جزئیات انتشار بازی Mortal kombat X کمپانی NetherRealm Studios

جزئیات انتشار بازی Mortal kombat xl Xbox One کمپانی NetherRealm Studios

برای اولین بار این بازی بر روی کنسول آرکید منتشر شد. از همان ابتدا انتشار، این بازی به دو صورت تک نفره و دو نفره قابل اجرا بود. در روند بازی Mortal kombat X همگی با سطح یکسانی بازی را شروع می کردند. اما به مراتب در نسخه های جدید و مشابه با نسخه های بهتری روبرو شدیم. این نسخه از دهمین قسمت در سری بازی های ویدیویی مورتال کامبت و دنباله ای از بازی Mortal Kombat 2011 است. بازی مورتال کامبت در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد.

بازی Mortal kombat X

در این بازی شما از یک قوانین ثابت و همیشگی سری بازی مورتال پیروی می کنید. بازی Mortal kombat X با شما در یک محیط مبارزه پیشرفته همراه است. در این بازی شخصیت های عجیب و غریبی با ویژگی های فوق العاده جذاب و دیدنی هستند که شما در انتخاب آن ها آزاد هستید.

گرافیک کلی بازی Mortal kombat X

خب ظاهرا که باید برای توصیف این بازی بیشتر موارد را در مطالب مربوط به گرافیک بازی عنوان کنیم. در مرحله اول باید به محیط های بازی اشاره داشت. طراحی محیط در این بازی بسیار متنوع است که گویی سال هاست در طراحی این محیط ها وقت گذاشته اند. حال اگر شما را در هر مرحله با یک محیط آشنا می سازد نشانی از یک تمرکز عالی در ساخت و طراحی گرافیکی محیط است که توسط استودیوی سازنده صورت می گیرد.

جزئیات انتشار بازی Mortal kombat X
جزئیات انتشار بازی Mortal kombat X کمپانی NetherRealm Studios

در این راستا زمانی که شما به مرحله نهایی بازی می رسید هم تغییر ها را در محیط و لباس ها و نورپردازی بازی به وضوح مشاهده می کنید. از محیط های مختلف در فصل های مختلف گرفته تا مسابقه هایی که در روز و یا شب برگزار می شود و همچنین زمانی که با یک محیط تاریخی قرار است به نبرد تن به تن رو بیاورید گرفته تا زمین های مسابقه که در کوهستان ها و رودخانه ها برگزار می شود همگی تنوع بازی Mortal kombat xl ایکس باکس وان را به رخ میکشد.
در بخش نورپردازی بازی Mortal kombat X ایکس باکس وان هم باید به نکاتی از قبیل جزییات ریزی که در نورپردازی در جابجایی کاراکتر ها رخ می دهد تا تغییر صحنه ها و محیط بازی که در برخی از مراحل با درخشندگی خاصی اتفاق می افتد و همچنین زمانی که یک کاراکتر پیروز می شود و صحنه ای از گارد گرفتن آن به چشم میخورد همگی برای ما لذت بخش خواهد بود. خب اگر یادتان باشد در اوایل این سبک از بازی ما در کنسول پلی استیشن ۱ با بازی تیکن ۳ همراه بودیم.
در بازی Mortal kombat xl شما بارها و بارها می توانید در بخش پیشرفته طراحی شده زمانی که پیروز می شوید بنشینید و لذت پیروزی را برای چند ثانیه به اوج برسانید.

گرافیک کاراکتر های بازی

در بازی Mortal kombat X شما با یکی دیگر از مواردی که در تنوع بازی بسیار تاثیر گذار است روبرو خواهید شد. در هر بازی شما مبارزین را با پوششی متفاوت خواهید دید. این پوشش ها و طراحی لباس یکی دیگر از شاهکار های دیگر استودیوی سازنده بازی است.

جزئیات انتشار بازی Mortal kombat xl Xbox One کمپانی NetherRealm Studios
جزئیات انتشار بازی Mortal kombat xl Xbox One کمپانی NetherRealm Studios

گرافیک در مبارزه های بازی Mortal kombat xl

تغییراتی در این نسخه زمان مبارزه رخ داده است که به وضوح می توان دید. زمانی که شما حریف تان را با یک ضربه فنی ناکار میکنید و درصد خونش در وسعت بیشتری از دست می دهد در آن لحظه میتوان کیفیت بازی را دوچندان دید. پرت شدن کاراکتر ها در هنگام برخورد با ضربه قوی و صحنه های آهسته که این بار کاملا متفاوت طراحی شده اند. از یک طرف هم می توانید زمانی که به حریف نزدیک می شوید از رمزهای پیچیده استفاده کنید. برخی از کاراکتر ها از قدرت جادویی بیشتری برخوردارند که شما می توانید آن ها را کشف و استفاده کنید.

گیم پلی سری Mortal Kombat

مورتال کمبت X یک بازی مبارزه ای است که در آن دو شخصیت با استفاده از انواع حملات، از جمله حرکت های ویژه مبارزه می کنند. این بازی به دو بازیکن اجازه می دهد تا با یکدیگر روبرو شوند، یا یک بازیکن تنها در برابر CPU بازی کند. متر برق، که برای اولین بار در مورتال کامبت (۲۰۱۱) معرفی شد، اجازه می دهد تا بازیکنان تکنیک هایی مانند حرکت های ویژه X-Ray را انجام دهند.

بخش های مختلف بازی

این بازی به سه بخش تقسیم می شود و دسترسی به حرکت های ویژه ای را افزایش می دهد (هزینه یک بخش)، شکستن combos (هزینه دو بخش) انجام حرکت های اشعه ایکس (هزینه تمام سه بخش ایجاد نوار نوری. هر بار که بازیکن شروع میکند، یک تکرار، یک برش ترکیبی، یک تعامل مرحله یا اجرای خاص تکنیک هایی مانند لغو تله آرپیجی اسکورپیون صورت می گیرد.

پلتفرم های بازی مورتال کامبت X:

  • (iOS) تلفن همراه اپل
  • (WINDOWS) کامیپوتر
  • (Playstaion4) پلی استیشن ۴
  • (Xbox One) ایکس باکس وان
  • (Android Release) تلفن همراه
کلیدواژه : بازی Mortal Kombat Xl
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =