بازی Neverwinter کمپانی Cryptic Studios

جزئیات انتشار بازی Neverwinter PS4 کمپانی Cryptic Studios

Neverwinter یک بازی رایگان آنلاین ماجراجویانه چند نفره است که توسط استدیو Cryptic کمپانی Perfect intertainment طراحی و در سال ۲۰۱۶برای کنسول های پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر منتشر شده. داستان این بازی از آن قرار است که شهر neverwinter پس از ناپدید شدن پادشاه خود دچار هرج و مرج شدیدی شده و در همین حال دنیای مردگان به این دنیا بازگشته تا آن را تسخیر کنند. شما در این بازی نقش یک قهرمان را دارید که باید دلیل ناپدید شدن پادشاه را بفهمید و در مقابل گروه ضد زندگان را بگیرید.

جزئیات انتشار بازی Neverwinter PS4 کمپانی Cryptic Studios
جزئیات انتشار بازی Neverwinter PS4 کمپانی Cryptic Studios

در کشاکش این داستان شما متوجه خواهید شد که تمام این مسائل دسیسه ی Lich Queen valindra است و او قصد تسخیر حکومت و بعد از آن تمام دنیا را دارد. در ابتدای بازی شما می توانید شخصیت خود را طراحی کنید و حتی در تعیین جزئیاتی مانند جنسیت و نژاد و حتی رنگ چشم و وزن نیز آزادی عمل دارید فقط نباید فراموش کنید که سبک این بازی مبارزه ای و ژانر آن استراتژیک است و این یعنی شخصیتی که شما آن را طراحی می کنید باید از سرعت عمل بالایی برخوردار باشد تا بتواند در جنگ ها و نبرها موفق شود. این بازی Playstation دارای داستان طولانی نیست اما همین داستان کوتان برای شروع یک بازی مهیج و رازآلود کافی است.

در ابتدای بازی یک بخش آموزشی برای شما وجود دارد تا کاربر نحوه ی مبارزه، دفاع واستفاده از ویژگی های مختلف را بیاموزد. وجود این بخش باعث می شود تا کاربر به راحتی در جریان بازی قرار بگیرد و سر درگم نشود، در این بخش فقط قسمتی از آنچه که شما باید بدانید به شما گفته می شود و شما باید در حل برخی از معماها از فکر خود کمک بگیرید. به گفته طراحان این بازی بعضی از ویژگی های شخصیت اصلی باعث شده تا مبارزه ها هیجان انگیزتر شوند و این ویژگی ها کاربر را تشویق می کند تا دیرتر از سلاح خود در مبارزه ها استفاده کند.

در این بازی کاربر با مرحله های زیادی روبرو خواهد شد، مرحله ها تکه های پازل این بازی هستند و شما بعد به پایان رساندن هرکدام به یک نتیجه گیری می رسید که در مراحل بعد میتواند به شما کمک کند. گرافیک این بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد و طراحی محیط به خوبی انجام گرفته. با توجه به اینکه شخصیت ها و مدل های این بازی انیمیشنی هستند جزئیات به درستی رعایت شده اند و تا حدودی قابل لمس هستند. شما در حین انجام این بازی با دسته ی پرندگان، پشه ها و کرم های شب تاب روبرو می شوید که در حال پرواز و بالا وپایین رفتن در آسمان و فضای بازی هستند و دقیقا مانند دنیای واقعی به زندگی خود مشغول هستند، اینها بخشی از ویژگی های گرافیکی این بازی جالب هستند.

فقط فراموش نکنید که این بازی، یک بازی آنلاین است و ممکن است در فضاهای شلوغ و در حین انجام مبارزه ها شاهد کمی افت کیفیت باشید که در بازی هایی از این دست امری طبیعی است، اگرچه در این چنین بازی ها هیجان و لذت بردن از بازی مهم تر است و کاربران نیز همین نظر را دارند. گیم پلی این بازی درسرعت، مبارزه، جنب و جوش خلاصه شده شخصیت اصلی این بازی Playstation 4 از ویژگی های خوبی برخوردار است و شما می توانید به میران پیشرفت خود امتیاز جمع کنید و در نهایت ویژگی های خود را ارتقا دهید.

فراموش نکنید که شما کنترل شخصیت باهوشی را برعهده دارید و می توانید برای ازبین بردن دشمنان خود تله های مکانیکی بسازید و آن ها را غافلگیر کنید. در این بازی ماموریت های مختلفی شما را به چالش می کشند که هرکدام با دیگری متفاوت اند و هیچکدام ساده و راحت نیستند اما این به معنی دشواری بی اندازه ی این بازی نیست. اکثر مرحله ها و ماموریت ها کوتاه و متنوع هستند و بیشتر کاربران ادعا کرده اند که موفقیت در آنها بسیار لذت بخش است، این خود یک موفقیت در طراحی گیم پلی این بازی است.گیم پلی این بازی به شما اجازه می دهد تا به هرآنچه که می خواهید برسید و در راستای همین هدف زمان زیادی در اختیار شما قرار داده شده.

جزئیات انتشار بازی Neverwinter PS4 کمپانی Cryptic Studios
جزئیات انتشار بازی Neverwinter PS4 کمپانی Cryptic Studios

بسیاری از نوجوانان و جوانانی که تمام تفریحشان بازی های کامپیوتری است از این زمان نامحدود ابراز رضایت می کنند. مخاطب می تواند بعد از شکست حریف خود تجهیزات او را بردارد و بدون استفاده از امتیاز خود صاحب تجهیزات پرکاربردی شود، البته همیشه هم داستان به این منوال پیش نمی رود. در چند سال گذشته بازی های این ژانر طرفداران زیادی پیدا کرده و به طبع فروش قابل توجهی نیز داشته اند.

این بازی نیز در زمان انتشار توانسته در تمام دنیا فروش خوبی را ثبت کند. این بازی با دارا بودن ویژگی های مثبت فراوان توانسته در نظرسنجی های مختلفی که توسط سایت های فروش بازی های کامپیوتری مشهور دنیا انجام گرفته امتیاز خیلی خوبی کسب کند و این نشان دهنده ی کیفیت بالای محتوا، گرافیک و گیم پلی این بازی است. شما می توانید با تماشای تریلر این بازی از هرآنچه که ما گفتیم مطلع شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − یک =