بلاگ

جزئیات انتشار بازی puyo puyo tetris PS4 کمپانی Sega

جزئیات انتشار بازی puyo puyo tetris PS4 کمپانی Sega

جزئیات انتشار بازی puyo puyo tetris PS4 کمپانی Sega

جزئیات انتشار بازی puyo puyo tetris PS4 کمپانی Sega

این یک مجموعه بازی بسیار زیبا و جذاب به سبک پازل می باشد که توسط کمپانی سگا در ششم ماه فوریه سال ۲۰۱۴ تولید و منتشر شد. از نکات مثبت این بازی تنوع سنی مخاطبین آن بوده که از کودکان ۵ ساله تا بزرگسالان را نیز شامل می‌شود. بازی محیطی بسیار زیبا، شاد و فانتزی داشته که باعث جذب شما و بخصوص کودک دلبندتان می شود. بازی شامل سبک های بازی یک نفره و چند نفره (حداکثر ۴ نفر) می شود .
که هرکدام دارای چندین بخش versus , fusion, swap, party, Big Bang, challenge می باشد. هریک ازین بخش ها خود دارای زیر بخش هایی هستند، به عنوان مثال بخش challenge شامل زیر بخش های Endless Fever, Endless puyo, Tiny puyo, Sprint, Marathon و Ultra می شود که هریک دارای ویژگی ها و قوانین خاص خود هستند. از دیگر ویژگی هایی که این بازی را در میان مخاطبان محبوب ساخته تنوع کاراکتر ها و شخصیت های موجود در بازی است که شامل انواع شخصیت های فانتزی و کارتونی می باشد که معمولا باعث جذب کودکان به بازی می شود.
حدود بیست و چهار کاراکتر و شخصیت مختلف در این بازی موجود می باشد.همانطور که پیش تر گفته شد بازی هم به صورت تک نفره و هم به صورت چند نفره قابل انجام است که حالت چند نفره خود به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم می شود. در حالت آنلاین شما با رقبایی در سرتاسر دنیا به رقابت می پردازید و در حالت آفلاین رقبای شما کامپیوتری هستند. همچنین در حالت آنلاین محلی شما در کنار دوستان و یا خانواده خود با هم به بازی می پردازید و لحظاتی زیبا از با هم بودن تجربه خواهید کرد.

جزئیات انتشار بازی puyo puyo tetris PS4 کمپانی Sega

جزئیات انتشار بازی puyo puyo tetris PS4 کمپانی Sega

در این بازی مهارت و توانایی شما در بازی های پازلی به چالش کشیده خواهد شد و در سبک های مختلف لیگ می توانید با دیگران رقابت داشته باشید. حالت تک نفره هم شامل ده ها مرحله متنوع می شود که با کاراکتر های مختلف انجام می دهید. در قسمت آنلاین باید سریع باشید و از رقبای خود جا نمانید.در برخی مراحل شما بایستی روی رنگ اشکال تمرکز کنید و سعی کنید مهره های همرنگ و شبیه به هم را کنار هم قرار دهید و با هم حذف کنید.
بایستی سعی کنید قبل از پر شدن صفحه بازی توسط مهره ها آنها را حذف کنید. در برخی دیگر از مراحل نیز شما باید سعی کنید از تمامی فضاهای موجود در صفحه بازی استفاده کرده و اجازه ندهید فضای خالی باقی بماند. اگر بتوانید تمام صفحه را به طور کامل توسط مهره ها پر کنید برنده خواهید شد.
بازی از زبان های انگلیسی و ژاپنی به صورت صوتی پشتیبانی می کند. این بازی ابتدا در ژاپن روی کنسول های پلی استیشن ۳ و PlayStation ویتا و وی یو منتشر شد .

جزئیات انتشار بازی puyo puyo tetris PS4 کمپانی Sega

جزئیات انتشار بازی puyo puyo tetris PS4 کمپانی Sega

و پس از آن برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هم در دسترس قرار گرفت.بازی از نظر کاربران و گیمر ها و همچنین منتقدین موفق شده که امتیاز بالایی کسب کند که نشان دهنده جذابیت و محبوبیت بالای آن است.در حالت puyo puyo بازی اصل بر قرار دادن مهره های با رنگ مشابه درکنار یکدیگر است که باعث کسب combo point های قابل توجهی در این حالت می شود.
در حالت Tetris اصل بر چینش مهره های هم شکل در کنار یکدیگر به صورت افقی است که Tetriminoes نام دارد. در این حالت نیز شما می توانید combo point های زیادی کسب کنید که البته لازم به ذکر است که سختی این حالت از puyo puyo بیشتر است چون که در این حالت اگره مهره های شما از صفحه بیرون بزنند شما بازنده خواهید بود.
در حالت چند نفره puyo puyo اگر یک Chain Combo بزنید تعداد مهره اضافی به صفحه رقیبتان اضافه خواهد شد که او را به دردسر می اندازد.
همچنین اگر در سبک Tetris مشغول به بازی باشید با حذف تعداد زیادی مهره به صورت Combo ، تعداد زیادی بلوک به صفحه حریفتان اضافه شده که بازهم باعث سخت شدن بازی برای او می شوید.این بازی لذت دو بازی مختلف را به صورت همزمان برای شما به ارمغان خواهد آورد، پس برای تهیه و مشغول شدن به آن لحظه‌ای درنگ نکنید.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =