جزئیات انتشار بازی Megalith PS4 کمپانی Disruptive Games

جزئیات انتشار بازی Megalith PS4 کمپانی Disruptive Games

جزئیات انتشار بازی Megalith PS4 کمپانی Disruptive Games

واقیعت مجازی زندگی تازه ای به بازی های موجود در بازار بخشیده است در حقیقت این قابلیت را به شما میدهد که وارد دنیای بازی شوید و خود را به جای قهرمان اصلی بگذارید. این حالت برای بازی های متفاوتی که بر روی پلی استیشن ,واقعیت مجازی یا VR عملکرد موفقی داشته اند مناسب بوده است. کمپانی توسعه دهنده بازی دیسراپتیو گیمز (Disruptive Games) در تلاش برای تکرار موفقیت پروژه های تازه است.
تلاش های پیگیرانه زیادی در جهت رشد دادن این قابلیت به VR شده است اما نتیجه ای که حاصل شد، جذابیت لازم برای ماندن در بازار رقابت را ندارد.
بازی Megalith اجرایی از Moba است. این بازی با ساده ترین اجزا برنامه ریزی شده است. قبل از شروع مسابقه، باید یکی از پنج تیتان را برای ورود به میدان بازی و شرکت در قسمت حالت بازی انتخاب کنید. در این قسمت باید بیشتر از آنچه در سایر بازی هایmoba هست انجام دهید.
کشتن سربازها، از بین بردن قلعه ها، گرفتن دشمنان و رفتن به سوی هدف نهایی خود که از بین بردن پایه های زمین دشمن است اقداماتی دو به دو در بازی است. البته این را نیز بدانید که طرف مقابل نیز سعی در انجام چنین کارهایی در مقابل شما دارد. به عنوان یکی از دو نفر در تیم، می توانید از حملات ابتدایی، توانایی های خاص شخصیت ها و دنبال کردن هدف نهایی که رخنه در دفاع دشمن و نابودی پایه های زمین طرف مقابل و در عین حال دفاع از زمین خود است، شروع کنید.

جزئیات انتشار بازی Megalith PS4 کمپانی Disruptive Games
جزئیات انتشار بازی Megalith PS4 کمپانی Disruptive Games

تمامی این موارد در کتاب هست و برای کسی که بازی های مشابهی را انجام داده، این بازی بسیار آشنا است وحتی با آن احساس راحتی نیز می کند. نبود سیستمی پیچیده در این بازی، یادگیری و انجام آن را برای تازه واردان آسان می کند. از موارد دیگر میتوان به نداشتن آموزش های اولیه در ابتدای بازی بر خلاف سایر بازی های موجود اشاره کرد. دلیلی که باعث شده Megalith برجسته باشد بودنش در واقعیت مجازی است.
اگر این بازی تنها یک مورد خوب داشته باشد مقیاس بازی است. در واقع شما می توانید خود را به جای تیتان انتخاب شده بگذارید و در میدان جنگ بچرخید. می توانید با دشمنانتان رو به رو شوید و در مقایسه با سربازهای کوچک میدان حضور بیشتری داشته باشید. به راحتی میتوانید مانند هالک هیولا باشید، در هوا بپرید و سربازهای کوچک را با دست بگیرید و به دور دست پرت کنید. با وجود اینکه در نهایت تازگی بازی از بین می رود اما برای مدتی طولانی برایتان جذاب است. (حقیقت دارد که تازگی بازی بعد از مدتی از بین می رود اما همچنان جذابیت خود را دارد.) .
سرعت زیاد و توانایی های سرعتی اغلب می تواند حتی بعد از ساعت ها سازگاری با حرکت های بازی، سرگیجه هایی برای شما به همراه داشته باشد. نکته دیگر این است که این بازی چند نفره است. شما به بخش آموزشی دسترسی دارید اما برای پیشرفت هیچ چیزی دریافت نمی کنید. بهترین شرطی که میتوانید برای این بازی داشته باشید این است که امیدوار باشید شخص دیگری که همزمان با شما در حال بازی Megalith است سخت افزار لازم را داشته باشد، قیمت VR برای بازی را پرداخت کرده باشد، جرات کافی برای تجربه VR داشته باشد و نیز اتصال اینترنتی ثابت داشته باشد. سختی هایی در خصوص یافتن بازیکن هایی که با روز انتشار هماهنگ باشند داشتیم.

جزئیات انتشار بازی Megalith PS4 کمپانی Disruptive Games
جزئیات انتشار بازی Megalith PS4 کمپانی Disruptive Games

به خاطر سادگی و سطحی بودن بازی Megalith PlayStation 4 احتمال شکل گیری طرفدارانی خاص بسیار کم است. پیشرفت چشم گیری در این بازی وجود ندارد. این بازی در اصل دو به دو است و شش شخصیت دیگر نیز وجود دارند که تا حدودی نیز خلاقیت بازی را از بین می برند. نکته دیگر محدود بودن نقشه بازی برای تاکتیک ها است. شما نمی توانید توانایی های تیتان را بالا ببرید و نیز توانایی خرید آیتم هایی برای ساده کردن بازی را نیز ندارید و در عوض هر مرحله کم کم جذابیت خود را از دست می دهد. داشتن انگیزه کافی برای ادامه بازی بسیار سخت است.
زیرا تمام چیزی که به شما جایزه داده شده احساس رضایت از شکست حریفان است. پیش دستی از سایر بازیکنان با استفاده از مهارت های خاص خود حس خوبی به همراه دارد اما بعد از هر مسابقه زمانی که متوجه می شوید همه کسانی که شکست داده اید مجددا می توانند بازی کنند احساس بدی خواهید داشت و البته به شما امتیاز خاصی داده نمی شود. برای لحظه های خاطره ساز با دوستانتان این بازی را با بهترین قیمت پلی استیشن ۴ از ما تهیه نمائید .

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Megalith PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =