جزئیات انتشار بازی Minecraft PlayStation 4 کمپانی Mojang

جزئیات انتشار بازی Minecraft PlayStation 4 Edition PS4 کمپانی Mojang

در بازی Minecraft: PlayStation 4 Edition شاید در همان ابتدا فکر کنید که گرافیک بازی در سطح پایینی قرار دارد اما اینگونه نیست. این خصلت بازی Minecraft: PlayStation 4 Edition است که استودیوی سازنده این بار خواسته شما را با یک فریم ساده آنچنان درگیر مراحل و سختی های آن نماید که گویی بازی قرار است انجام ناپذیر گردد. سبک این بازی گرچه به چشم برای مخاطبان نوجوان است اما شما می توانید در بازی Minecraft: PlayStation 4 Edition تجربه بی نظیری را داشته باشید.

داستان بازی ماینکرفت

بازی از این قرار است که شما در یک شهر تاریخی زندگی می کنید و قرار است در ابتدای بازی شهر را سیر کنید. در بازی Minecraft: PlayStation 4 Edition روی زمین بند باشید و نه می دانید که چگونه حرکت می کنید. در این بازی شما می تواند از زمین فاصله گرفته و به هر گوشه از شهر که می خواهید بروید. از بالای برج ها گرفته تا بالای درختان و هر کجای شهر قدم بردارید و هیچ محدودیتی در رفت و آمد شما وجود نخواهد داشت.
هر کجا که دیدید دیواری سد راه شماست می توانید با پتک خود آن را خراب کنید. خب حال باید پرسید که اصلا هدف از این بازی چیست؟ در گوشه گوشه این شهر تاریخی و رویایی شما دیواره هایی از آجر های زرد رنگ را خواهید دید زمانی که از بین این آجر ها رد می شوید. در طول بازی صدای خاصی شما را همراهی خواهد کرد. حال این دیوار های پنجره ای در کجای شهر هستند بستگی به خودتان دارد و باید یکی یکی آن ها را پیدا کنید.

جزئیات انتشار بازی Minecraft PlayStation 4 Edition PS4 کمپانی Mojang
جزئیات انتشار بازی Minecraft PlayStation 4 Edition PS4 کمپانی Mojang

تا می توانید این شهر جذاب را بگردید و از منو های زیبایی که در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید. در مسیر بازی از آپشن های خوبی هم برخوردار خواهید شد. در حدی که حتی شاید ساعت ها بگردید و از این بازی خسته نشوید. پس کمی ماجرای بازی Minecraft: PlayStation 4 Edition را تحمل کنید تا به نقطه اوج لذت در بازی برسید.

گرافیک بازی Minecraft: PlayStation 4 Edition

صحنه های جذاب اما با کیفیت فریم پایین صداگذاری بینظیر بازی و تنوعی عالی در محیط بازی و آپشنهای آن جز گرافیک بازی می باشند.امیدواریم از بازی Minecraft: PlayStation 4 Edition لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =