جزئیات انتشار بازی Overkill’s The Walking Dead 2019 PS4 کمپانی Overkill

.

جزئیات انتشار بازی Overkill’s The Walking Dead 2019 PS4 کمپانی Overkill

تاریخ انتشار، گیم پلی، تریلر، شخصیت ها، محتوای دانلود و همه چیزهایی که درباره ی بازی Overkill’s The Walking Dead میدانیم

انتشار بازی پلی استیشن ۴  Overkill’s The Walking Dead تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاده است، اما زمان کوتاهی تا رخداد نسخه ی بتای بازی در اواخر امسال مانده است. در این مقاله تمام مطالب مربوط به این بازی شامل تاریخ انتشار، نسخه ی بتا، و همچنین لیست کاملی از شخصیت هایی که تا کنون دیده ایم را جمع آوری کرده ایم.
برای افرادی که به خاطر نمی آورند باید بگوییم بازی دیگری از سری بازی های Walking Dead در سال های گذشته وجود داشت که The Walking Dead: Survival Instinct نام داشت. همچنین یک سری بازی ادامه دار با نام Teltale Walking Dead وجود دارد که فصل نهایی آن اواخر امسال آغاز می شود، از این رو ما همچنان آن را Overkill The Walking Dead نامیده ایم.

تاریخ انتشار بازی Overkill’s The Walking Dead

تریلر آخر بازی  در نمایشگاه بازی های رایانه ای E3 در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. تاریخ عرضه ی نهایی این بازی در همان تریلر مشخص شد و تایید شد که این بازی در تاریخ ۶ نوامبر عرضه خواهد شد، البته این تاریخ برای نسخه ی کامپیوتری این بازی است و عرضه ی نسخه های کنسول این بازی به سال بعد موکول شده است.
قرار شده که نسخه ی کنسول این بازی چند ماه پس از نسخه ی کامپیوتری و در تاریخ ۶ فوریه ۲۰۱۹ عرضه شود. توجه داشته باشید که این بازی در حال حاضر و پیش از عرضه ی نهایی قیمتی برابر با ۵۹٫۹۹ دلار در  Steam(سکویی برای توزیع بازی های دیجیتالی) دارد.

نسخه ی بتای بازی Playstation ۴ Overkill’s The Walking Dead

همانطوری که در ابتدا اشاره کردیم، نسخه ی بتای این بازی امسال ساخته می شود. اگرچه این نسخه تنها برای نسخه ی کامپیوتر است، و تنها راه برای انجام این بازی این است که در تاریخ ۹ اکتبر و هنگامی که پیش فروش بازی شروع شد، آن را سفارش دهید.

گیم پلی Overkill’s The Walking Dead

بازی Overkill’s The Walking Dead قطعا در دنیای مشابه نمایش تلویزیونی آن ساخته شده استف اما زمان رخداد بازی کاملا قابل تفسیر است. قسمت اصلی گیم پلی بر چهار بازمانده ای متمرکز است که سعی دارند در آن دنیای پس آخرالزمانی در امان بمانند.
Stealth نقش مهمی را در این بازی بر عهده دارد. در این بازی شما باید از سلاح های غواصی برای انجام بی سرو صدای کارها استفاده کنید، و سعی کنید از انبوه زامبی های بیرون دوری کرده و هر چیز ارزشمندی را از منابع به غنیمت ببرید. می توانید راه خود را از همه ی ساختمان ها و وسایل نقلیه باز کنید، قفسه ها و کمدهای مختلف را برای وجود اقلام با ارزش غارت کنید و سپس از آن ها به عنوان اقلام مورد نیاز، مانند کیت درمانی برای پرستاری که شغلش درمان است، استفاده کنید.
زمانی که زامبی ها شروع به حمله کردند، کار گروهی تنها را نجات است. در بازی Overkill’s The Walking Dead نباید با زامبی ها برخورد کنید، همچنین باید در مقابل دشمنان انسانی هم از خود دفاع کنید. صدا خفه کن اسلحه ممکن است هر لحظه از بین برود، و در صورتی که ریسک کرده و از اسلحه استفاده کنید توجه زامبی ها به شما جلب خواهد شد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =