بازی Pes 2017 Xbox One کمپانی Konami

جزئیات انتشار بازی Pes 2017 Xbox One کمپانی Konami

فوتبال حرفه ای تکامل یافته ۲۰۱۷ از بازی های ویدیویی بوده که به بازی فوتبال اشاره دارد. این بازی توسط شرکت کونامی ساخته شده است و برای بسیاری از کنسول ها به ویژه ایکس باکس وان قابل اجرا است. بازی Pes 2017 از مجموعه بازی های Pes است که جزء قسمت ۱۶ این بازی ها است که در آن باشگاه های بزرگ و معروفی مانند بارسلونا حضور دارند.

نسخه بازی Pes 2017 برای کنسول ایکس باکس وان

در نسخه بازی های Pes 2017 به دلیل برطرف شدن ایرادات این بازی شاهد بازی پیشرفته تری هستیم که طرفداران آن بیشتر می شود. نتایج بازی Pes 2017 را می توان به صورت این موارد اعلام کرد. وجود باشگاه های اسپانیا ، امکان بازی کردن آفلاین، گرافیک نزدیک به واقعیت،گیم پلی خوب، امکان ارتباط کاربران، استفاده از سیستم حرکتی (به منظور بهتر شدن تکینیک بازیکن ها و پاس کار آن ها می باشد)، استفاده از موتور های پیشرفته مانند موتور فاکس، همگی این ها مواردی است که باعث شده این بازی جلوه جذاب و قشنگ تری در نسخه ۲۰۱۷ داشته باشد.

تاریخچه ساخت بازی Pes 2017 برای کنسول Xbox one

بعد از انتظاراتی که از سوی گیمرها کشیده شد سر انجام نسخه به روز تر و جدیدتر بازی های Pes که بازی Pes 2017 است و محصولی از شرکت کونامی بود ساخته شد. با انتشار این بازی سریعا علاقمندان جذب آن می شوند و به بازی های پرطرفدار تبدیل می شود.
بعد از نسخه Pes 2016 این بار Pes 2017 مورد تحسین قرار می گیرد زیرا در Pes 2016 شاهد مشکلاتی از جمله ضعف دروازه بان، خوب قضاوت نکردن داور و نبودن جابه جایی بازیکنان بودیم.

جزئیات انتشار بازی Pes 2017 Xbox One کمپانی Konami
جزئیات انتشار بازی Pes 2017 Xbox One کمپانی Konami

لیگ بازی های موجود در Pes 2017

در بازی Pes 2017 می توانیم لیگ کشورهای گوناگونی را ببینیم. این تغییر در فهرست بازی ها مشهود است. در این بازی لیگ آسا و اروپا هم حضور دارند که باعث واقعی به نظر آمدن بازی می شود. حضور باشگاه های ایران در لیگ آسیا و گنجانده شدن تیم های سپاهان، ذوب اهن و تراکتورسازی از موارد علاقه گیمران ایرانی است که در تمامی آنها آرم، علایم و لباس ها واقعی می باشد. به جزء تیم ایران برخی از تیم کشورهای بزرگ هم حضور دارند که به شکل رسمی در این بازی Xbox موجود هستند.
وجود لیگ کشورهای مختلف با علائم رسمی آن ها برای شرکت سازنده تنها با خرید نام و لوگوی آن هخا امکان پذیر بوده است. بهتر است به بخش تمرین بازیکنان هم مروری داشته باشیم. این قسمت دارای دو بخش است که تمرین بازیکنان در آن آزاد می باشد. این تمرین ها شامل پاس، کرند، ضربه آزاد و کرنرو … است که بازیکن در آن آزاد است که هر حرکتی را می خواهید بزند. با انجام این تمرین ها توسط بازیکن مهارت آن ها در بازی های سخت بیشتر شده و بازی را بهتر انجام می دهند.

مشکلات بازی Pes 2017

برخی اشکالات وارده به این نسخه، غلط بودن اسم برخی باشگاه ها با آرم و علایم خود، غلط بودن اسم بازیکن ها و ورزشگاه و حتی پوششان (همگی اینها به مشکلات نرم افزاری برمی گردد.) عدم امکان بازی کردن آنلاین به خوبی، عدم امکان دانلود فایل ها در بازی (باید فابل تان فشرده نباشد و یا از یک فلش استفاده کنید) است. توجه داشته باشید که مشکلات گفته شده هیچ جای نگرانی برای گیمر بر جای نخواهد گذاشت.

جزئیات انتشار بازی Pes 2017 Xbox One کمپانی Konami
جزئیات انتشار بازی Pes 2017 Xbox One کمپانی Konami

گرافیک بازی

از لحاظ گرافیکی Pes 2017 جزئیات بیشتری از چهره بازیکنان را نشان می دهد که این یعنی بیشتر روی آن کار شده است. تفاوت طراحی چهره بازیکنان را در این نسخه بیشتر در بازیکنان مشهور می بینیم و متوجه می شویم. برای نمونه جزئیات چهره نیمار در تیم برزیل بسیار زیاد است هر چند که جزئیات طراحی چهره زیاد اهمیتی ندارد اما از بابت گرافیک یک پیشرفت تلقی می شود که باعث جذاب تر شدن ظاهر بازیکنان می شود.

گیم پلی بازی Pes 2017

یکی از موارد قابل توجه در گیم پلی بهتر قضاوت کردن داورها است. این بار در این بازی بعد از هر خطایی داور سریع عکس العمل نشان نمی دهد. (سوت نمی زند)، گیم پلی این نسخه از بازی های Pes 2017 قوی عمل کرده است و لذت بازی را به خوبی حس خواهید کرد. گیم پلی این بازی را در ویدیوهای ارائه داده شده ببینید که در اذهان گیمران ماندنی شده است و جزء بازی های خوب فوتبال به شمار می رود.

معرفی کلی بازی Pes 2017 

  • از جدیدترین قسمت بازی های Pes، Pes 2017 می باشد.
  • امکان بازی به صورت آنلاین و آفلاین برای گیمر فراهم شده است.
  • در زمینه گیم پلی و گرافیک بازی بسیار خوب عمل کرده است.
  • تغییرات اساسی در این نسخه با نسخه های قبلی صورت نگرفته است.
  • جزء بهترین بازی های شبیه سازی فوتبال حرفه ای می باشد.
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =