جزئیات انتشار بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 PS4

چه کسانی در گروه Dutch هستند؟

در بازی Red Dead Redemption 2 پلی استیشن ۴ شاهد حضور گروه Dutch و افراد اصلی آن هستیم. با اینکه در بازی اصلی، جان و افراد گروه کشته شدند، اما در سری دوم این بازی شاهد چهره ­های آشنا در موقعیت­ های نسبتا شاد تری خواهیم بود. در آخرین تریلر پخش شده، افرادی چون Dutch Van der Linde، آرتور مورگان، بیل ویلیامسون، جاویر اسکولا، سدی آدلر،چارلز اسمیت، میکا بل، هوسی متیو و جان مارستون در لیست افراد حاضر در بازی قرار دارند.

شرکت Rockstar تمرکز خود را بر شخصیت اصلی Red Dead Redemption 2 پلی استیشن ۴ گذاشته است. این شرکت تصویری کامل با نقل قول هایی از اعضای Van der Linde را که توسط فرد ناشناسی به نام Dutch رهبری می شوند، در سایت قرار داده است. همچنین با شخصیت های دیگری که نقش مهمی در گروه دارند و همچنین زندگی آرتور مورگان و جان مارستون سر و کار خواهیم داشت.

تریلر جدید

در تریلر جدیدی که در تاریخ ۲ ماه می منتشر شد، شاهد اطلاعات دقیق ­تری درباره روایت بازی و نحوه ­ی عملکرد این گروه بودیم. علی رغم وجود فعالیت ­های آشنایی چون شکار، سرقت و ماموریت­ های جانبی با شهروندان منطقه، کار های دیگری چون دزدی قطار و سرقت از بانک و نمایش آن­ ها در تئاتر را خواهیم دید. در بیشتر قسمت­ ها، این تریلر بر ارتباطات بین شما و اعضای گروه، همچنین نحوه تاثیر گذاری انتخاب­ های شما بر آن­ها تمرکز کرده است.

چه اتفاق ­های جدیدی در بازی Red Dead Redemption 2 PlayStation ۴ خواهد افتاد؟

در حالیکه اکثر اتفاقات مثل جست و جو ها، شکار، تیراندازی، سرقت و دیگر فعالیت­ هایی که شما با اشخاص خاصی قادر به انجام آن­ ها بودید، مشابه سری قبلی این بازی است، اما ویژگی ­های بازی Red Dead Redemption 2 دارای ویژگی های پیشرفته تری است که باید انجام شوند. اولین بررسی و نحوه­ ی بازی در Red Dead Redmption 2 را با کمک اولین تریلر گیم پلی انجام دادیم.

در این بازی علاوه بر شهروندان معمولی، افراد جامعه نیز به نحوه­ ی رفتار شما در بازی واکنش نشان خواهند داد. مورگان به عنوان مدیر اجرایی، مسئولیت ­های بیشماری دارد، این مسئولیت ­ها شامل جمع آوری منابع، تأمین بودجه و اطمینان از خوشحال بودن همه­ ی افراد (NPC) می­ باشد.

اولین تریلر گیم پلی

در تاریخ ۹ آگوست، شرکت Rockstar از اولین تریلر گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2 پرده برداشت. این تریلر نشان داد که تم اصلی بازی دست نخورده باقی مانده اما تقریبا همه چیز تغییر چهره داده است. حیات وحش بسیار دقیق ­تر شده و با اکوسیستم خاص خود طراحی شده است. آرتور مورگان می­تواند با افراد اطراف خود تعامل داشته باشد، کاری که جان مارستون هرگز نمی­توانست انجام دهد.

ما به عنوان چه کسانی بازی میکنیم؟

اکثر چهره های منتشر شده جدید هستند، اما افرادی که سری اول بازی­ های Red Dead Redemption را انجام داده باشند، احتمالا برخی از آن­ ها مانند جان مارستون، همسر او آبیگیل، و پسرشان جک را می­شناسند.

بی شک، شرکت Rockstar در ساخت این سری جدید بازی، به دنبال ایجاد شخصیت های جدید و متنوعی است و این شرکت قبلا بیان کرده که اعمال شما در بازی بر رابطه ­ی شما با هر یک از این شخصیت ها تاثیر خواهد گذاشت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =