جزئیات انتشار بازی OK K.O.! Let’s Play Heroes PS4 کمپانی Capybara Games

جزئیات انتشار بازی OK K.O.! Let’s Play Heroes PS4 کمپانی Capybara Games

.

جزئیات انتشار بازی OK K.O.! Let’s Play Heroes PS4 کمپانی Capybara Games

بررسی بازی OK K.O.! Let’s Play Heroes

از زمانی که برنامه های Cartoon Network (شبکه ی کارتونی آمریکایی) را در bing جستجو کردم مدت زیادی می گذرد، این مربوط به زمانی است که انیمیشن های آزمایشگاه دکستر و Cow & Chicken در نقطه اوج خود قرار داشتند. امروزه این کانال به واسطه ی داشتن ایده های تازه ای مانند انیمیشن دنیای استیون و انیمیشن ماجراجویی قدرت بیشتری پیدا کرده است، اما به تازگی انیمیشن نوپای Playstation OK K.O.! Let’s Be Heroes وارد این شبکه شده است.

جزئیات انتشار بازی OK K.O.! Let’s Play Heroes PS4 کمپانی Capybara Games

Cartoon Network با وجود اینکه این انیمیشن منظره ی نسبتاً جدیدی را عرضه می کند، پیش از این اجازه ی پخش بازی ویدیویی Super Time Force که به واسطه ی استودیوی Capybara توسعه یافته است را داده تا یک بازی خروس جنگی مانند را بر این اساس ارائه دهد. آیا بازی OK K.O.! Let’s Play Heroes واقعاً یک بازی جذاب برای طرفدارنش است، یا صرفاً حقه ایست برای سود بردن غیرمنصفانه ی سازندگان آن؟ OK K.O.! Let’s Play Heroes بازیکنان را به دنیایی می برد که افراد در آنجا POW کارت های (کارت های تکنیکی) قابل جمع آوری خود را دارند که ارتقاء یافته و حالت هایی را در اختیار قهرمان مذکور قرار می دهند.
در فروشگاه زنجیره ای Lakewood Plaza، هرکس یک قهرمان است، که در مواجهه با اتفاقات روزانه به حل مشکلات می پردازد و از حمله ی تبهکاران جلوگیری می کند، اما این داستان بر روی پسرک جوانی به نام K.O. تمرکز دارد که بزرگترین آرزویش پایان دادن به تمامی نقشه های شیطانی Lord Boxman است.
Lord Boxman به طریقی سطح POW کارت ها را به صفر بازمی گرداند و K.O. با اندکی کمک از جانب دوستانش مسئول است تا این مشکل را حل کند و در مسیر این فرایند کارت خود را کسب کند
یکی از اولین چیزهایی که متوجه آن شدیم این بود که این بازی چقدر وفادارانه نسبت به انیمیشن تلویزیونی آن عمل کرده است، و با بکارگیری کاراکتر های گیج و حواس پرت مربوط به سریال آن مانند شخصیت های Rad، Enid، Dendy، Crinkly Wrinkly، و Carol مادر K.O. فضایی خنده دار برای بازی ایجاد کرده است.
در میان cut scene ها (کلیپ های کوتاهی که در زمان های خاصی به منظور نشان دادن شرایط حاکم بر محیط بازی پخش می شوند) و فعل و انفعالات بازی، کیفیت بصری به اندازه ی کافی و در حد استاندارد بالا می باشد طوری که بازیکنان خود را در درون بازی احساس می کنند و این یک نقطه ی کاملاً مثبت برای مخاطبان جوان به حساب می آید. همچنین این بازی از کیفیت صدای بسیار خوبی برخوردار است که همین موضوع اصالت OK K.O.! Let’s Be Heroes را حفظ می کند.

جزئیات انتشار بازی OK K.O.! Let’s Play Heroes PS4 کمپانی Capybara Games

در این بازی مکرراً مبارزه صورت می گیرد، چه از طریق داستان اصلی و یا از طریق جعبه های تصادفی ربات های شیطانی که در اطراف پلازا در کمین هستند. تعداد دشمنانی که باید شکست داد متغیر است، با ترکیبی از دشمنانی مانند Shannon، Darrell، Raymond و Ernesto که در میان دیگر دشمنان ظاهر می شوند. متفاوت بودن نوع دشمنان به اندازه ی کافی است و تمام آن ها حرکات اختصاصی خود را دارند که شما باید برای پیروزی در نبردها گاهی اوقات در جواب این حملات جاخالی دهید.
جاخالی دادن به اندازه ی حمله کردن مهم است؛ یک حمله ی همه جانبه این فرصت را ایجاد می کند تا در پایان بازی حرکت مخصوصی برای شما باز شود. K.O. تنها کاراکتری است که می توانید از آن در عرصه های جنگی دو بعدی استفاده کنید، او در حملات خود حرکاتی مانند مشت زدن، لگد زدن و آپرکات ها را به اندازه ی کافی سریع و آسان انجام می دهد. هرچه بیشتر سطح او را ارتقاء دهید، مانورهای بیشتری برای شما فعال می شود. برای مثال بعد از رسیدن به سطح معینی از coolness بله، این یکی از سه حالت اوست او می تواند مشت سنگینی را پرتاب کند که در اثر آن تمام کسانی که در مسیر او در اطراف زمین مبارزه وجود دارند آسیب ببینند.
بازی پلی استیشن OK K.O. Let’s Play Heroes کار بسیار فوق العاده ای را برای تطبیق روح و قلب قهرمانان می کند، با وجود طنز احمقانه ی بازی، باز هم شخصیت ها بسیار خوب ظاهر شدند. تعاملات بین شخصیت ها بسیار عالی است و برخی ایده های کلیدی دقیق هستند، با این حال، انجام ماموریت های متعدد باعث می شود همیشه در تکاپو باشید، همیشه و در هر زمان به عقب و جلو بروید، افراد مشابهی را ملاقات کنید، و این ممکن است کمی خسته کننده باشد. لذت واقعی از گیم پلی کمی کوتاه است، همانقدر هم ممکن است سرگرم کننده باشد، حملات Powie Zowie را امتحان کنید و از حرکات سرد روبات ها دوری کنید، احتمالا در نهایت مبارزات قابل پیشبینی و کمی خسته کننده خواهند شد. به طور کلی می تون گفت که بازی OK K.O. Let’s Play Hereos به گونه ای ساخته شده که کودکان را برای چند ساعت سرگرم نگه دارد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 20 =