جزئیات انتشار بازی Red Matter PSVR کمپانی Vertical Robot

جزئیات انتشار بازی Red Matter PSVR کمپانی Vertical Robot

جزئیات انتشار بازی Red Matter PSVR کمپانی Vertical Robot

بررسی بازی Red Matter

چیزهای اندکی وجود دارند که وارد داستان علمی می شوند و به منحصر به فرد بودنش کمک می کنند. شما داستان را دارید، فضا و جو آن را در اختیار دارید، و اکتشاف را نیز دارید. وقتی همه این ها به چنین طریقی در کنار هم جمع می شوند ، می توانید خود را به نحوی در آن گنجانده و بخشی از دنیایش باشید. این باعث می شود به نقش آفرینانش و آنچه برای آنها رخ می دهد اهمیت دهید و موجب می شود نسبت به داستان مشتاق باشید.
اما آیا روبات عمودی سازنده آنچه در مورد داستان علمی خاص است را در خود گنجانده و با واقعیت مجازی در هم آمیخته و به ما فرمولی برنده و موفق ارایه می دهد؟ بگذارید این را با بازی پلستیشن واقعیت مجازی Red Matter در پلی استیشن واقعیت مجازی بفهمیم. در بازی PlayStation VR Red Matter، شما نقش فضانورد اتحادیه آتلانیک را بازی می کنید که مامور اپسیلون نام دارد.
شغل شما بسیار ساده است، به این تاسیسات تحقیقاتی بروید که واقعاً به نظر نمی رسد در عملیات خود صادقانه عمل کند و رازهای دشمن، ولگراویانز، بر روی یکی از ماه های زحل بر مدار Rhea، را بر ملا کنید. قطعاً به نظر ما این کاری ساده و بدون تهدید است. منظور این است که آیا احتمالش هست چیزی اشتباه باشد؟ یعنی مطمئناً سفینه ما بر فراز شعله ها می رود و باید با چند دکمه فرود بیایم، دکمه هایی که فکر می کنید کار خواهند کرد. اما نه، هیچ دکمه ای کار نمی کند.
هیچ چیز کار نمی کند. در این لحظه، فکر احتمالا باید غزل خداحافظی را بخوانیم و به همه انتخاب های بدی که کرده ایم فکر کنیم، اما معجزه ای رخ می دهد و در فرود زنده می مانیم. نکته با ارزش دست کم در ساخت این سفینه این است که به هر حال زنده مانده ایم. خوش به حالمان، شرایطمان فوق العاده است. حداقل، می توانیم نفس بکشیم و اینکه ابزارهای مناسبی وجود دارند که می توانیم از آنها استفاده کنیم، و اوه می توانیم طی الارض (انتقال ماده ای از یک نقطه به نقطه دیگر، بدون عبور از فضای فیزیکی ما بین) هم کنیم. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که سازنده کنترل های حرکتی چقدر خوب کارش را انجام داده است.
با استفاده از کنترل کننده حرکتی چپ می توانید از نور فلش به نگهدارنده پنجه ای، و اسکنر تغییر وضعیت بدهید. این اسکنر بسیار به درد بخور است زیرا نوشته های ولگاری را هم ترجمه می کند و به این ترتیب می توانید در مورد آنچه برای شما در هنگامی که به پیشروی در داستان ادامه می دهید، رخ خواهد داد و حل معماها، بیشتر بدانید. همچنین می توانید متنی را که اسکن شده است واضح و خوانا بخوانید.

جزئیات انتشار بازی Red Matter PSVR کمپانی Vertical Robot
جزئیات انتشار بازی Red Matter PSVR کمپانی Vertical Robot

