جزئیات انتشار بازی Onrush PS4 کمپانی Codemasters

جزئیات انتشار بازی Onrush PS4 کمپانی Codemasters

.

جزئیات انتشار بازی Onrush PS4 کمپانی Codemasters

بررسی بازی Onrush
تاریخ انتشار، تریلرها، گیم پلی و جدیدترین اخبار پیرامون بازی ONRUSH
بررسی قیمت: ۴۴٫۰۰ پوند

انتقادی که از منظر بازی های ویدیویی امروزی بر این بازی وارد است ناکامی آن در ارائه سبک مسابقه بود. که یک مرتبه به اندازه ی دیگر بازی ها محبوبیت پیدا کرد و اکنون توانست در شبیه سازی دنیای واقعی به پیشرفت قابل قبولی دست یابد. بازی Onrush که به واسطه ی شرکت Codemasters که یک شرکت شجره نامه دار است توسعه یافته، و برای اطمینان از اینکه یک بازی مفرح و هیجانی ارائه دهد، سعی کرده تا سبک بازی به گونه ای متفاوت با واقعیت باشد.
به طور کلی این مسابقه پیرامون رقابت بین دو تیم است، و همچنین شامل مأموریت هایی می شود که برای برد نیاز به انجامش دارید. این مأموریت ها شامل ضربه زدن به تیم مقابل در حین مسیر (البته به گونه ای که خودتان کشته نشوید)، و شکست رقیبان (Burnout) می شود، و توصیه شده است که به منظور تصرف مناطق، باید بسیار متکی به “بوست” های به دست آمده (که موجب افزایش قدرت می شوند) و شیوه ی King Of The Hill باشید.

جزئیات انتشار بازی Onrush PS4 کمپانی Codemasters

این شیوه با وجود مضحک و اغراق آمیز بودنش، تنها راهی است که می توان از طریق آن بازی را پیش برد. اما شما مجبور نیستید که هیچ یک از جنبه های آن را جدی بگیرید. بازی Onrush به روزهای قدیم خود برگشت که در آن زمان رانندگی در لبه ی صخره و دیوانه وار قل خوردن بر روی آن از اهمیت بیشتری برخوردار بود تا اینکه یک پیچ تند را با چه مهارتی رد کنید. اینگونه دیوانه وار رانندگی کردن همچنین باعث می شود تا مسیر خود را با سرعت بیشتری پشت سر بگذارید در نتیجه به شدت تشویق می شوید تا در این دیوانه بازی مشارکت کنید.
همچنین قابلیت های ویژه ای را در اختیار دارید مانند توانایی سرقت “بوست” حریف خود امکان خسارت زدن به حریفان از همان آغاز مسابقه تا زمانی که تمام حریفان خود را با خاک یکسان کنید.این بازی شامل ۱۲ مسیر مختلف می باشد که شما می توانید از ایده های مختلف آن استفاده کرده و آنها را در یک محیط کاملاً جدید به کار گیرید. اگر شما به دنبال یک بازی مسابقه ای هستید که چندان تمایلی به مسابقه ای بودن ندارد، این بازی است که حداقل ارزش یک بار دیدن را دارد.
به هر حال، این بدان معنی نیست که همیشه همه چیز گل و بلبل است. با اینکه شیوه ی کنترل آن رضایت بخش می باشد و به گونه ای است که استفاده از ترمز در آن هیچ معنایی ندارد، اما تعدادی از حالت های این بازی آنطور که باید سرگرم کننده نیستند. برای بازدهی بیشتر آن لازم است که گروه بزرگی تشکیل دهید چرا که بدون داشتن یک گروه بزرگ، افزایش قدرت در زمان لازم تقریباً غیرممکن است در نتیجه با کاهش قدرت، آدرنالین هم کاهش می یابد. این موضوع همچنین در هنگام بازی آنلاین یک خطر محسوب می شود.

جزئیات انتشار بازی Onrush PS4 کمپانی Codemasters

سرورها در بهترین حالات می توانند قرعه کشی انجام دهند، اما اگر شما وارد یک لابی شوید که پر از اتومبیل هایی است که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند محتمل نیمی از خسارات هم نمی گردد. اگر چنین چیزهایی مهم باشند، باید بگوییم که راهی برای سفارشی کردن بازی خود به کمک لوازم نقاشی وجود دارد که باید آیتم های مورد نظر از حالت قفل خارج شوند. همچنین امکان تعویض راننده و پرسه در اطراف با اتومبیل وجود دارد، دلیل هجوم اتومبیل ها به سمت پایین وجود جعبه های غنایم است.
هیچ کدام از آیتم هایی که از این طریق به دست می آورید ، در درون بازی منفعتی برای شما نخواهد داشت ، بنابراین شما می توانید آنها را نادیده بگیرید و خود را درگیر نکنید . با این حال اگر دیدید که یکی از دشمنانتان مثل برق از کنارتان رد شد درحالی که سوار بر یک اتومبیل به رنگ صورتی روشن بود، باید بدانید که مقداری پول در این میان جابجا شده است.

اگر با تصاویر، گیم پلی و جعبه های مکانیکی بازی شگفت زده نشدید، این احتمالا نقطه عطفی خواهد بود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 17 =