جزئیات انتشار بازی Nack 2 PS4 کمپانی SCE Japan Studio

جزئیات انتشار بازی Nack 2 PS4 کمپانی SCE Japan Studio

جزئیات انتشار بازی Nack 2 PS4 کمپانی SCE Japan Studio
جزئیات انتشار بازی Nack 2 PS4 کمپانی SCE Japan Studio

Knack II یک پلتفرم عملیاتی است که توسط SIE Japan Studio ساخته شده است و توسط Sony Interactive Entertainment برای پلی استیشن ۴ منتشر شده است. این دنباله بازی Knack 2013 است و در سپتامبر ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد.
مشخصات بازی:
توسعه دهنده: SIE Japan
طراح: Mark Cerny
Takamitsu Iiji:تولید کننده
Yusuke Watanabe
Sho Numakura: برنامه نویس Tsuyoshi Murakam:هنرمندان Yoshiaki YamaguchiWriter Marianne Krawczyk
پلات فرم :
PlayStatian 4
تاریخ انتشار:
NA: 5 سپتامبر ۲۰۱۷PAL: 6 سپتامبر ۲۰۱۷JP: 28 سپتامبر ۲۰۱۷
سبک : اکشن، platformerMode (s) تک نفره، چند نفره
گیم پلی:
در Knack II، بازیکن کنترل شخصیت Knack را باید انجام دهد او توانایی های ناک شامل مشت زدن، لگد زدن، تغییر اندازه و انهدام پرتابه ها با استفاده از یک سپر را دارد. این بازی دارای یک سیستم درخت مهارت است که بازیکنان می توانند توانایی های ناک را با جمع آوری انرژی Relic موجود در سطوح، ارتقاء دهند. در طول بازی، سواحل گنج وجود دارد که یک Relic یا یک بخش کریستال را برای تجدید Knack تجدید می کند. این بازی همچنین می تواند به صورت چند نفره انجام شود.

جزئیات انتشار بازی Nack 2 PS4 کمپانی SCE Japan Studio
جزئیات انتشار بازی Nack 2 PS4 کمپانی SCE Japan Studio

ناک دو بازی چند نفره آفلاین را معرفی می کند، به بازیکنان اضافی اجازه می دهد تا در اوقات فراغت خود، داستان اصلی بازی را پیشرفت دهند. این دسترسی Knack II به افراد مختلف سنی اجازه می دهد تا بازی کنند و از نظر پویایی بازی از نظر کارشناسان بازی تقدیر شده است. Knack II نیز از رویدادهای Quick-Time در طول بازی های در حال اجرا استفاده می کند. پازل هایی وجود دارد که بازیکنان با استفاده از آنها نیاز به دستکاری در جهان و توانایی های ناک را برای پیشرفت در بازی دارند.
ناک دوم نیز teleporter را معرفی می کند، به بازیکنان اجازه می دهد تا بین پد های خود در سطوح مربوطه خود انتقال دهند. همانطور که بازیکن در این بازی Playstation 4 پیشرفت می کند، ناک مهارت های ویژه ای برای ناک می گیرد که ظاهر او را نیز تغییر می دهد. این توانایی های درون داستان عبارتند از آهن، یخ و خفا. دیگر توانایی های خاصی که Knack می تواند استفاده کند از طریق ارتقاء Knack با Parts Knack، Relics، و Parts Crystal Parts باز می گردد.

