرگیریهای دشوار را پشت سر خواهید گذاشت. اما بخش دوم بازی طولانی ترین بخش است. در این بخش شما باید به اموال کسی که قصد کشتنش را دارید صدمه وارد کنید و تمامی امکانات او را منفجر کرده و یا تخریب کنید.
و پس از ویران کردن پناهگاه های او، او را از آشیانه اش بیرون بکشید و مناطق تحت تصرف او را از آن خود کنید. و اما در بخش سوم هیجان بازی پی اس ۴ برمی گردد و داستان به اوج لذت و جنب و جوش می افتد. حال شما با کشتن سران مافیا باید این بازی را در این بخش نهایی به پایان برسانید. دقت، سرعت عمل و هوشیاری شما باید در این بخش از بازی نمونه باشد.

جزئیات انتشار بازی mafia 3 PS4 کمپانی Hangar 13
جزئیات انتشار بازی mafia 3 PS4 کمپانی Hangar 13

گرافیک در بازی mafia 3 مخصوص ps4
در بازی mafia 3 مخصوص ps4 شما در مراحل حساس بازی مخصوصا در بخش اول در هر محیطی با جنگ افزارهای جدیدی روبرو خواهید شد. در این مرحله شما باید از بهترین حالت های ممکن اسلحه استفاده کنید. چرا که هر ثانیه از بازی شما را با صحنه ای جذاب تر از غافلگیر شدن توسط دشمن و مبارزه با آنها به دلیل بی هوا آمدن کاراکتر دشمن به سمت شما روبرو می شوید.
حال این موضوع را باید به گردن هوش مصنوعی پایین بیندازید و یا سیاست استودیوی سازنده بازی دیگر به خودتان بستگی دارد. صداگذاری در بازی mafia 3 مخصوص ps4 از کیفیت بالایی برخوردار است. مخصوصا در بخش داستان بازی به کل فراموش خواهید کرد که بازی در پیش رو دارید. همچنین پس از طی کردن و به پایان رساندن هر ماموریتی شما را با یک ملودی دلنشین مهمان خواهد کرد.
و در مواقع خطر به اوج رسیدن لذت ماموریتها شما بار دیگر شاهد نتهای موسیقی بی نظیری خواهید بود. در بخش آخر بازی با بهترین تصاویر روبرو خواهید شد. در این بخش از کشتن سران مافیا دیگر نهایت کیفیت در بازی و تنوع در محیط بازی و همچنین سقوط با جلوه های ویژه و انفجارهای بزرگی روبرو میشوید.

نواقص بازی mafia 3 مخصوص ps4
اما در بین این همه تعریف و تمجید مواردی هم هستند که باید در روند بازی mafia 3 مخصوص ps4 با آن دست و پنجه نرم کرد. در فیزیک بازی آنگونه که ما آن را در مقایسه با نسخه دوم بازی تصور میکردیم ماهرانه عمل نشده است. برخی نکات در بازی دچار مشکلات ریزی میباشد. اولین مورد در بازی میتوان به هوش مصنوعی بازی اشاره داشت. هوش مصنوعی در بازی mafia 3 مخصوص ps4 با اینکه نمیتوان آن را یک هوش مصنوعی ضعیف دانست اما آنگونه که باید و شاید کارآمد نیست.
تکراری شدن محیط بازی mafia 3 مخصوص ps4 در بخش دوم بازی که خیلی هم بخش طولانی می باشد شاید شما را با محیط ها تکراری مواجه کند و کمی آزرده خاطر شوید. البته این مرحله میتواند با تیز بودن شما در روند بازی و خلاقانه عمل کردن شما بسیار بهتر عمل کند و جذاب تر باشد. اما در بخش سوم بازی شما تمامی این کمبودها را از یاد خواهید برد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 6 =