جزئیات انتشار بازی PlayStation VR Worlds کمپانی London Studio

جزئیات انتشار بازی PlayStation VR Worlds کمپانی London Studio

جزئیات انتشار بازی PlayStation VR Worlds کمپانی London Studio
جزئیات انتشار بازی PlayStation VR Worlds کمپانی London Studio
دوست دارید به پنج دنیای مختلف سفرکنید و پنج تجربه متفاوت داشته باشید؟ هم ورزشکار باشید هم غواص هم گانگستر هم راننده هم زیر دریا زندگی کنید؟ اگر اهل هیجان و استرس هستید ما این بازی رو به شما پیشنهاد می کنیم.
به نظر می رسد بازی PlayStation VR Worlds اولین بازی کامل از سری بازی های PSVR باشد که مجموعه ای از ۵ بازی در یک بسته را با تجربه عینک های مخصوص خود برای گیمرهای حرفه ای فراهم نموده است. هر یک از یان بازی ها احساس متفاوتی را به گیمر ارائه می دهد و این باعث می شود که این بازی تنها مختص علاقمندان به یک گروه از بازی پلی استیشن نباشد و یا افرادی که علاقه به تنوع دارند بتوانند در قالب یک بازی به علایق خود برسند.
هر چند مشکل این بازی این است که بازی های به کار گرفته شده در آن را باید در وقاع مینی گیم نامید و طول بازی زیادی نداشته و تنوع گرافیکی کمی دارند ولی به اندازه ای تنوع و داستان پردازی در انها رعایت شده است که لذت واقعی بازی را تجربه کنید. به نظر می رسد که این کمپانی ژاپنی قصد داشته با رونمایی از این بازی رد واقع نسخ های آزمایش را تجربه کند که بتواند دنیای گیم را تغییراتی اساسی بدهد.
VR Worlds شامل پنج بازی است، The London Heist ، Danger Ball، VR Luge ، Odyssey Assavers و Descent Ocean. این بازی برای اولین بار هم زمان با عرضه عینک های واقعیت مجازی پلی استیشن ۴به دنیا معرفی شد. این بازی از پنج دنیای مختلف تشکیل شده که در ادامه آنها را بیشتر معرفی می کنیم.

جزئیات انتشار بازی PlayStation VR Worlds کمپانی London Studio
جزئیات انتشار بازی PlayStation VR Worlds کمپانی London Studio

Danger Ball
اگرمی خواهید مهارت های خودتون در دنیای ورزشی آینده رو محک بزنید واردشوید. جایی که باید پیروز تورنمنت های بزرگ شوید و همه رقبا رو نابود کنید و گرنه خودتان محکوم به نابودی هستید. استفاده از قابلیت های سه بعدی در این بازی و هوش مصنوعی به کار گرفته شده در آن باعث می شود تا شما به راحتی جهت توپ ها را دنبال کنید و تجربه ای متفاوت از ضربه زدن و بازی با توپ را داشته باشید.
Vr Luge
فکر میکنید در فرار از یک ترافیک سخت چقدر مهارت دارید؟ هم باید جونتون رو نجات بدید هم به خط پایان برسید. هیچ کدوم از رانند ه ها هم قوانین رو رعایت نمیکنن مسیر هم نا آشناست.
Scavengers Odyssey
اگر فردی هستید که علاقه زیادی به گنج دارید و یه مقدار هم طمع وارد بشید. برای رسیدن به گنج های اعماق دریا خطر رو به جون بخرید و به زیر آب برید هم با شلیک های سخت شکار کنید هم گنج ها رو پیدا کنید. تیر اندازی مکانیکی در این بازی به خوبی احساس می شود هر چند زمان این بازی نیز بسیار محدود است. بازی در اصل سبک ساده ای دارد و خیلی سخت نیست اما به دلیل حس واقعی که به شما می دهد ارزش بازی دارد.
تجربه این بازی Playstation بسیار سرگرم کننده است. شما می توانید در اطراف فضا پیماهای فرسوده قدم بزنید، موجودات بیگانه را بکشید، بقایای کشتی ها را پیدا کنید وبه دنبال گنج هایی که از انها بعضا محافظت می شود باشید. چند سبک بازی را در این بازی و در کمتر از ۳۰ دقیقه می توانید تجربه کنید.

جزئیات انتشار بازی PlayStation VR Worlds کمپانی London Studio
جزئیات انتشار بازی PlayStation VR Worlds کمپانی London Studio


Ocean Desent
اگر غواصی و دنیای زیر آب رو دوست دارید آماده یک سفر پر ماجرا بشید سفری که دید کافی ندارید و کوسه های بزرگ هم درتعقیب شما هستند. شما باید برای کشف رمز و رازهای دنیای اعماق اقیانوس ها با خطرات بسیاری رو در رو بشید.تجربه ای وحشتناک و بسیار لذت بخش را در طول این بازی کوتاه خواهید داشت. تمامی مناظر به کار گرفته شده در این بازی، صدا گذاری ها و گرافیک آن فوق العاده است. این بازی در یک قفس فلزی اغاز می شود.
در یان بازی عمیق ترین قسمت های اقیانوس ها به خوبی ترسیم شده و حس متفاوتی از دیگر بازی ها را به شما القا می کند.

مبارزه و برخورد با کوسه های واقعی در این بازی بسیار وحشتناک است ، حس متفاوت ترس و اضطراب را در این بازی خواهید چشید و برای لحظاتی قلب شما به تپش شدیدی خواهد افتاد.
The London Heist
شاید بهترین قسمت بازی همین باشه تجربه یه سرقت اساسی همراه با گانگسترهای شهر لندن. تعقیب و گریز، تیرا ندازی، انفجار، بازجویی و هرچیزی که از یه بازی دزد و پلیس انتظار دارید. تمام قسمت های این بازی به بهترین شکل ممکن طراحی شده و تجربه هر کدام شما رو با دنیای جدیدی آشنا می کند. بدترینقسمت این تجربه از بازی با تمام کیفیتی که دارد این است که خیلی کوتاه طراحی شده است .
تیر اندازی در این بازی بصورت نقطه به نقطه متفاوت است. یک تجربه عالی مجازی را برای گیمر به همراه دارد و به خوبی جلوه پردازی شده است. شما در طول این بازی می توانید پنجره خودرو ون را باز کنید و به خودرو گنگسترها شلیک کنید. در این بازی کنترل هر دو نقش می تواند در دست شما باشد و این یکی از مزیت های عالی بازی است.
نقطه ضعف آن شاید به نظر این باشد که تنها دو نوع اسلحه برای تیر اندازی در اختیار دارید که این موضع البته به دلیل واقعیت بازی در ژاپن خیلی دور از انتظار نیست. صحنه های خنده دار بازی می تواند به اندازه ای شما را سر شوق بیاورد که بارها و بارها بازی را تکرار کنید و لذت ببرید.
کل این بازی را می توان در حدود ۳۰ دقیقه انجام داد. با این حال تجربه کوتاه این بازی نشان می دهد که چگونه سبک تیر اندازی واقعی می توان در دنیای واقعی ترسناک باشد و این حس به شکل اساسی به گیمر انتقال داده می شود که بسیار شگفت انگیز است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =