بازی Predator: Hunting Grounds

جزئیات انتشار بازی Predator: Hunting Grounds PS4

این بازی که توسط شرکت IllFonic در حال توسعه است و توسط شرکت Sony Interactive Entertainment LLC قرار است در سال اینده، یعنی در سال ۲۰۲۰ منتشر شود. با این حال، تنها اطلاعات موجود درباره ی این بازی به تریلر منتشر شده توسط شرکت توسعه دهنده ی خود، IllFonic ختم می شود. با توجه به این تریلر رسمی، بازی به سبک اکشن و تیزاندازی بوده و بازی Playstation به صورت گروهی اجرا می شود.

داستان بازی در جایی دور افتاده و در عماق جنگلی تاریک شکل میگیرد و بیشتر از حالت بازی، حس قوی و فضا سازی عالی که در تریلر قابل مشاهده است، حس بی نظیری در بازی ایجاد می کند که آن را از غالب بازی خارج کرده و بازی کنان را در بازی غوطه ور می کند. از طرفی در این جنگل دو گروه وجود دارد، گروهی نظامی که در حال گذراز جنگل هستند و برای حفظ جان خود با سلاح هایی به دست، اطراف خود را نظاره می کنند.

جزئیات انتشار بازی Predator: Hunting Grounds PS4
جزئیات انتشار بازی Predator: Hunting Grounds PS4

گروهی که می توان آن ها را پریدیتور (Predator) نامید، موجودات نامرئی درنده خویی که در بالای سر این گروه نظامی و در لابه لای درختان ایستاده و در حال نظاره ی این افراد هستند. بازی به دو شکل امکان پذیر است، یعنی شما دو انتخاب پیش رو دارید، اول آنکه می توانید به عنوان یکی از افراد این گروه نظامی بازی را دنبال کنید، که شخصیت شما در غالب شکاری خواهد بود که بایستی برای نجات جان خود همه ی حواس خود را جمع کند و اسلحه اش همیشه اماده ی شلیک باشد، و یا می توانید انتخاب کنید که نقش یک پریدیتور را داشته باشید.

از اعماق جنگل به نظاره ی گروهی پر از ترس بپردازید و در موقعیت مناسب ابتدا به قدر کافی ان ها را بترسانید و بعد شروع کنید به شکار کردن آن ها و در غالب یک موجود نامرئی به بازی خود ادامه دهید. در حالی که به ان ها حمله می کنید، اسلحه های ان ها را به غنیمت برده و از انواع سلاح های آن ها نهایت استفاده را ببرید و در مقابل دشمنان انسانی خود، از آن ها استفاده کنید. این تریلر یک دقیقه ای، اولین تریلر این بازی بوده و شرکت در حال توسعه ان تریلرهای دیگری را باید منتشر کند تا اطلاعات بیشتری در اختیار مخاطبان و علاقه مندان قرار دهد و از روند ساخت بازی، آن ها را در جریان بگذارد.

بازی Predator: Hunting Grounds فعلا قرار است برای پلت فرم پلی استیشن ۴ تولید شود و اجرای بازی به شکل گروهی انلاین صورت می پذیرد. با این حال  هنوز اطلاعاتی درباره ی دیگر پلت فرم هایی که می توانند از این بازی استفاده کنند، منتشر نشده است. هر چند که این تریلر منتشر شده از این بازی تنها بخشی از بازی های در حال ساختی است که شرکت پلی استیشن (PlayStation) منتشر کرده است.

چرا که در همین تابستان این شرکت، خبر انتشار بازی Riverbond که یک بازی گروهی چهار نفره و به سبک همکاری و هک اند اسلش است، را می دهد، و قرار است برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر شود. هر چند به غیر از این دو بازی، بازی دیگری با نام Away: The Survival Series اخیرا تریلری منتشر کرده است. این بازی به سبک ماجراجویی سوم شخص است، که شما بایستی کنترل یک Sugar Glider در دست بگیرید تا پس از یکسری حوادث طبیعی که رخ داده است، در امان بماند.

جزئیات انتشار بازی Predator: Hunting Grounds PS4
جزئیات انتشار بازی Predator: Hunting Grounds PS4

از طرفی شرکت پلی استیشن خبر انتشار بازی فاینال فانتزی VII را می دهد که قرار است در ماه ژانویه امسال منتشر شود. انتظار می رود با آنچه که در این تریلر مشاهده شد یک بازی هیجان انگیز را پیش رو داشته باشیم هرچندبا این تریلر که به قولی اولین ویدیو در رابطه با این بازی بوده نمی توان حرفی زد و نظر داد، بنابراین باید منتظر خبر های دیگری در رابطه با این بازی مهیج باشیم. هر چند از این زمان هم میتوان انتظار یک بازی بسیار جذاب گروهی که به صورت انلاین است، را داشت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + شانزده =