جزئیات انتشار بازی Path of Exile PS4 کمپانی Grinding Gear Games

جزئیات انتشار بازی Path of Exile PS4 کمپانی Grinding Gear Games

.

جزئیات انتشار بازی Path of Exile PS4 کمپانی Grinding Gear Games

مروری بر بازی Path of Exile

بازی Path of Exile: تاریخ انتشار این بازی برای پلی استیشن ۴ به تاخیر افتاد

تاریخ انتشار بازی Path of Exile تا ماه فوریه سال ۲۰۱۹  به تاخیر افتاد.

طبق به روز رسانی شرکت Grinding Gear Games مشخص شد که تاریخ انتشار این بازی به دلیل فرایند صدور گواهینامه به تاخیر افتاده است. استودیوی ساخت بازی اعلام کرده است که “آن ها مقدار کاری که برای اتمام فرایند صدور گواهینامه در طول دوره کریسمی وجود داشت را دست کم گرفته بودند” به نظر نمی رسد که این تاخیر مربوط به مشکلات فنی باشد،‌اما توسعه دهنده ها ادعا دارند که از این زمان برای ارتقای بازی و ایجاد پورت عالی استفاده خواهند کرد.
هنگامی که سال آینده این بازی منتشر شود، نسخه آزمایشی بازی نیز همچنان باقی خواهند ماند. از آنجایی که استودیو در اعلام تاریخ انتشار این بازی سریع اقدام کرده است، این نسخه آزمایشی بوده است ( و البته، توجه کنید برای بردن بازی هیچ چیزی ژرداخت نکنید؛ موفقیت شما در این بازی به مقدار مهارت شما بستگی دارد و نه کیف  پول شما). همانطرو که تمامی کسانی که بازی Path of Exile را انجام داده اند می توانند این موضوع را به طور ۱۰۰% بیان و تایید کنند.

جزئیات انتشار بازی Path of Exile PS4 کمپانی Grinding Gear Games

هرکسی که با بازی Path of Exile آشنا باشد، می تواند بگوید که بازی Playstation ۴ Path of Exile توسط اکثر افراد به عنوان بهترین بازی دیابلو (نام انگلیسی: Diablo، عنوان یک سری موفق بازی ویدئویی در سبک نقش‌افرینی اکشن است) در نظر گرفته می شود که البته نام دیابلو را با خود به همراه ندارد.
مانند دیابلو، این بازی به شما اجازه می دهد به یکی از چندین نوع شخصیت دسترسی پیدا کنید ، در برخی ضربات و جنگ ها شرکت کنید، غنایم بیشتر و بهتر بدست آورید، و شخصیت خودتان را هنگام رویارویی با مجموعه چالش های بسیار سریع بسازید. چیزی که برخی می گویند این است که بازی Path of Exile مسیری جدا از دیابلو ۳ (بازی ویدئویی اکشن نقش آفرینی با زمینه فانتزی تاریک/ترس و بقا و عنوان سومین قسمت از مجموعه بازی‌های دیابلو است که توسط شرکت بلیزارد انترتینمنت ساخته) (و همچنین Diablo: Imoortal) را از نظر سبک و دقت آن داراست.
بازی Path of Exile یکی از دقیق ترین و جذاب ترین مهارت درختی را داراست که تاکنون در این سبک بازی ها دیده شده است. در این بازی تعداد نامحدود راه برای ساخت شخصیت قبل از روبرویی با صدها آیتمی وجود دارد که می توانید به عنوان غنیمت بدست آورید. بازی Path of Exile همچنین از سبک هنر تاریک استفاده می کند که از نظر معنوی نسبت به سبکی که در دیابلو ۳ دیدیم،  به دیابلو ۲ نزدیک تر است. در حقیقت بازی Path of Exile بهترین ایده های دیابلو ۲ را کپی کرده است که این بسیار بی شرمانه است. با این حال، مشکلی نیست، زیرا بازی Path of Exile برای سال ها تنظیم شده و گسترش یافته است.

جزئیات انتشار بازی Path of Exile PS4 کمپانی Grinding Gear Games


نتیجه، بازی ای است که دارای هاردکور طرفداران دیابلو ” پریدن کشتی” می باشد البته، به طور کامل می توانید از فرانشیزها برای ویژگی های منحصر به فردش استفاده کرده و لذت ببرید. اگر نمی توانید تا سال آینده منتظر بمانید، بازی Path of Exile هم اکنون برای پلتفرم های کامپیوتر و ایکس باکس وان در دسترس است. اگر بازی آخر Diablo: Immortal شما را ناامید کرده، به شدت توصیه می شود که این بازی را امتحان کنید. انتظار برای بازی Path of Exile برای پلتفرم پلی استیشن تنها کمی طولانی شده است.
شرکت توسعه دهنده گریدینگ گیمز اعلام کرده که نسخه پلی استیشن ۴ طبق برنامه ریزی های قبلی در تاریخ ۴ دسامبر عرضه نشد. در پست وبلاگ، شرکت توسعه دهنده از این تاخیر عذر خواهی کرده است، و توضیح داده است که استودیو ” مقدار کار فرایند صدور گواهینامه در طول دوره کریسمس را دست کم گرفته بود.

 

جزئیات انتشار بازی Path of Exile PS4 کمپانی Grinding Gear Games


شرکت گریدینگ گیمز انتظار دارد که فرایند صدور گواهینامه تا ژانویه تمام شود، و بازی در ماه فوریه برای پلی استیشن ۴ عرضه شود. و این زمان اضافی باعث بهبود عملکرد بازی Path of Exile و نرخ فریم برای پلی استیشن ۴ خواهد شد. این استودیو بیان کرد: ” ما مجددا درباره این تاخیر عذرخواهی می کنیم. قول می دهیم این بازی زمانی که عرضه شود یکی از بهترین بازی های پلی استیشن ۴ خواهد بود.”

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + دوازده =