جزئیات انتشار بازی Project Awakening PS4 کمپانی Cygames

.

بازی Project Awakening: بازی نقش آفرینی اکشنی که از سوی شرکت توسعه دهنده ی بازی های ویدیویی Cygames در کنفرانس بازی های توکیو اعلام شد

شرکت Cygames بازی جدید خود – Project Awakening را معرفی کرده است. این بازی اختصاصا برای پلتفرم پلی استیشن ۴ (حداقل تا جایی که ما اطلاع داریم) می باشد و توسط شرکت Cygames Osaka ساخته می شود. طبق نوشته ای که در تریلر منتشر شده در نمایش بازی های توکیو نشان داده شد: “زمان آن رسیده که گرگ های جنگی بیدار شوند…”

مرور کلی بر بازی Project Awakening

منتشر کننده: سونی اینتراکتیو اینترتینمنت
توسعه دهنده: شرکت Cygames
پلتفرم: پلی استیشن ۴
تاریخ انتشار: هنوز مشخص نیست
چه چیزهایی راجع به بازی میدانیم؟

این بازی یک نقش آفرینی اکشن ژاپنی است. زمان انتشار بازی هنوز مشخص نیست. یکی از مطبوعات درباره ی بازی اینگونه بیان کرده:” بازی Project Awakening یک بازی نقش آفرینی اکشن است که از گرافیک بالا و تنظیمات فانتزی زیادی برخوردار است.” “از آنجایی که یک بخش از شرکت به دنبال ارائه ی بهترین برنامه ی سرگرمی است، شرکت Cygames تیم خاص توسعه دهنده را برای ساخت بازی گرد هم آورده است.” ” تیم توسط Juni Tago (مدیر) و Ryosuka Aibe (مدیر هنری)  هدایت می شوند، تیم به سختی بر بازی کار می کند و هدفش ایجاد رویکردی جدید به دنبای نقش آفرینی اکشن رویایی است.”

پوشش پیش اطلاع رسانی بازی

پس از معرفی بازی، در مجموعه هایی در ایونت E3 نشان داده شده بود. در آن زمان، مطبوعات بیان کرده بودند که بازی شامل کارکنانی مانند Junji Tago است، کسی که مدیر فنی Kojima Production بوده و به همراه Hideo Kojima در Konami بر Fox Engine کار می کرد. علیرغم این که این ها ربطی با آثار دیگر شرکت Cygames ندارند، این عنوان شباهت های زیادی به مجموعه ها دارد. خبرنگار این بازی اشاره کرده که این عنوان یادآور Monster Hunter و Dragon’s Dogma است.
اخباری که به طور رسمی در نشریات اعلام شده به شرح زیر است:
شرکت منتشر کننده ی ژاپنی Cygames از تریلر و وبسایت بازی Playstation ۴ Project Awakening رونمایی کرده است، بازی نقش آفرینی اکشنی که برای پلتفرم پلی استیشن ۴ توسعه یافته است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =