جزئیات انتشار بازی Resident Evil 2 Remake PS4

پس از سال ها انتظار، شرکت Capcom در نهایت نسخه­ ی بازسازی شده­ ی بازی وحشتناک و کلاسیک Resident Evil 2 را عرضه خواهد کرد. اگر تریلر منتشر شده در E3 2018 را دیده باشید، احتمالا سوالاتی درباره­ ی نحوه ­ی بازی و نحوه­ ی وفاداری این بازی به نسخه ­ی اصلی که مربوط به سال ۱۹۹۸ بوده است، در ذهنتان نقش بسته است.

هنوز اطلاعات زیادی وجود دارد که چیزی از آن­ ها نمی ­دانیم، اما شرکت Capcom حداقل برخی کنجکاوی­ های مربوط به تغییرات این بازی را مشخص کرد. برای اطمینان از اینکه شما همه ی اطلاعات منتشر شده مربوط به نسخه­ ی بازسازی شده ی بازی Resident Evil 2 را بدست آورده اید، در این مقاله همه اطلاعاتی که تا کنون درباره­ی بازی منتشر شده را گرداوری کرده ­ایم.

نحوه ­ی بازی

نسخه­ ی بازسازی بازی The Resident Evil 2 از زاویه­ ی سوم شخص مانند بازی Resident Evil 4 ساخته شده است. اگر نگران این هستید که این زاویه بسیار متفاوت ­تر از سیستم فیلمبرداری بازی اصلی است، اصلا نگران نباشید. این نسخه همچنان تاکید خود را بر بقا و وحشت قرار داده است. قرار نیست همان مقدار قدرتی که در بازی­ های اکشن به شما داده می­ شد، ارائه شود.

بازی Playstation ۴ Resident Evil 2 Remake چیست؟

اولین اعلامیه­ ی مربوط به این بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، بازی Resident Evil 2 Remake به عنوان نسخه­ ی تکراری و مدرن نسخه ای در نظر گرفته ­می ­شود که در سال ۱۹۹۸ عرضه شد. سال ­های زیادی است که طرفداران این بازی تقاضای عرضه­ ی نسخه­ ی جدید را دارند و به دنبال موفقیت بازی اصلی Resident Evil و Zero، شرکت Capcom در نهایت به تقاضای طرفداران توجه کرده و تصمیم به ساخت و عرضه­ ی نسخه­ ی جدیدی از این بازی گرفت.

پلتفرم های بازی Resident Evil 2 Remake

  •  پلی استیشن ۴
  • ایکس باکس وان
  • کامپیوتر های شخصی

تریلر های بازی Resident Evil 2 Remake

در Tokyo Games Show سال ۲۰۱۸ تریلر جدیدی برای بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شد و این تریلر بر خود داستان متمرکز بود. در این تریلر، پیش از معرفی ایدا وانگ، شاهد نقش­ه ای پر رنگی از لیان اسکات کندی و کلر ردفیلد هستیم. همچنین باعث شد همگی به شدت خواستار راه ­اندازی مجدد بازی داینو کرایسیس در موتور RE باشیم.

کلیدواژه : starfield
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =