جزئیات انتشار بازی Red Ash: The Indelible Legend PS4 کمپانی Comcept و Keiji Inafune

.

جزئیات انتشار بازی Red Ash: The Indelible Legend PS4 کمپانی Comcept و Keiji Inafune

Keiji Inafune و شرکت Comcept بازی جدید خود به نام Red Ash: The Indelible Legend را معرفی نموده ­اند.

امروز، شرکت Comcept و Keiji Inafune تریلری از بازی جدیدشان به نام Red Ash: The Indelible Legend منتشر کرده ­اند. زمانیکه Inafune گفت که او در نمایشگاه انیمه حضور خواهد داشت، مشخص شد که او قرار است یک محصول جدید  را برای علاقه­مندان به مگامن معرفی کند. با توجه به ظاهر تیزر Red Ash، مردم پیش­بینی کرده اند که این بازی جدید بعنوان جایگزین مگامن اسطوره ­ای خواهد بود.
Inafune در سال ۲۰۱۰ شرکت Capcom را ترک کرد تا بتواند شرکت Comcept را تاسیس کند، از آن پس، بر روی بازی هایی مانند Azure Striker Gunvolt و Mighty No. 9 کار میکرد. در اخبار اخیر، Inafune بر روی بازی ReCore برای ایکس باکس وان نیز کار میکرده است. تریلر شامل نمایش برخی از شخصیت ها و سطوح مختلف بازی و صداگذاری ها بوده است. Inafune و شرکت Comcept با سازندگان بازی Catherine در استودیو ۴°C همکاری خواهد کرد.

در پایان تریلر مشخص شد که چیزهای بیشتری درباره بازی در نمایشگاه انیمه لس آنجلس در ۴ جولای افشا خواهد شد. Red Ash: The Indelible Legend یک بازی در حال ساخت از شرکت Level-5 Comcept و HYDE است. این بازی برای ویندوز مایکروسافت، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان طراحی خواهد شد. این بازی براساس ایده ­ای از Keiji Inafune و تحت تاثیر سری بازی های مگامن شرکت Capcom طراحی شده است. این بازی تشابهات زیادی با بازی Playstation ۴ Mighty No. 9 دارد، برای مثال شخصیت­های Beck و Call در بازی جدید نیز حضور خواهند داشت.

گیم پلی

این بازی یک بازی نقش ­آفرینی رایگان خواهد بود. بازیکن میتواند قطعات مختلف را ارتقا دهد و آپگریدهای جدید را بخرد.

توسعه

پروژه Kickstarter با هزینه ۵۱۹,۹۹۹ هزار دلار تمام شده است. با وجود اینکه کمپین تبلیغاتی شکست خورد، پروژه در ۳۰ جولای ۲۰۱۵ معرفی شد و شرکت Fuze هزینه­ ها را میپردازد. کمپین تبلیغاتی بازی Red Ash بشدت توسط روزنامه ­نگاران و طرفداران بازی مورد انتقاد قرار گرفت، آنها معتقد بودند که بازی بسیار عجله ­ای و بدون برنامه طراحی شده است.
Jason Schreier از وبسایت Kotaku بازی را “افتضاح” ، ” گمراه کننده” و ” غم­ انگیز” خواند؛ او گفت که این پروژه خالی از شفافیت است و همچنین قرارداد بازی با شرکت Fuze برای معرفی را نقد کرد و گفت که اینکار با روح پروژه Kickstarter در تضاد است. او همچنین اضافه کرد که اینکار ممکن است باعث خدشه وارد شدن به شرکت و سایر پروژه­ هایش مانند Mighty No. 9 شود.

مرکز خرید دات کام

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دوازده =