جزئیات انتشار بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom PS4 کمپانی Game Atelier

جزئیات انتشار بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom PS4 کمپانی Game Atelier

.

جزئیات انتشار بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom PS4 کمپانی Game Atelier

بررسی بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom

  • ویژگی های کلیدی
  • تاریخ انتشار اولیه: ۴ دسامبر ۲۰۱۸
  • ژانر: پلتفرم
  • پلتفرم: پلی استیشن ۴، نینتدو سوییچ، ایکس باکس وان و کامپیوتر
  • سازنده: شرکت FDG Entertainment و شرکت The Game Atelier
  • ناشر: شرکت Sega و شرکت FDG Entertainment

Monster Boy and the Cursed Kingdom یک بازی ژانر پلتفرم است که توسط شرکت Game Atelier ساخته و توسط FDG Entertainment منتشر شده است. این بازی در واقع نسخه جدید یک مجموعه بازی سگا به نام Wonder Boy است و برای پلتفرم های نینتدو سوییچ، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان در دسامبر ۲۰۱۸ منتشر شده است. نسخه کامپیوتری این بازی قرار است در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر شود.

جزئیات انتشار بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom PS4 کمپانی Game Atelier

گیم پلی بازی
در این بازی، بازیکنان در نقش یک پسر به نام Jin ظاهر خواهند شد. Jin باید جلوی Uncle Nabu را بگیرد تا از جادو برای ایجاد هرج و مرج درسرزمینشان استفاده نکند. با توجه به اثرات نسخه ۱۹۸۹ بازی Wonder Boy III: The Dragon’s Trap، بازی PlayStation ۴ Monster Boy and the Cursed Kingdom یک بازی ماجراجویی است که در آن شما باید برای عبور از هر مرحله و پیشرفت داستان بازی، با دشمنان بجنگید و معما حل کنید. همانند بازی The Dragon’s Trap، حالت تبدیل به شش حیوان مختلف را در طول بازی کسب خواهد کرد، و میتواند به شکل هر کدام از آنها که بخواهد تبدیل شود و هر یک از آنها توانایی های منحصر بفرد خود را دارند.
این حیوانات شامل موارد زیر می باشند: یک شیر که میتواند از دیوارهای آجری عبور کند، یک اژدها که پرواز میکند، یک خوک که میتواند بوی اشیا مخفی را استشمام کند، یک مار که میتواند از سطوح لزج عبور کند، و یک قورباغه که میتواند از زبانش برای تاب خوردن از روی حلقه ها استفاده کند، است. بازیکنان همچنین میتواند از سلاح ها و اشیا مختلفی در بازی استفاده کنند، که میتوانند آنها را درون محیط بازی پیدا کنند و یا از بخش فروشگاه بازی خریداری کنند.

جزئیات انتشار بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom PS4 کمپانی Game Atelier

فرآیند ساخت
بازی Monster Boy and the Cursed Kingdom توسط استودیو Game Atelier که در پاریس قرار دارد ساخته شده است. در ابتدا این استودیو قرار بود بازی Flying Hamster II: Knight of the Golden Seed که ادامه بازی Flying Hamster ساخت سال ۲۰۱۰ این شرکت است را برای پروژه Kickstarter طراحی کند، اما Kickstarter لغو شد و آنها همکاریشان با FDG Entertainment را اعلام کردند. پس از یک سال سکوت خبری، شرکت Game Atelier همکاریش با شرکت LAT Corp را جهت ساخت مجموعه بازی Wonder Boy اعلام کرد.
از آنجا که این نام تجاری جدا از سایر مجموعه بازیهای قدیمی بود، یک نام جدید برای آن انتخاب کردند که ترکیبی از Monster World و Wonder Boy: Monster Boy و Wizard of Booze است. نام بازی بعدها بدلیل انتقادات راجع به تشابه اسمی بازی، به Wizard of Booze که یک برند معروف مشروبات الکلی آمریکایی است به Monster Boy and the Cursed Kingdom تغییر یافت. این بازی حاصل همکاری با سازنده مجموعه بازیهای Wonder Boy یعنی Ryuichi Nishizawa است.
او همچنین از بازسازی بازی Wonder Boy III: The Dragon’s Trap توسط شرکت DotEmu و شرکت Lizardcube نیز حمایت کرده است و به آنها در این فرآیند کمک کرده است. آهنگ های این بازی توسط گروهی شامل Yuzo Koshiro، Motoi Sakuraba، Michiru Yamane، Keiki Kobayashi و Takeshi Yanagawa ساخته شده است و تم اصلی آنها توسط Haruka Shimotsuki اجرا شده است. علاوه بر امتیاز آهنگهای اصلی، برخی از آهنگهای بازی که درون نسخه های قدیمی آنها را شنیدیم را دوباره بازسازی کرده اند. ساخت آهنگ های بازی که شامل ۴۰ قطعه مجزاست، حدود دو سال بطول انجامیده است. در ابتدا قرار بود که شخصیت های بازی بر اساس motion-based sprite animation ساخته شوند اما در اکتبر ۲۰۱۷ شرکت سازنده اعلام کرد که قرار است بازی بصورت دستی طراحی شود.
در فوریه ۲۰۱۸ شرکت FDG Entertainment اعلام کرد که برای انتشار نسخه نینتدو سوییچ و نسخه پلی استیشن ۴ بازی بصورت نسخه های فیزیکی در آمریکا و نسخه های دیجیتالی همه پلتفرم ها برای سراسر دنیا، با شرکت Sega همکاری کرده است. در ابتدا قرار بود که بازی برای تمام پلتفرم ها در ۶ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شود اما بدلیل مشکلات پیش آمده، انتشار بازی به ۴ دسامبر ۲۰۱۸ به تعویق افتاد و نسخه کامپیوتری بازی نیز قرار است در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر شود. حدود ۵۰ هزار نسخه از بازی در طول یک هفته فروخته شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 10 =