جزئیات انتشار بازی Mortal Kombat X کمپانی NetherRealm Studios

جزئیات انتشار بازی Mortal Kombat X PS4 کمپانی NetherRealm Studios

یک بازی جنگی است که توسط Studios NetherRealm طراحی شده و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. این بازی پلی استیشن قابل اجرا بر روی Unreal Engine 3 است این قسمت دهمین قسمت در سری بازی های ویدیویی مورتال کامبت و دنباله ای از بازی Mortal Kombat 2011 است. این بازی در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد.

تیم موبایل NetherRealm Studios یک نسخه از بازی را برای دستگاه های iOS و اندروید توسعه داد. نرم افزار High Voltage نسخه PC بازی را توسعه داد، با همکاری استودیوی لهستانی QLOC مدت کوتاهی پس از انتشار Kombat Pack 1 کار بر روی آن انجام شد.
طراح:

پائولو گارسیا جان ادواردز

 پلتفرم:

  • (iOS)
  • ویندوز مایکروسافت
  • پلی استیشن ۴
  • Xbox One
  • AndroidRelease

سبک: FightingModes) تک نفره، چند نفره

همانند بازی های قبلی Mortal Kombat، گیم پلی Mortal Kombat X شامل دو بازیکن یا یک بازیکن و پردازنده می شود که با شخصیت انتخابی خود مبارزه می کنند و از یک آرایه وسیعی از حملات خاص شخصیت استفاده می کنند. این بازی شامل چند حالت است، مانند یک حالت داستان، که بیست و پنج سال پس از بازی قبلی Mortal Kombat اتفاق می افتد، چندین حالت “برج”، که دارای چالش های تغییر دینامیک، حالت های آنلاین متعدد و کریپ است.

جزئیات انتشار بازی Mortal Kombat X PS4 کمپانی NetherRealm Studios
جزئیات انتشار بازی Mortal Kombat X PS4 کمپانی NetherRealm Studios

یک حالت در دیدگاه اول شخص بازی که بازیکنان مناطق مختلف را باز کرده و بسیاری از موارد بازی را باز می کند. نسخه های کنسول مورتال کامبت Xreceived مورد تحسین منتقدان پس از انتشار قرار گرفت بیشترین ستایش در کنترل بازی ها، گیم پلی، گرافیک، داستان و شخصیت ها به کار رفته است، برخی از بررسیگران آن را بهترین بازی در سری مورتال کمبت می دانند.
با این حال، نسخه PC از این بازی با گزارشات مختلف بازدیدکنندگان مطرح شد از جمله مسائل متعدد فنی (از جمله سقوط مکرر و کمبود سرعت) به عنوان مشکلاتی که به شدت مانع از بازی جذاب می شود عنوان شد. فروش بیش از ۵ میلیون نسخه ازبازی, سریع ترین بازی, حق انتخاب بالای بازیکن در روند بازی و نهمین بازی با بهترین فروش در سال ۲۰۱۵ بود.

نسخه ارتقا یافته Mortal Kombat X با عنوان Mortal Kombat XL در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۶ برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر شد، که تمام شخصیت های قابل دانلود از دو نسخه Kombat Packs را دارا بود. تقریبا تمام لباس ها و ظاهر نسخه های قبلی جایگزین و تغییر داده شد و گیم پلی، و netcode بهبود داده شد. این نسخه نیز در تاریخ ۴ اکتوبر ۲۰۱۶ برای PC منتشر شد. سرانجام مورتال کامبت ۱۱، در آوریل ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

گیم پلی سری Mortal Kombat

مورتال کمبت X یک بازی مبارزه ای است که در آن دو شخصیت با استفاده از انواع حملات، از جمله حرکت های ویژه مبارزه می کنند. این بازی به دو بازیکن اجازه می دهد تا با یکدیگر روبرو شوند، یا یک بازیکن تنها در برابر CPU بازی کند. متر برق، که برای اولین بار در مورتال کامبت (۲۰۱۱) معرفی شد، اجازه می دهد تا بازیکنان تکنیک هایی مانند حرکت های ویژه X-Ray را انجام دهند.

جزئیات انتشار بازی Mortal Kombat X PS4 کمپانی NetherRealm Studios
جزئیات انتشار بازی Mortal Kombat X PS4 کمپانی NetherRealm Studios

جنگجویان قادر به تعامل با محیط زیست هستند، با استفاده از مناظر برای تغییر موقعیت خود و یا از اشیاء موجود به عنوان سلاح استفاده می کنند. علاوه بر این، هر جنگنده دارای سه تنوع مختلف است: هر کدام دارای مجموعه ای متفاوت از حرکات می باشند که می توانند در طول جنگ استفاده کنند. به عنوان مثال شخصیت Scorpion دارای یک نینجوتوریویسی است که حرکت خاص خود را با استفاده از شمشیرهای دوگانه، تغییرات Hellfire که شامل حرکات ویژه آتشین و تنوع جادویی که برای احضار ارواح برای کمک به او اجازه می دهد.

این بازی به سه بخش تقسیم می شود و دسترسی به حرکت های ویژه ای را افزایش می دهد (هزینه یک بخش)، شکستن combos (هزینه دو بخش) انجام حرکت های اشعه ایکس (هزینه تمام سه بخش ایجاد نوار نوری) هر بار که بازیکن شروع می کند، یک تکرار، یک برش ترکیبی، یک تعامل مرحله یا اجرای خاص تکنیک هایی مانند لغو تله آرپیجی اسکورپیون صورت می گیرد.

علاوه بر مرگ و میرهای معمول، Mortal Kombat X دارای دو نوع جدیدی از حرکت های اتمام است: اگر در یک مسابقه چند نفره بازی را ترک کند بلافاصله بازیکن را میکشد.مجموعه ای از حرکت های به پایان رسان در دسترسی بازیکنان بر اساس انتخاب یکی از پنج جناح بازی (اژدها سیاه، اخوان سایه، لین کوی، نیروهای ویژه و سفید لوتوس) وجود دارد.

خشونت ها در حال حاضر به صورت نسخه های ارتقاء همراه با حرکات خاصی صورت می گیرد که باعث می شود که این حرکت به عنوان ضربه نهایی برای پیروزی در دور نهایی در یک مبارزه صورت گیرد و شرایط خاصی را فراهم گردد. علاوه بر این، ویژگی های بازی، ویژگی های مبارزه خشونت آمیزی را نشان می دهند که برای پایان دادن به حریف مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، مرحله مرگ و میر در Mortal Kombat XL، که در سه مرحله از بازی پخش می شود، بازسازی شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =