جزئیات انتشار بازی Mass effect Andromeda PS4 کمپانی BioWare

جزئیات انتشار بازی Mass effect Andromeda PS4 کمپانی BioWare

جزئیات انتشار بازی Mass effect Andromeda PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Mass effect Andromeda PS4 کمپانی BioWare

داستان پر محتوا ؛ مبارزات تاکتیکال ؛رابطه عمیق بین کاراکترها و پایان های متنوع متناسب با تصمیم هایی که میگیرید. از قابلیت های برتر مس افکت می باشد. هادیسون کارگردان این مجموعه پس از ساخت قسمت سوم ان از بایوور رفت .و این موضوع باعث به وجود امدن نگرانی هایی در بابت افت کیفیت و دورشدن از اندرومدا ازپایه های مس افکت برای طرفدارن خود شد.
کمپانی بایوور در سال ۲۰۱۵ خبری مبتنی بر ساخت نسخه جدید سری مس افکت را منتشر کرد.انتظارلتی زیادی از این بازی میرفت و قرار بر این بود که نسخه جدید وسیع تر ؛سرگرم کننده تر وزیباتر از نسخه های قبلی خود باشد.اما این نسخه مشکلات اساسی زیادی را در پی داشت

روند بازی
این بازی با داستانی ساده اغاز می شود.در ادامه بازی داستان عمیق و جذاب تر می شودو اندرو مدا هم همین شیوه را در پیش میگیرد در شروع بازی پلی استیشن بازیکنان مجاز به انتخاب یکی از دو قلوهای اسکات یا سارا رایدر می شوند.داستان مربوط به ۶۰۰ سال بعد از ساخت قسمت سوم مس افکت می باشد.در این قسمت کاپیتان شپرد ؛ نژادهایی که در کهکشان شیری هستن سفری را برای دست یابی به منابع و مکانی جدید به کهکشان آندرومدا اغاز میکنند.
هر نژاد با سفینه های مخصوص خود برای یافتن مناطقی که امکان ادامه ی زندگی در انها وجود دارد به بخش های مختلف اندومدا سفری را اغاز میکنند.در هر سفینه افرادی تیم را برای اکتشاف مدیریت خواهند کرد.همچنین رایدرهای نیروهایی ساده که عضو گروه اکتشافات هستند می باشند.

جزئیات انتشار بازی Mass effect Andromeda PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Mass effect Andromeda PS4 کمپانی BioWare

و باید بازیکن با تصمیمات درست خود نقش ان هارا به رهبری قوی تغییر دهد.مطابق با نسخه های سری گذشته شما می توانید. ظاهر؛کلاس و تجهیزات کاراکتر موجود را شخصی سازی کنید.اندورمدا پیشرفت چشم گیری در بخش سفارش سازی کرده است.
گرافیک بازی
در اندرومدا شخصیت رایدر با توجه به استفاده از چهار حالت احساسی ؛منطقی؛شوخی و جدی شکل میگیرد و اینکار با توجه به دیالوگ های بسیاری که در اندرومدا رد و بدل میشود صورت گرفته است.و از تغییرات مثبت ان نسبت به مس افکت سوم به شمار می اید.اما مشکلات بی شماری در گرافیک بازی وجود دارد که اساسی ترین مشکل غیر طبیعی بودن انیمیشن ها و حالت صورت کاراکترها می باشد که هیچ تناسبی با بازی های نسل هشتمی در ان ها دیده نمی شود.
و حرکت بیش از اندازه ابرو و چشم ها در حالیکه لب ها بسیار مصنوعی جابه جا می شوند. همچنین خنده ی مضحک کاراکترها درشرایط سخت و حرکات کاملا غیر طبیعی و تکان های ناگهانی بدن شخصیت ها در هنگام گفت و گو کردن با افراد از مواردی هستن که در طی بازی با ان ها برخورد خواهیم کرد و از عیب های فاحش این قسمت به شمار می روند.
مشکلات گرافیکی تنها به این موضوع محدود نمی شود وگاهی اوقات با باگ های عجیبی روبه رو خواهیم شد. ظاهر شدن ناگهانی افراد و نبود فیزیک برای بعضی از اشیا نشانگر این است که مراحل توسعه بازی هنوز اتمام نیافته است و بایور باید تاریخ انتشار ان را عقب میانداخته.

گیم پلی در بازی
المان گیم پلی در بازی سبک نقش افرینی در بازی Playstation 4 را شامل می شود و مهم ترین بخش ان به شمار می رود.اندورمدا گسترده تراز کهکشان راه شیری طراحی شده و به همین خاطر ما با تنوع محیطی برخورد خواهیم کردکه برای اکتشاف تمام ان ها به صد ساعت زمان نیاز داریم بخشی از فضاهای طراحی شده شلمل صحراهای خشک با تشعشات رادیو اکتیو؛دنیای زیر زمینی گسترده ؛سیاره های بی روح و فضاهای سرسبز و امروزی می باشند.

جزئیات انتشار بازی Mass effect Andromeda PS4 کمپانی BioWare
جزئیات انتشار بازی Mass effect Andromeda PS4 کمپانی BioWare

نومد یک خودرو جدید از سری مس افکت با سه محور و قابیلت سفارش سازی و ارتقا دارد.که گشت و گذار در مکان های تازه را بسیار جذاب و سرگرم کننده میکند. همچنین آیتم های زیادی در بازی وجود دارد که شما با پیدا کردن ان ها میتوانید ماموریت های جانبی جدیدی را اغاز کنید.مشکل اساسی گیم پلی بازی همین ماموریت های جانبی می باشد که تنوعی در انها به کاربرده نشده است وچندان سرگرم کننده نمی باشند.
روند این ماموریت ها این گونه پیش می رود که شخصی ناشناس از رایدر درخواست کمک میکند و رایدر با قبول در خواستش و پیدا کردن مواردی که نیاز دارد باعث محبوبیت خود در کهکشان می شود و در ادامه بازی راه حل های زیادی را برای بازیکنان ارائه خواهد داد. مبارزات در این بخش سریع تر و ازادانه تر همچنین بهتر و کامل تر از نسخه های قبل از ان می باشند. نبرد تاکنیکال مهم ترین عامل در مبارزات به شمارمی اید.
در اندرو مدا شما با دوتا از اعضای گروهتان در برابر حجم گسترده ای از نیروهای دشمنان باید مبارزه کنید و برای پیروز شدن باید با تک تک اعضای گروه خود همکاری کنید همچنین متناسب با شرایط جنگ برای موقیت گیری و انجام دادن امور دستور بدهید. در اندرومدا ما لحظات جذابی را تجربه خواهیم کرد. در بخش گروهی بازی نیز شما از گروهای چهار نفره ای تشکیل می شوید که طی عملیات مختلف به دشمنان خود حمله میکنید.

کلام اخر
نام مس افکت باعث شده تا از اندرومدا توقعات زیادی داشته باشیم و با برخورد به کوچیک ترین مشکل ان را به عنوان یکی از نقاط ضعف بزرگ بازی مطرح کنیم . اگر مشکلات گرافیکی ان اصلاح شود باتوجه به گسترده بودن مکان ها همچنین مبارزات هیجان انگیز و پایان های متنوع به عنوان یک بازی خوب و مطرح شناخته خواهد شدو اندرومدا قابلیت ساعتها سرگرم کردن گیمرها را خواهد داشت .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + یازده =