تنظیمات:
دو قرن قبل از وقایع ناک II، جنگ های کریستال، هنگامی که تمدن گوبلین ها، به عنوان یک نژاد پیشرفته غربی ها شناخته می شد به وقوع پیوست. این جنگ بین نسان های فریب خورده و به دنبال کریستال های قدرتمند انرژی که تنها در قلمرو انسان یافت می شد انجام گرفت. Uric، یک رهبر و مهندس حرفه ای، سلاح های باستانی را ایجاد کرد تا انسان ها را از بین ببرد. امپراطوری عظیم الجثه پس از ادامه حملات آنها گسترش یافت. اما ماریوس و سربازانش با استفاده از سنگ ها و انگورها، با استفاده از سلاح های باستانی، در یک روز، پیروزی های پی در پی خود را در جریان جنگ به دست آوردند.
هنگامی که اوریک شکست خورد، او به آزمایشگاه خود بازگشت و برای ایجاد سلاح های قدرتمند تر، به ویژه تیتان ها، برای نبرد نهایی خود با ماریوس و انسان ها، بازگشت. در حالی که ماریوس و اورویچ با ارتش خود با آنها جنگیدند، ماریوس تیم خود را در هنگام حمله به شهر مجهز کرد، او مرکز کنترل سلاح باستان را نابود کرد و با پیروزی در گوبلین ها قدرت خود را به نمایش گذاشت.ماریوس و عصبانیت مردانش باعث شد آنها پرچم های بزرگ را از بین ببرند و تبدیل شدن به چیزی که آنها می خواستند متوقف شد سپس او سفارش راهبان را یافت و مردم را به صلح و حکمت هدایت کرد.

جزئیات انتشار بازی Nack 2 PS4 کمپانی SCE Japan Studio
جزئیات انتشار بازی Nack 2 PS4 کمپانی SCE Japan Studio

طرح بازی:
پس از چندین سال مشخص از حوادث ناک، New Haven تحت حمله چهار تیتان قرار دارد. لوکاس نشان می دهد که این تلاش های او نابود شده و ناک است که برای کمک به اصلاح اشتباهات ناشناخته خود تلاش می کند. شش ماه پیش، لوکاس با عمویش رایدر و ناک به یک جزیره، از طریق یک جنگل آلوده Goblin پرواز می کند و یک بنای یادبود اختصاص یافته به ماریوس را در طول جنگ های کریستال کشف کرد. همانطور که آنها ادامه می دهند، میدان جنگ را از جنگ کریستال پیدا می کنند و با اجساد پیشروان ارتش سرخ روبرو می شوند.
وقتی که آنها در اطراف حرکت می کنند، ارتش از میان مردگان می آید و به گروه حمله می کند. Knack آنها را محافظت می کند و آنها از طریق هواپیما فرار می کنند و راه خود را به دکتر وارگاس و شارلوت در یک صومعه در نورلایف باز می گردانند تا تجربه خود را تجدید کنند. همه آنها در صومعه جمع می شوند و با دو راهب ، Xander، سرپرست آنها و آوا، رهبر جوانان ملاقات می کنند و تصمیم می گیرند که صبح به دنبال عبور از کوه برای کشف سلاح های باستانی در منطقه باشند.
صبح وقتی می رسد که مسیرهای گروهی در کوه عبور می کند و یک خرابه سوزانده شده روستا پیدا می شودکه ، قادر به کشف رمز و راز نیست. این گروه سپس به دکتر وارگاس، شارلوت و Xander میروند و در تلاشند تا به نتیجه برسند، لوکاس و آوا به درخواست عمو رایدر برای کمک به آنها در Targun، Goblin City، تصمیم میگیرند که پاسخ دهند. جایی که Urich در ابتدا این روباتها را ایجاد کرد، آنها برای پیدا کردن آزمایشگاه اوریش در قلع Targun به درون دیوارهای شهر می رسند.
هنگامی که شکسته شده اند، آنها بخشی از یک نقشه برای امپراطوری غول پیکر، راه دور برای کنترل روبات ها، و تصمیم به سفر به موزه در آتینوم برای بهتر درک مرکز Targun برای سلاح های باستانی را کشف می کنند.
این گروه به موزه Antheum دسترسی پیدا می کند و می گوید که شهر توسط روبات ها و گوبلین ها مورد حمله قرار گرفته است. ناک یک مصنوع را به گروه می دهد که از یک فرمانده گرفته شده است.
آنها معتقدند که مرکز کنترل ممکن است روی یک نقشه باشد که عمو رایدر باید به دست آورد و بتواند دقیقا مشخص کند که در آن کجا قرار دارد Xander و دکتر Vargas از لوکاس در مورد اهمیت این مصنوعات و بحث در مورد آنچه که باید با آن انجام شود مذاکره میکنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهار =