جزئیات انتشار بازی Rayman Legends PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

جزئیات انتشار بازی Rayman Legends PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

جزئیات انتشار بازی Rayman Legends PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier
جزئیات انتشار بازی Rayman Legends PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier
در این مقاله به بررسی بازی Rayman Legends می پردازیم. شاید پیش از خواندن این مقاله بازی Rayman 2 را تجربه کرده باشید. بازی که در زمان خودش سر و صدای زیادی به پا کرد و مخاطبان زیادی هم به دست آورد. اگر چه Rayman 2 تمامی فاکتورهای لازم برای درخشش را داشت، اما نمی دانیم چطور شد که “یوبی سافت” به عنوان سازنده این بازی، با ارائه نسخه های جدیدتر هر بار اوضاع را برای درخشش Rayman سخت و سخت تر کرد.
در ادامه تمام افت و خیزهایی که برای این بازی اتفاق افتاده بود، Rayman Origins توانست اوضاع را کمی بهتر کند. این بازی شرایط نسبتا مطلوبی داشت و از نگاه تیزبینانه بسیاری از منتقدان در میان بازی های باکیفیت جای می گرفت. اما شانس با Rayman Origins یار نبود و این بازی پلی استیشن نتوانست به فروش خوب و قابل قبولی برسد.
از آنجایی که Rayman Origins در کنار تمام ویژگی های مثبتش نتوانسته بود به فروش قابل قبولی برسد، یوبی سافت به این فکر افتاد تا با عرضه این بازی برای پلتفرم های مختلف طیف گسترده تری از مخاطبان را به دست بیاورد و شرایط را تا جای ممکن برای خودش و همچنین طرفدارانش بهتر از گذشته کند. و اینگونه بود که Rayman Legends پا به دنیای بازی های ویدئویی گذاشت.
ما در ادامه به بررسی و ارائه توضیحاتی در مورد بازی Rayman Legends می پردازیم. اگر جز علاقمندان به این بازی هستید، در ادامه با ما همراه شوید.

جزئیات انتشار بازی Rayman Legends PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier
جزئیات انتشار بازی Rayman Legends PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

آشنایی بیشتر با بازی Rayman Legends
داستان بازی Rayman Legends به ۱۰۰ سال پس از نسخه قبل مربوط است. شما در این سری از بازی با ریمن و دوستان خنگش همراه خواهید بود. فضای بازی واقعا آرام و دوست داشتنی است و شما می توانید با تجربه آن به سبکی تازه در دنیای شیرین کودکی پای بگذارید. مطمئن باشید هر چیزی که در ادامه می بینید، لذت بخش و دوست داشتنی خواهد بود!
داستان بازی واقعا سر راست است و هیچ گونه پیچیدگی عجیب و غریبی در آن به چشم نمی خورد.
شما موظف هستید تا در هر بخش بازی به دنبال آدم های بد داستان بروید و پس از گرفتار کردنشان، آنها را به سیاره ای دیگر بفرستید. البته شاید شباهت این ماموریت ها به یکدیگر موجب شود تا برخی از مواقع خسته شوید. اما روایت بازی به حدی جذاب است که لطمه ای به گیم پلی بازی وارد نشده است و در نهایت ترجیح می دهید تا در بازی Playstation 4 پیش بروید و تجربه های بیشتری در ماموریت های مختلف به دست آورید.

شما در Rayman Legends با ریمنی مواجه هستید که به قابلیت های بالاتری رسیده است. از آنجایی که این بازی دنباله ای از نسخه قبل است، ریمن توانایی های بیشتری دارد. توانایی هایی که پس از تلاش های بی وقفه در نسخه گذشته به دست آورده بود، حالا بدون هیچ دردسری در اختیارش هستند و چه چیزی از این بهتر؟! او می تواند در نسخه جدید راحت شنا کند و یا در آسمان به پرواز در بیاید و بدین ترتیب کارتان را برای انجام ماموریت ها راحت تر از قبل کند.
در بخش طراحی مراحل همه چیز خوب است و هیچ نقطه سیاهی دیده نمی شود. به نظر می رسد تیم یوبی سافت به خوبی می دانسته که در طراحی مراحل چطور عمل کند. اوج شکوفایی تیم طراح یوبی سافت را می توان در بخش موزیکال بازی دید. در این بخش به یک دنیای جذاب وارد می شوید که دوست ندارید به این زودی ها تمام شود! البته در برخی از بخش های بازی، مراحل نسخه قبلی بازسازی شده است که این مسئله به هیچ عنوان یک اقدام منفی به حساب نمی آید.
تلفیق مراحل نسخه پیشین در کنار گیم پلی جذاب Rayman Legends موجبب شده است تا مخاطب به تجربه ای تازه و البته دلنشین دست پیدا کند.
در بازی Rayman Origins یکی از بخش های دوست داشتنی بازی، بخش چند نفره آن بود. اگر چه نواقص زیادی در این بخش به چشم می آمد، اما در نهایت تجربه بازی در کنار دوستان به تحمل نواقص مختلف آن می ارزید.

جزئیات انتشار بازی Rayman Legends PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier
جزئیات انتشار بازی Rayman Legends PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

خوشبختانه در Rayman Legends دیگر خبری از نواقص نسخه پیشین نیست و یوبی سافت تمام تلاشش را کرده است تا بازی بی نقص را در بخش چند نفره روانه بازار کند. یادتان باشد در صورتی که قصد دارید بخش چند نفره بازی را در کنار دوستانتان تجربه کنید، در میانشان به دنبال گیمرهای حرفه ای بگردید.
زیرا در صورتی که از افراد مبتدی استفاده کنید، حسابی عصبانی خواهید شد و امکان دارد تا رابطه دوستانه خود را هم از دست بدهید! اما در مقابل، اگر همراهتان کاربلد این بازی باشد، می توانید یک تجربه منحصر به فرد و فوق العاده به دست بیاورید.

باید اعتراف کرد که بخش طراحی و گرافیک Rayman Legends واقعا تحسین برانگیز است. شما در طول بازی به دنیایی مملو از رنگ های شاد و زیبایی ها وارد می شوید.
Rayman Legends بیشتر شبیه به یک دفتر نقاشی از یک نقاش حرفه ای است که در طراحی ها به جزئیات توجه فراوانی شده است. حتی کیفیت در تمامی مراحلی که از نسخه گذشته بازسازی شده است هم احساس می شود و این موضوع بیانگر شاهکار یوبی سافت است. کمپانی که بارها و بارها ثابت کرده است در کارش بی نظیر است.

موسیقی بازی هم بسیار فوق العاده است. باور کنید ما در مورد Rayman Legends هیچ گونه مبالغه ای نمی کنیم. در این بازی همه چیز به خوبی انتخاب شده اند. در بخش موسیقی بازی می توانیم نظاره گر کمیت و کیفیت در کنار یکدیگر باشیم. موزیک های استفاده شده در طول بازی به خوبی روی کار نشسته است و مخاطب را برای پیش روی هرچه بیشتر در Rayman Legends ترغیب می کند.
موسیقی بازی کمک به سزایی به شادتر کردن فضا کرده است و می توان در این زمینه، Rayman Legends را بسیار بالاتر از سایر رقبایش دانست.
در نهایت ما Rayman Legends را به تمامی دوستداران بازی های ویدئویی توصیه می کنیم. به جرات می توان گفت در این بازی نقطه سیاهی دیده نمی شود و هر چیزی که هست فقط زیبایست.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 12 =