جزئیات انتشار بازی Mirror’s Edge Catalyst PS4 کمپانی EA DICE

جزئیات انتشار بازی Mirror's Edge Catalyst PS4 کمپانی EA DICE

جزئیات انتشار بازی Mirror’s Edge Catalyst PS4 کمپانی EA DICE
جزئیات انتشار بازی Mirror’s Edge Catalyst PS4 کمپانی EA DICE

بازگشت بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴ برای هواداران این بازی یکی از خبرهایی است که برای کاربران پلی استیشن ۴ می تواند بسیار جذاب باشد. کاربرانی که مدتهاست بر این باور بودند که بازی Mirror’s Edge Catalyst اینبار با قدرت بیشتری برمیگردد.
بعد از ۸ سال که از نسخه اصلی این بازی میگذرد حال باید ببینیم چگونه و با چه استراتژی بازی مواجه هستیم. پس به بررسی نقد ها و ویژگیهای بازی میپردازیم. خب دربرابر نسخه اصلی بازی اکنون بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴ هنوز هم در پریدن از ارتفاعات و ساختمانهای شیشه ای و لیز خوردن در بالای برجها و فرار از دست دشمنان و روبرو شدن با آنها کالکشنی تهیه کرده است.

داستان بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴
داستان بازی از این قرار است که کانرز دختری که به خاطر جرایمی به زندان افتاده بود اینبار از زندان آزاد میشود و دوباره به جمع دونده ها باز میگردد. این بار کانرز به گونه متفاوتی قرار است عمل کند چرا که هدف او تغییر کرده است. حال در این شهر شیشه ای که حاکم ظالمی به نام گابریل بر آن حکومت میکند قرار است به دست شما شکست بخورد. شهر شیشه ای این بار با آن همه زیبایی و شکوه به دست این حاکم ستمگر افتاده و قرار است کانرز انقلاب دیگری به پا کند.
شما در واقع در همان داستان خیر و شر قرار دارید و با وجود اتفاقاتی که در این مدت در داستان بازی افتاده است شما با کاراکترهای بیشماری از فرقه شر روبرو خواهید شد. شما باید برای روند بازی در خیلی از صحنه ها ترس را تجربه کنید. افتادن از ارتفاعات چند صد متری و خیلی چیزهای دیگر. اما برای خیلی از موانع بازی و جاهایی که احساس خطر میکنید میتوانید از طناب مخصوصی که در اختیار شما قرار داده اند استفاده کنید.

جزئیات انتشار بازی Mirror's Edge Catalyst PS4 کمپانی EA DICE
جزئیات انتشار بازی Mirror’s Edge Catalyst PS4 کمپانی EA DICE

با استفاده از این طناب قرمز شما میتوانید همیشه از یک امیدی برای ماندن در ادامه بازی برخوردار شوید. در ابتدای بازی شما در انجام حرکت و ضربه زدن به دشمن بسیار محدود هستید. اما در روند بازی و ارتقا یافتن خود میتوانید به مراتب حرکات خود را تا آنجایی که شما را یک شخصیت قوی قلمداد کند پیش بروید.
پوشش های جالب و ابزارهایی که در اختیار شما قرار میگیرد از یک طرف و پریدن بیشتر از ارتفاعات هم از طرفی همگی برای شما می تواند نقطه عطفی باشد تا شما را اینبار پر انگیزه تر قلمداد کند. اگر در نسخه اصلی بازی تجربه ای داشته باشید این بار شما خواهید دید که وسعت شهر و سطح دسترسی شما به بازی بسیار بیشتر و بیشتر شده است.
حال اگر میخواهید همه عقده های کاراکتر اصلی بازی را که در نسخه قبلی بازی رخ داده است را یکجا روی این شهر خالی کرده و دشمنان شهر شیشه ای را برای همیشه با خاک یکسان کنید بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴ شما را گام به گام همراهی خواهد کرد.

کمبود ها در بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴
برای اینکه ۸ سال از نسخه اصلی این بازی میگذرد اما ما انتظار بیشتری در برخی موارد از بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴ داشتیم کاربرانی که تجربه بازی در نسخه اصلی این بازی Playstation را داشتند این نکات را به خوبی می توانند درک کنند. در برخی نکات بازی، ما به آنچه که میخواهیم به خوبی دست پیدا نکرده ایم. مواردی همچون فریم پایین بازی و کیفیت پایین در برخی از کاراکترها.

گرافیک بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴
گرافیک این بازی با اینکه بمراتب انتظار بالاتری داشتیم در صحنه هایی گرافیک محیط اطراف بسیار لذت بخش است. استفاده از گرافیک موثر در هوش مصنوعی و موانعی که در هر گوشه ای از شهر شما باید از آنها عبور کنید این بار باز هم برای شما یک سورپرایز عالی دارد. حال اینکه برای بهتر دیده شدن و استفاده از آپشنهای بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴ را انتخاب کرده اید بدانید که بیشتر مراحل بازی از تنوع خاصی برخوردار است.
گرافیکی خلاقانه در زمینه تنوع محیط بازی به گونه ای پیش میرود که از تکرار صحنه ها و داستان های تکراری پرهیز شده است. گرافیک بازی از داستان بازی گرفته تا دنبال کردن محیط بازی توسط شما این بار هم شاهد تنوعات خوبیست. از فرار کردن های شما که کاراکتر کورنرز را همراهی میکنید .

جزئیات انتشار بازی Mirror's Edge Catalyst PS4 کمپانی EA DICE
جزئیات انتشار بازی Mirror’s Edge Catalyst PS4 کمپانی EA DICE

و پریدن از روی موانع و بالا رفتن از دیواریهای عظیم شیشه ای و گشتن شهر و انجام ماموریتها اینبار دیگر همگی بار سنگینی است بر دوش شما صدا گذاری در بازی خیلی خلاقانه تر از تصویرسازی عمل کرده است. موسیقیهای جالب که در خور شهر شیشه ای است و ملودیهای مخصوص دویدن های شما و از صدای کاراکترهای دشمن گرفته تا بخش استفاده از جنگ افزارها همگی اینبار متنوع و مناسب کار شماست.
شما در انتخاب خود هیچ اشتباهی نداشته اید. از محیط متنوع بازی لذت ببرید و از درو دیوار بالا رفتن را اینبار با بازی Mirror’s Edge Catalyst برای پلی استیشن ۴ تجربه کنید و اطرافیان خود را شگفت زده کنید و با ملودی بی نظیر و گرافیک بالای بازی هم همراه شوید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + سه =