وقتی برای اولین بار فرود آمده و فضای اطرافتان را ببینید احتمالا در مورد افکارتان مطمئن نخواهید بود. اما وقتی بشنوید که چه کار باید کنید ، همه چیز شفاف خواهد شد و دنیای زیبایی را پیش روی خود می بینید که واقعاً همگان را هیجان زده می کند. تنها چیزی که برای دیدن وجود دارد، این دنیای باز کشف نشده Rhea و دیدن تاسیساتی بود که همانند منطقه ۵۱ است. حال، همانطور که در بالا اشاره کردیم در بازی Red Matter معماهایی وجود دارد و به خوبی طراحی شده اند.
برخی از آنها ساده اند که به سهولت می توانید حلشان کنید و برخی نیاز دارند که درباره آن ها فکر کرده و آستانه تحمل خود را بیازمایید (که چیز چندان بدی هم نیست). طی مدتی که به بررسی بازی می پرداختیم، حتی یک بار هم نخواستیم از بازی دست بکشم زیرا مجبور بودیم بیشتر در مورد آنچه رخ می داد بدانیم. سازنده کار فوق العاده ای کرده است، یعنی پاسخ سوالات یا خیلی نزدیک یا درست در مقابل شماست که بعد از آن شروع به فکر کردن با خودتان می کنید که “این ناامیدی و خستگی هرگز رخ نداده است و تمام رکوردهایی که ممکن است به دست آورده باشید به سادگی حذف می شوند تا به شما این موضوع ثابت شود و هیچ معمایی شما را دچار مشکل نکرده است”. سپس در می یابید که مردم در حال تماشا بوده اند و خب، این کار فوق العاده VERTICAL ROBOT است، کاری فوق العاده.
قطعا باید به برخی نکات اشاره کنیم برای مثال زمان هایی وجود خواهد داشت که باید سوار آسانسور شوید و مجددا، کار فوق العاده سازنده این بوده که نشان داده چه مدت طول می کشد که واقعاً سوار آسانسوری شوید که چندین پا پایین تر از شما قرار دارد. این یکی از سوار شدن هایی است که شما موزیک آسانسور عالی ای را حین انتظار می شنوید. همزمان که به سمت پایین حرکت می کنیم، قادر به درک جزئیات از شیشه آسانسور نیستیم، که این سطحی از واقع گرایی را دارد که در واقع شبیه واقعیت مجازی است.
الیته بسیاری این موضوع  را می دوست دارند که آهنگی شروع می شود و گویی می خواهیم واقعاً اسلحه ای را آماده کنیم، زیرا به محظ اینکه درها باز شوند، متوجه می شویم چیزی آنجاست. بگذارید در مورد صدا حرف بزنیم. موسیقی نشانه های درماتیکی را درهنگامی که لازم است ایجاد می کند. سوار شدن به آسانسور و شنیدن این صداها کافیست که شما متوجه شوید هنوز در آن زمان درگیر بازی هستید و صداها با شما در مورد این موضوع حرف می زنند. به لحاظ بصری، برخی از صحنه ها واقعاً هیجان انگیز به نظر می آیند. وقت هایی هست که به عقب بر می گردیم تا از زیبایی آنها اسکرین شات بگیریم.

جزئیات انتشار بازی Red Matter PSVR کمپانی Vertical Robot
جزئیات انتشار بازی Red Matter PSVR کمپانی Vertical Robot

متن، همانطور که اشاره کردیم، بسیار خوانا و واضح است، که در واقعیت مجازی در هنگام انجام کارها بسیار حائز اهمیت است. اینکه بتوانید چیزهایی به سایر زبان ها را اسکن کنید تا ترجمه شان را مشاهده نمایید، به خوبی صورت گرفته است. نوردهی کافی و تیرگی به اندازه است. هیچ چیزی را نمی توان واقعاً دید، بلکه باید بتوانید از آنها سر در بیاورید. نمی خواهم چیز زیادی را از دست دهم، زیرا این ماجراجویی مبتنی بر داستان است که باید همپای آن بروید و رازش را برای خودتان بیابید.
هرچیزی از زمان فرود تا کشف رازها فرمول داستان علمی خوبی دارد و وقتی آنها را در کنار هم می گذارید که در واقعیت مجازی غوطه ور است، لایه ای اضافه بر این فرمول ها می نشیند. اکثر مردم دوست دارند بازی Red Matter در مدار Rhea را ببینند و در واقع علاقمندند ببینند که این بازی به سریال تبدیل شده است. چیزی فراتر از این دنیا هست که دلم می خواهد در موردش بیشتر بدانم. وقتی وارد این ماجراجویی می شوید و با ناشناخته ها روبرو می گردید، ممکن است دچار ترس و چالش شوید.
اما اگر زمان بگذارید و برای تمام شدنش عجله نکنید، واقعاً از این سفر لذت خواهید برد و چه چیزی بهتر از اینکه از زمان خود لذت ببرید؟ بازی Red Matter هم اکنون در اختیار قرار گرفته است. نسخه ای از بررسی آن نیز ارایه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی Red Matter، می توانید از سایت مخصوص بازی بازدید کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد VERTICAL ROBOT ، لطفا به سایت مراجعه کنید و مطئمن شوید که آنها را در توئیتر دنبال می کنید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 19 =