جزئیات انتشار بازی Maga man 11 XBox کمپانی Capcom قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Maga man 11 XBox کمپانی Capcom

جزئیات انتشار بازی Maga man 11 XBox کمپانی Capcom قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Maga man 11 XBox کمپانی Capcom قسمت دوم

سازنده بازی تنظیمات تازه ای را اضافه نموده است که در پیش بردن بازی موثر واقع خواهند شد. بطور مثال در نسخه های پیشین دکمه های شولدر گیم پد بابت تعویض نمودن سلاح بکار میرفت اما اکنون از این کلید ها می توان برای بهره گیری از دنده های قرمز و آبی استفاده کرد.
دکمه آنالوگ نیز بابت برگزیدن هشت سلاح در نظر گرفته شده بطوریکه بازیکنان قادر خواهند بود با استفاده از هر یک از این جهات به انتخاب کردن سلاحی که میخواهند بپردازند این موضوع به عاملی برای بالا بردن سرعت بازی تبدیل شده است در نسخه های پیشین در زمان نبرد مجبور بودند.

جزئیات انتشار بازی Maga man 11 XBox کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Maga man 11 XBox کمپانی Capcom

دست از بازی کردن بکشند تا بتوانند به منو وارد شوند و اسلحه مورد نیازشان را برگزینند اما اکنون بازیکنان قادر خواهند بود با انتخاب جهت های انالوگ به این کار دست بزنند. همچنین تنوع دشمنان به خوبی در این بازی XBox بکار گرفته شده است. آنها از هوش مصنوعی بسیار خوبی برخوردارند که متناسب با رفتار و موقعیتتان تغییر میابد.

گرافیک بازی
ازدیگر قابلیت های این نسخه از بازی طراحی هنری ساده می باشد.استفاده کردن از رنگ های همچون آبی تیره و روشن به عاملی تبدیل می شود که خاطرات نسخه های پیش این مجموعه برای ما دوباره جان بگیرد.در سری های قبلی ساخته شده از این بازی هنگامی که شما موفق به پیروز شدن در برابر سایر ربات ها می شدید می توانستید به تصاحب کردن سلاح آن ها دست پیدا کنید و هنگامی که تصمیم می گرفتید از این سلاح ها بهره بگیرید رنگ لباس شما تغییر میافت.
در این نسخه در کنار تغییر پیدا کردن رنگ لباس قسمت های جزئی دیگری به طرح لباس مگامن افزوده شده است که به عاملی تبدیل خواهد شد تا زمانی که مشغول بهره گیری از سلاح ها هستید جذابیت کاراکتر بازی چندین برابر شود. در قسمت گرافیکی این بازی تنوع رنگی خاصی بکار برده شده است.
انفجار ها و همچنین پرتوهای نور خیره کننده باعث تحسین شما خواهد شد و شما را ترغیب می کند که با از پا در آوردن دشمن ها به سمت این بازی پرهیاهو کشیده شوید همچنین سازندگان بازی جزئیات را به خوبی رعایت نموده اند.

صدا گذاری
صداگذاری شخصیت مگامن به نحو احسن انجام شده است بطوریکه فریاد های او باعث بالا رفتن هیجان بازیکن خواهد شد اما باید اضافه کنیم که صداگذاری دشمن های بازی چندان باب میل نمی باشد بطور مثال هنگامیکه دشمن در تلاش است تا مگامن را تهدید کند ما با دیالگ های خسته کننده که باعث سر بردن بازیکن می شود برخورد خواهیم کرد.
از نظر فنی نیز صداگذاری با رعایت نمودن تمامی جزئیات طراحی شده است. آهنگ ساز های بازی موفق شده اند تا با افزودن آهنگ های مدرن باعث جذب شدن هرچه بیشتر طرفداران به سمت این بازی ایکس باکس شوند. همچنین موسیقی بکار گرفته شده در بازی کاملا متناسب با فضای هر مرحله بازی تنظیم شده است.

جزئیات انتشار بازی Maga man 11 XBox کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Maga man 11 XBox کمپانی Capcom

کلام آخر
بازی مگامن یازده از سخت ترین بازی ها در سبک اکشن بشمار می آید. سازنده بازی برای تشویق هرچه بیشتر بازیکنان برای تجربه این نسخه چهار سطح سختی که متناسب با مهارت های بازیکن می باشد در نظر گرفته است. اولین سطح بازی بیت های متنوع و بیشماری را برای بازیکنان در نظر گرفته است. این بخش در حقیقت همان پرنده محبوب مگامن می باشد که به یاری اش میشتابد.
سطح های بعدی بازی تبدیل به عاملی خواهند شد تا در مبارزه با باس ها کارشان بطور نسبی آسان تر شود.اما اگر شما تمایل دارید تا به معنای واقعی مگامن برسید باید دو درجه سطح سختی نهایی را امتحان کنید. علت این موضوع این است که شما در سطح های آسان نیازی به استفاده از چرخ دنده ها نخواهید داشت و در نتیجه شما قادر هستید .
مانع ها را به آسانی رد کنید و تفاوتی که باعث متمایز شدن این نسخه از سری های پیشین خود می باشد لذت استفاده از چرخ دنده هاست. سازنده بازی یعنی شرکت کمپ کام بار دیگر موفق شد تا بازی دوست داشتنی را که خاطرات نسخه های اولیه را برای بازیکن زنده می کند ارائه دهد. که با استفاده از موسیقی دلنشین و همچنین کنترل های مناسب باعث سرگرم نمودن یازده ساعت بازیکن شود.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Maga man 11
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =