جزئیات انتشار بازی My Time At Portia PS4 کمپانی Pathea Games

جزئیات انتشار بازی My Time At Portia PS4 کمپانی Pathea Games

جزئیات انتشار بازی My Time At Portia PS4 کمپانی Pathea Games

شروع یک زندگی جدید در یک شهر جدید به نام پورشیا(Portia) داستان این بازی ماجراجویانه است که توسط کمپانی Pathea Gamesطراحی و ساخته شده و از یک محیط شبیه به محیط یک انیمیشن برخوردار است .شما در این بازی نقش یک انسانی را دارید که خود جنسیت آن را تعیین میکنید و میتوانید تمام ویژگی های آنرا با توجه به سلیقه ی خود بسازید . پس از گذشتن از منوی سفارش سازی شخصیت ، شما به پورشیا می رسید و میتوانید بازی را شروع کنید .
حالا شما باید مزرعه ی از دست رفته ی پدر خود را دوباره به حالت اول برگردانید. کاشت گیاه و مزرعه داری، پرورش دام و حیوانات و دوست یابی در یک شهر کوچک میتواند شما را در رسیدن به هدف خود یعنی ساخت یک مزرعه ی زیبا کمک کند.شهر پورشیا پر از افرادی است که شما میتوانید با آنها دوست شوید و این شهر به شدت به مهارت و تلاش برای بازسازی نیاز دارد پس باید آنها را فرا بگیرید.

جزئیات انتشار بازی My Time At Portia PS4 کمپانی Pathea Games
جزئیات انتشار بازی My Time At Portia PS4 کمپانی Pathea Games

دوستی با دیگر افراد شهر باعث میشود که شما بتوانید با آنها کمک کنید ، از آنها بخواهید تا به شما کمک کنند و حتی در انجام کار های مزرعه شما را همراهی کنند.در این بازی پلی استیشن ۴ جالب شما میتوانید ابزار و وسایل خود را جمع کرده تا ماموریت های روزانه خود را به درستی انجام دهید و تلاش کنید که یک مزرعه بزرگ بسازید. در این بازی امکان دارد از طرف دشمنان شما به مزرعه شما آسیب هایی برسد و شما باید در حفاظت از مزرعه خود نیز تلاش کنید و به یاد داشته باشید.
که از وظایف دیگر خود غافل نشوید.
البته در این بازی همه چیز به کار در مزرعه ختم نمیشود شما میتوانید آشپزی کنید،به ماهی گیری بروید ،بازی کنید ، در جشنواره های کشاورزی شرکت کنید ، اسب سواری کنید و زمین های کشاورزی که قابلیت کشت دارند را کشف کنید ، همه ی این ویژگی ها این بازی را برای کاربر لذت بخش میکند.
بر خلاف بسیاری از بازی ها این بازی سرشار از رنگ های شاد و پرجنب وجوش است و با وجود اینکه شهر بسیار آسیب دیده اما مردم شاد و خوشحال هستند. ساخت و ایجاد یک محیط برای زندگی بسیار ساده است و شما میتوانید حتی از وسایلی که احتیاجی به آنها ندارید وسایل جدید و کارا بسازید و برای ساخت پل و ساختمان های بزرگ از دوستانتان کمک بگیرید.
شما میتوانید از دفترچه راهنمایی که در قفسه کتاب شما قرار دارد استفاده کنید و مکان ابزار و وسایل مورد نیاز خود را در آن پیدا کنید . زمانی که مهارت ساختن ساختمان در شما پیشرفت کرد میتوانید به سراغ ساخت سازه های بزرگتر بروید . در مراحل بالاتر صرفه جویی در استفاده از مواد به یک چالش تبدیل میشود .

بیشتر موادی که مورد نیاز شما هستند به راحتی در داخل شهر و یا حتی در حومه آن وجود دارند و شما میتوانید از آنها استفاده کنید ، اما دستیابی به برخی از مواد لازم برای تولید نیازمند اقدامات جدی تر است به عنوان مثال شما میتوانید از غار ها و خرابه ها مواد مورد نیاز خود را بدست آورید و برای ساخت سازه های پیچیده تر از آنها استفاده کنید(البته اگر خوش شانس باشید).
به دلیل وجود شهروندان دیگر در شهر شما میتوانید از راه ساخت و ساز برای خود درآمد کسب کنید پس با این کار میتوانید از این راه اقلام مورد نیاز خود را بدست آورید هم پول ،تلاش کنید تا با همه ی مردم شهر دوست شوید از دکتر گرفته تا تاجر ، دوستی وتعامل منظم با افراد به نفع شما است به عنوان مثال میتوانید از فروشگاه شهر اجناس دست دوم و یا با تخفیف زیاد خریداری کنید.

این بازی ساده با ماجراهای جالب و نسبتا جذاب خود توانسته آمار فروش قابل توجهی را بین بازی های هم سطح خود به ثبت برساند و حتی بسیاری از آنها به آن اعتیاد پیدا کرده اند . اگرچه داستان بازی Playstation 4 یک روایت ساده و تکراری است اما گیم پلی بسیار جالب ، آرام ، پرجنب وجوش و جذاب آن توانسته این موضوع را کمرنگ کند و آن را به یک بازی بی نظیر تبدیل کند.خلاقیت طراحان بازی در به ثمر رسیدن کار شما در بازی به خوبی یک حس شیرین را منتقل میکند.

جزئیات انتشار بازی My Time At Portia PS4 کمپانی Pathea Games
جزئیات انتشار بازی My Time At Portia PS4 کمپانی Pathea Games

و بسیاری از کاربران این موضوع را تعیین میکنند . دنیای بزرگ بازی های کامپیوتر توقعات مختلفی را در بین کاربران شناسایی کرده و کمپانی سازنده ی این بازی به خوبی توانسته اند این درخواست در بین کاربران را شناسایی کنند و به این موضوع بپردازند .
طبق نظر کارشناسان محتوای این بازی به خوبی توانسته دلیلی بر فروش بالای این بازی باشد زیرا خشونت کم ، دعوت به دوستی و ترغیب به ساخت و پیشرفت و حل معما ها میتواند محیط سالم ، جالب و جذابی را برای کاربران کم سن وسال ایجاد کند . طی سال های گذشته بسیاری از والدین از گیم پلی بسیار دشوار و محتوای خشونت آمیز بازی های تولیدی اظهار نارضایتی داشتند اما کارشناسان این بازی از این نارضایتی ها به نفع خود استفاده کند و این بازی را تولید کند .
شما میتوانید با تماشای تریلر و عکس های این بازی به سادگی و لذت بخش بودن این بازی پی ببرید و با گذراندن مراحل مختلف این بازی یک زندگی جدید را تجربه کنید.
در نهایت با توجه به همه ی این ویژگی ها و نکات مثبت این بازی پیشنهاد میکنم محیط جالب و پرفراز و نشیب این شهر کوچک را تجربه کنید و درساخت یک شهر جدید و دوست داشتنی تلاش کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نه =