جزئیات انتشار بازی My Time at Portia PS4 کمپانی Pathea

جزئیات انتشار بازی My Time at Portia PS4 کمپانی Pathea

جزئیات انتشار بازی My Time at Portia PS4 کمپانی Pathea

بالاخره استدیو پاتیا گیمز بازی جدید خود را معرفی کرد آنطور که فهمیده ایم این بازی از ترکیب دو اثر nausicaa of the valley of the wind ،castle in the sky که هایائو میازاکی سازنده آنها است ساخته شده است و همچنین قرار است که این بازی را برای پلی استیشن ۴ و مایکروسافت ویندوز، osx و اگر امکان آن باشد برای ایکس باکس وان و نینتندو سویچ هم عرضه بشود. استدیو اپن بازی قبلا بازی به نام planet explorers ساخته بود . این بازی شما را بسیار سرگرم خواهد کرد و با ماهیگیری و کشاورزی میتوانید از آن لذت ببرید.

کمی درباره بازی My Time at Portia PS4 بدانید!
My Time at Portia یک بازی RPG شبیه سازی شده که سازنده آن Pathea Games است و توسط Team17 منتشر شده است. این بازی از بازی هایی مانند Animal Crossing، Dark Cloud 2، Harvest Moon و آثار میازاکی الهام گرفته شده است. ویژگی اصلی «زمان من در Portia»، ساختن اشیا در یک کارگاه آموزشی برای کمیسیون برای بهبود شهر Portia است. زمان من در Portia در حال حاضر رسما منتشر شده است.

جزئیات انتشار بازی My Time at Portia PS4 کمپانی Pathea

جزئیات انتشار بازی My Time at Portia PS4 کمپانی Pathea

دسترسی Early در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شد و بازی کامل در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۱۹ منتشر شد. یک لیست کامل از یادداشت های پچ به روز رسانی را می توان در صفحه جدید آن یافت. این بازی همچنین برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس و پلتفرم های نینتندو سوئیچ در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ منتشر شده است. زمان من در Portia در دوران پس از آخرالزمان در جهان Portia قرار دارد، جایی که انسانها اندک هستند و آثار گذشته در سراسر پراکنده اند.
این بازی نقش یک سازنده کارگاه را به عهده دارد و مجبور به ساخت اقلام با استفاده از آثار برای بهبود جامعه است. هدف اصلی این بازی این است که کارگاه را با ایجاد، ارتقا، گسترش و جذب کمیته هایی که توسط شهروندان Portia ارائه شده است، در حالی که با سازندگان دیگر کارگاه رقابت می کنند، رشد دهند. در حالی که هدف اصلی My Time در Portia این است که این کارگاه را توسعه دهد، بازیکنان نیز می توانند از جهان عبور کنند و از خرابه های رها شده بازدید کنند، با هیولاها مبارزه کنند و آثار و مطالب را جمع آوری کنند.
علاوه بر این، بازیکنان می توانند مأموریت هایی را برای پاداش و امتیاز به منظور افزایش رتبه های کارگاه خود انجام دهند. بازیکنان همچنین می توانند بیشترین شخصیت را بدون توجه به جنس، آزادانه به حساب آورند. تنها شخصیت هایی که برای قدم زدن مناسب نیستند عبارتند از سالمندان، کودکان، حیوانات خانگی و موجودات مانند پاپا خرس ابو. به رغم تمرکز اصلی خود در کارگاه، زمان من در Portia همچنین ویژگی های کشاورزی و دامداری را به عنوان گزینه های گیمینگ جایگزین دارد، اگر چه این ویژگی ها به عنوان عمیق به عنوان شبیه سازی های کشاورزی دیگر نیست.
کشاورزی با استفاده از جعبه های کاشت که یک نوع دانه برای چند روز رشد می کند و برای رشد بیشتر اجازه رشد می دهد، انجام می شود. بالا بردن دامداری ویژگی های کوپه و انبار که میزبان انواع مختلف حیوانات است. زمان من در Portia از لحاظ جسمی و دیجیتالی در PlayStation 4، Xbox One و Nintendo Switch در ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ منتشر شد. اما با توجه به تاخیر در تولید، انتشار نسخه ی فیزیکی بازی در آمریکای شمالی تا ماه ۱۶ مه ۲۰۱۹ به تاخیر افتاده است.

جزئیات انتشار بازی My Time at Portia PS4 کمپانی Pathea

جزئیات انتشار بازی My Time at Portia PS4 کمپانی Pathea

هرچند در آمریکای شمالی نسخه دیجیتال در تاریخ ۱۶ آوریل منتشر شد، مانند همه نسخه های دیجیتال دیگر. با پیش سفارش بازی، بازیکنان می توانند یک نامه سپاسگزاری خود را در صندوق پستی خود با یک جعبه هدیه ویژه متصل شده، حاوی Jacket Casual، Shredded Jeans، ۵ Beef Jerky، ۵ Rainbow Jam، مجسمه ی شیرین یخی، Goolo Goolo Clock مورد مبلمان و یک کیسه سکه حاوی ۵۰۰ گل ارسال کنند.
جنبه های خاصی که در حال حاضر در رایانه های شخصی موجود هستند، مانند صدای ساز و لغزنده سرعت بازی که بر زمان تاثیر می گذارد، در راه اندازی گنجانده نشده است. با این حال، انتظار می رود که لغزنده سرعت در یک پچ پس از انتشار اولیه بازی اضافه شود. Voiceover در حال حاضر برنامه ریزی نشده است. بازی های جذاب و هیجان انگیز پلی استیشن ۴ اورجینال را با قیمتی مناسب از سایت ما خریداری کنید.

مرکزخرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of