جزئیات انتشار بازی MLB The Show 19 PS4 کمپانی SIE San Diego Studio قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی MLB The Show 19 PS4 کمپانی SIE San Diego Studio

جزئیات انتشار بازی MLB The Show 19 PS4 کمپانی SIE San Diego Studio قسمت دوم

با وجود آن که حرکات ضربه‌زننده‌ها سال‌هاست که با همتایان واقعی‌شان شباهت زیادی دارد، اما هیچگاه همین دقت عمل در رابطه با بازیکنان انتهای زمین به کار گرفته نشده بود. به نظر می‌رسد که این دوران دیگر به سر آمده و اوضاع به کلی تغییر کرده است. به همین منظور طراحی‌های انیمیشنی زیادی برای جنبه دفاعی بازی صورت گرفته است.
برای مثال فرانسیسکو لیندور بازیکن تیم کلیولند ایندینز که یکی از بهترین بازیکن‌ها در پست خود به شمار می‌رود، ممکن است بتواند بخش بیشتری از زمین را پوشش داده و و از بازیکنان دیگری که فاقد قابلیت‌های خیره‌کننده او هستند، عملکرد بهتری را از خود نشان دهد. به این ترتیب در بازی MLB The Show 19 تلاش شده است تا نتایج بازی پی اس ۴ تحت تاثیر مهارت بازیکنان قرار داشته باشند و بازیکنانی که نسبت به دیگران توانمندتر هستند، بیش از پیش خود را از سایر افراد متمایز کنند.

جزئیات انتشار بازی MLB The Show 19 PS4 کمپانی SIE San Diego Studio
جزئیات انتشار بازی MLB The Show 19 PS4 کمپانی SIE San Diego Studio

قابلیت‌های تصویری در جنبه دفاعی MLB The Show 19 احتمالا باعث خواهد شد تا دیگر از اتفاقات ناامیدکننده‌ای که در نسخه‌های قدیمی در زمین بازی رخ می‌داد، خبری نباشد. انیمیشن‌های جدید به طور خودکار بازیکنان انتهای زمین را به سمت توپ حرکت می‌دهند تا بازی آغاز شود. این موضوع به ویژه برای بازیکنانی که در بخش اینفیلد بازی می‌کنند، اهمیت بالایی دارد، چرا که در این قسمت وقتی بازیکنی به سرعت به سمت بیس یک در حال حرکت است.
گرفتن امتیاز برای تیم حرف بسیار دشوار می‌شود، امری که با واقعیت اصلا جور در نمی‌آید. علاوه بر آن، اضافه شدن این جلوه‌های واقعی به بازی به این معنا خواهد بود که قرار دادن بازیکنان در پست‌هایی که معمولا در آن بازی نمی‌کنند، منجر به اشتباهات بیشتر و از دست دادن امتیاز خواهد شد که البته کاملا منطقی است.
اما نتیجه دیگری که حاصل این ویژگی‌های جدید خواهد بود این است که نمی‌توانید تیمی را وارد بازی کنید که تماما از ضربه‌زن‌های آتفیلد تشکیل شده باشد و هر جایی که دلتان خواست قرارشان دهید و در نتیجه نتایج فوق‌العاده‌ای به دست آورید. بازی MLB The Show 19 در مجموع حاوی ۱۳۰۰ انیمیشن جدید خواهد بود.
کمپانی سونی در طول ویدئوی که به صورت زنده در رسانه‌های اجتماعی درباره MLB The Show 19 پخش می‌کرد.
فاش ساخت که اگر بازی را در حالت سخت‌تری قرار دهید، سرعت پرتاب توپ نیز بالاتر خواهد رفت. این یعنی اگه سطح سختی بازی را روی حالت dynamic قرار دهید، همان طور که قدرت ضربه‌زننده افزایش می‌یابد، قدرت و سرعت پرتاب توپ نیز بیشتر خواهد شد. به نظر می‌رسد که علت این ویژگی به خاطر آن دسته از افرادی افزوده شده که به نظرشان ضربه زدن به توپ حتی در سطوح سخت بازی نیز بسیار آسان و بی دردسر است.

تغییرات ایجادشده در بخش Road to the Show
Road to the Show یکی از قسمت‌های محبوب بازی است و برای ساخت بازیکن‌ها طراحی شده است. اینجا می‌توانید بازیکنی را انتخاب کرده و در غالب او وارد مسابقات بیس بال شوید. انگار که این اتفاق برای خودتان رخ می‌دهد. در MLB The Show 19 در این بخش نیز تغییرات نسبتا قابل توجهی ایجاد شده است. اول از همه آن که وقتی قصد ساختن بازیکن جدیدی را دارید، دیگر در تنظیم توانایی‌های بازیکنان محدود به اعداد و ارقام به خصوصی نیستید.
اگه بخواهید قابلیت‌های بازیکن‌تان در تمام زمینه‌ها برابر با عدد ۹۹ باشد، کاملا اختیار انجام این کار را دارید. ممکن است برخی این امکان را به باد تمسخر بگیرند، چرا که با این شرایط دیگر خبری از پیشرفت تدریجی بازیکن نخواهد بود. آن‌هایی که Road to the Show را بازی PS4 کرده‌اند، می‌دانند که حتی برای تبدیل شدن به یک بازیکن بیسبال معمولی نیز باید راه دور و درازی را پشت سر گذاشت.
بنابراین اگه دوست دارید ره صد صاله را یک شبه طی کنید، این گزینه همینجا و پیش روی شماست.Road to the Show
حاوی مینی‌گیم‌هایی نیز هست که می‌توان با انجام دادن آن‌ها توانایی‌هایتان را بیشتر افزایش دهید. همچنین تمرین‌هایی هم نظیر وزنه زدن، ضربه زدن و یا پرتاب توپ نیز در این بخش گنجانده شده است. انجام این تمرین‌ها اجباری نیست، اما اگر از آن‌ها استفاده کنید، قطعا به بهتر شدن‌تان کمک خواهند کرد.

جزئیات انتشار بازی MLB The Show 19 PS4 کمپانی SIE San Diego Studio
جزئیات انتشار بازی MLB The Show 19 PS4 کمپانی SIE San Diego Studio

 MLB The Show 19 در تاریخ ۲۶ مارچ برای کنسول PS4 در سه نسخه مجزا قابل دسترسی خواهد بود. با خرید نسخه استاندارد (۶۰ دلار) و در صورت پیش سفارش بسته به آن که نسخه فیزیکی را دریافت کنید و یا نسخه دیجیتال آن را، جوایزی برایتان در نظر گرفته شده است.با وجود عدم خلاقیتی که در Franchise Mode مشاهده می‌شود.
اما اگر تنوع بالایی را که در قابلیت‌های بازیکنان ایجاد شده است، در نظر بگیریم، باید گفت MLB The Show 19 یکی از بهترین بازی‌های ویدئویی است که در رابطه با بیسبال ساخته شده است. با آن که در نسخه‌های پیشین ضعف‌های وجود داشته است، اما سیر صعودی این بازی تضمین می‌کند که بی شک امسال لحظات فوق‌العاده‌ای را با آن سپری خواهیم کرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 16 =