جزئیات انتشار بازی Morphite PS4 کمپانی Crescent Moon Games

جزئیات انتشار بازی Morphite PS4 کمپانی Crescent Moon Games

جزئیات انتشار بازی Morphite PS4 کمپانی Crescent Moon Games

بازی های علمی – تخیلی هم طرفداران خود را دارد. به نظر می رسد تجربه ی این نوع بازی ها هیجان انگیز بوده و برای کاربرانی که به طور مرتب از یک نوع ژانر استفاده می کنند، تنوع خوبی باشد. این بازی ها تخیل را به کار می اندازد و شادی حاصل از آن، گاه با هیچ چیز قابل قیاس نیست. اگر تا اینجا متقاعد شده اید که از این ژانر هم استفاده کنید، بازی Morphite می تواند پیشنهاد خوبی باشد. داستان بازی Morphite در یک پایگاه فضایی اتفاق می افتد.
“میرا” که از ماندن در این پایگاه کلافه شده است به دنبال ماموریت اکتشافی است تا در مورد سیارات مختلف اطلاعاتی کسب کند. در این راه ماموریت های فراوان به سیارات مختلف در پیش دارد و با کمک فضاپیمای خود به سیاره های جدید سفر می کند. گاهی نیز مجبور می شود با فضاپیماهای بیگانه مبارزه کند. ماموریت های در نظر گرفته شده در این بازی Playstation باید در زمان مشخصی انجام شود. ماموریت های فرعی موجود، در نوع خود جالب و سرگرم کننده هستند. شما را با موجودات عجیب و غریب و محیط ها و فضاهای مختلف آشنا می کند.

جزئیات انتشار بازی Morphite PS4 کمپانی Crescent Moon Games
جزئیات انتشار بازی Morphite PS4 کمپانی Crescent Moon Games

وسیله ای که به شما کمک می کند ماموریت ها را با موفقیت انجام دهید، سفینه ی فضایی است. به شرط آنکه مراقب میزان سوخت سفینه باشید. در ضمن می توانید هنگام سفر با سفینه ی خود تمام اطلاعات لازم در مورد ماموریت، سلاح های مورد نیاز، محیط و… را جمع آوری کنید. در این دنیا هر کاربر می تواند تجربیات منحصر به خود را داشته باشد زیرا اتفاقات پیش آمده برای هر کاربر بصورت تصادفی است. در بازی Morphite این احساس به بازیکنان دست می دهد که تمام مراحل مربوط به اکتشافات ضروری بوده و هر چیز ارزش خاص خود را دارد.
بنابراین این قسمت از بازی که با داستان اصلی یکی شده است، خسته کننده و بی فایده نخواهد بود. در ضمن کاربران می توانند برای یافتن مسیر خود از نقشه ی ستاره شناسی استفاده کنند تا در این فضای پیچیده و بیکران گم نشوند. توصیه می شود از اسکن محیط و موجوداتی که در ماموریت های خود مشاهده می کنید، به راحتی نگذرید. اسکن هایی که می گیرید به دو دسته تقسیم می شوند. اگر از نوع معمولی باشند می توانید آنها را به ایستگاه فضایی بفروشید و اگر کمیاب باشند، می توانید با کمک آن ارتقاء سطح یافته و آپگرید ها را انجام دهید.
به عنوان نمونه، مقاوم کردن لباس خود در برابر حرارت شدید برای ماموریت های بیشتر یا ارتقاء سفینه خود به یک وسیله ی مجهز جهت مبارزه با بیگانگان. همچنین می توانید سلاح های خود را نیز ارتقاء دهید. از دیگر جاذبه های بازی Morphite، نوع گرافیک و تصاویر ۳ بعدی موجود در آن به همراه تنوع رنگی است. از حق نگذریم موسیقی متن و افکت های صوتی و صدا گذاری آن نیز قابل توجه است. این بازی جالب که البته ضعف هایی هم دارد، یک بازی موبایلی است که برای کاربران آیفون ارائه شده است.

جزئیات انتشار بازی Morphite PS4 کمپانی Crescent Moon Games
جزئیات انتشار بازی Morphite PS4 کمپانی Crescent Moon Games

این کاربران می توانند بازی را از فروشگاه های اپ استور تهیه کنند. اما نسخه ی اندروید آن رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است. اگر از این قسمت مطلب دلخوشی ندارید و مایلید از طریق کنسول بازی خود، تجربه ی این بازی اکتشافی را داشته باشید، باید بگویم جای نگرانی نیست. طبق اخباری که از استودیوی کرسنت مون رسیده است، به زودی امکان بازی Morphite به وسیله ی کنسول ها میسر می شود. قرار است این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان، پی اس ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود.
تمرکز این بازی اول شخص، بر جستجوی سیاره های مختلف و جدید و جمع آوری اطلاعات مرتبط می باشد. به عبارت دیگر بازی Morphite از نوع بازی های اول شخص و کاووش محور است. البته در بعضی از قسمت ها دوربین به صورت سوم شخص در آمده و داخل اتومبیل یا سفینه ی فضایی را نشان می دهد. خوب اکنون انتخاب با شماست که در صورت علاقه به چنین بازی اکتشافی و تخیلی، کدام نسخه از بازی را انتخاب کنید. اگر دوست دارید همیشه و در هر حالتی از این بازی لذت ببرید از نسخه ی موبایلی آن استفاده کنید و در غیر این صورت بهتر است منتظر عرضه ی این بازی بر روی کنسول ها، نمانید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دو =