جزئیات انتشار بازی Nex Machina کمپانی Housemarque

جزئیات انتشار بازی Nex Machina کمپانی Housemarque

جزئیات انتشار بازی Nex Machina کمپانی Housemarque

جزئیات انتشار بازی Nex Machina کمپانی Housemarque

بازی Nex Machina از سبک شوتر است که الهام گرفته از بازی های کلاسیک آرکید در این زمینه است . این بازی که در ژوئن سال ۲۰۱۷ برای PS4 و PC منتشر شد توسط شرکت Housemarque ساخته شده است و شرکت Eugene Javis که شرکتی قدیمی در عرصه ی توسعه و ساخت بازی های آرکید است به طور مستقیم در ساخت این بازی پلی استیشن شراکت داشته است و به عنوان مشاور در پروژه حضور داشته است.

خلاصه بازی رسمی منتشر شده :
(( انسان ها به اندازه ای به تکنولوژی وابسته شده اند که حتی نگاه خود را از دستگاه های قابل حمل نیز نمی توانند بردارند . در اطراف آن ها ماشین ها به هوشیاری رسیده اند و هوش آن ها به ده ها برابر هوش آدمی می رسد و اکنون دیگر دلیلی برای در خدمت انسان ها بودن برایشان وجود ندارد . و برای اینکه برتری خود را ثابت کنند شروع به نابود کردن نسل بشر می کنند. ))

جزئیات انتشار بازی Nex Machina کمپانی Housemarque
جزئیات انتشار بازی Nex Machina کمپانی Housemarque

گیم پلی :
در بازی PlayStation شش جهان مختلف طراحی شده که در حالت تک جهانه بازی یا حالت پشت سر هم در آرکید هر بار می توان در یکی از آن ها بازی کرد . در هر جهان ۱۵ مرحله به همراه تعدادی مراحل مخفی وجود دارد و در پایان در هر جهان یک مبارزه با یک غول نهایی نیز وجود دارد. هر مرحله با کشته شدن آخرین دشمن به صورت اتوماتیک تمام می شود و بازیکن به مرحله بعد انتقال می یابد .
و در کنار زنده ماندن و کشتن تمامی هدف های مشخص شده در میان دشمنان در بازی ، وظایف و بخش های اختیاری ای در بازی وجود دارد که می توان برای به دست آوردن امتیاز اضافی آن ها را نیز تکمیل کرد.
در طول انجام هر مرحله اگر  کاراکتر آسیب ببیند و بمیرد مرحله بازنشانی می شود و به کاراکتر به ابتدای آن باز می گردد و در ادامه یکی از فرصت های ادامه بازی کم می شود.
و همچنین یکی از اسلحه های اضافی یا یکی از قدرت های بازیکن نیز از او گرفته می شود ولی تا وقتی که کاراکتر برای بار بعد کشته نشده است می توان آن را از جایی که دفعه قبل کشته شده است دوباره برداشت و بازیابی کرد . همچنین در حین انجام مبارزه نهایی هر جهان مبارزه یک مسیر تعیین شده و سناریویی مشخص را طی میکند که اگر در این حال کشته شود در همان وضعیت و لحظه دو باره به بازی برگردادنه می شود اما اگر فرصت های او تمام شود دوباره باید تمام مبارزه را از آغاز آن شروع کند .

جزئیات انتشار بازی Nex Machina کمپانی Housemarque
جزئیات انتشار بازی Nex Machina کمپانی Housemarque

پنج سطح بازی برا انجام آن طراحی شده که عبارتند از :

  •  تازه کار : در این حالت کاربر فرصت ادامه بازی نامحدود دارد و با پنج جان اضافی بازی را شروع میکند .
  •  با تجربه : به بازیکن ۹۹ فرصت ادامه بازی و سه جان داده می شود و در این بازی انسان ها و دشمنان بیشتری وجود دارند که نسبت به حالت قبل دشمنان آن کمی سریعتر حرکت و حمله می کنند.
  •  کهنه کار : بازی با این سطح سختی فقط به شما پنج فرصت ادامه بازی می دهد و با وجود اینکه سرعت حرکت و حمله شخصیت اصلی بازی افزایش یافته ، سرعت دشمنان نیز به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یافته است .
  •  استاد : همچنان پنج فرصت ادامه بازی دارید و به سرعت بازیکن اضافه می شود ولی دشمنان شما به شدت سریع حرکت میکنند ، از ویژگی های جدید این بخش شلیک گلوله ای نهایی توسط دشمنان پس از کشته شدنشان است .
  •  قهرمان : هر دور بازی در این حالت باید بلافاصله پس از یک دوره بازی موفق در حالت (( استاد )) انجام شود و تمامی امتیازات بازیکن نیز به همراه او به دور جدید انتقال می یابد و سقف جمع آوری امتیاز از ۱۰۰ به عدد ۹۹۹ افزایش پیدا می کند. در این حالت شما هیچ فرصت دوباره ای برای ادامه ندارید و دشمنان در آن هم سریعتر حرکت می کنند و هم در هنگام کشته شدن شلیک نهایی بیشتری دارند.

بازی چند نفره :
امکان بازی آنلاین چند نفره هنوز برای بازی طراحی نشده و بازی چند نفره در آن از اتصال دو نفر به یک دستگاه صورت میگیرد که در آن تعداد فرصت های ادامه بازی و جان ها بین دو کاربر به اشتراک گذاشته می شود و اگر هر دو آن ها در یک مرحله کشته شوند هر دو به ابتدای آن مرحله بازگردانده می شوند ولی اگر یکی از آن ها مرحله را به اتمام برساند بازیکن دیگر از ابتدای مرحله بعد به بازی اضافه می شود و همچنان اسلحه ها و قدرت های بازیکن کشته در محلی که کشته میشود در دسترس است . در مبارزات نهایی نیز هر کاربر پس از کشته شدن با تاخیری کوتاه به بازی برگردانده می شود تا وقتی که فرصت آن ها به پایان برسد.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی Housemarque
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 2 =