جزئیات انتشار بازی Resident Evil 6

جزئیات انتشار بازی Resident Evil 6 PS4 کمپانی Capcom

وقتی که صحبت از بازی Resident Evil 6 بر سر زبان ها افتاد، مخاطبان زیادی در مورد این بازی نظر دادند. عده ای از انها در میان طرفداران جای داشتند و عده ای دیگر از مخالفان این بازی پلی استیشن به شمار می رفتند. شما جز کدام دسته از مخاطبان Resident Evil 6 هستید؟ اگر تمایل دارید تا در مورد این بازی بیشتر بدانید، در ادامه با ما باشید. Resident Evil 6 یک شوتر سوم شحص است که توسط استودیو “کپ کام” به بازار بازی های ویدئویی روانه شد. در ادامه اطلاعات جامع تری در مورد این بازی ارائه خواهیم داد.

نکته مهم در مورد Resident Evil

شاید شما هم جز آن دسته از طرفداران سری بازی Resident Evil باشید که ترجیح می دهید دوربین کلاسیک نسخه های گذشته را در سری جدید این بازی ببینید. اگر این طور است باید به شما بگوییم که توقعتان اصلا منطقی نیست و باید آن را فراموش کنید. می دانید چرا؟ چون وقتی ما به عنوان یک گیمر تجربه بازی های ویدئویی را به بازی های واقعیت ترجیح می دهیم، یعنی انتخاب کرده ایم.
که در دنیای عجیب و هراس انگیز مدرنی وارد شویم که روز به روز هم ارتقا پیدا می کند. در واقع همه ما مجبور هستیم تا با آغوش باز از این پیشرفت ها و ارتقاهای مربوط به بازیها استقبال کنیم. پس بهتر است هر طور که بلد هستیم خودمان را با آن وفق دهیم! این را گفتیم تا در ادامه با دیدی منطقی تر به استقبال بازی Resident Evil 6 برویم.

جزئیات انتشار بازی Resident Evil 6 PS4 کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Resident Evil 6 PS4 کمپانی Capcom

آشنایی بیشتر با بازی Resident Evil 6

ما همیشه در سری بازی های Resident Evil با داستانی پیچیده و جذاب مواجه بودیم که ستاره های موجود در دل بازی انگیزه پیشرفت در آن را در وجودمان بیشتر می کردند. حالا به نظر می رسد در Resident Evil 6 همه چیز بهتر از قبل شده است. گویا سازنده قصد داشته تا با تعریف یک کاراکتر جدید در کنار کاراکترهای معروف و محبوب گذشته کار را تمام کند و دیگر حرفی برای گفتن باقی نگذارد.

بگذارید کمی از داستان بازی را شرح دهیم تا نگاه کاملی نسبت به Resident Evil 6 داشته باشید. در این نسخه از بازی با گروه تروریستی مواجه خواهیم بود که به همه جا نفوذ پیدا کرده اند. آنها در میان مقامات سیاسی آمریکا هم وجود دارند و به دنبال یک حمله جهانی هستند تا به کمک آن دنیا را از پای در بیاورند. آنها می خواهند با کمک ویروسی به نام C همه چیز را به هم بریزند.

کار از شرق اروپا شروع می شود و به یک اتفاق همه گیر تبدیل می شود و در ادامه بازی شاهد قربانیان زیادی خواهیم بود که به خاطر این اقدام وحشی گرایانه سلامت خود را از دست می دهند. داستان بازی Playstation به سمت و سویی کشیده می شود که باید برای مهار این ویروس به دنبال یک پادزهر گشت. اینکه این پادزهر کجاست و چگونه می توان به آن دسترسی پیدا کرد، سوالات دیگری هستند که اتفاقات تازه بازی را رقم می زنند.
به نظر می رسد که Resident Evil 6 حرف های زیادی برای گفتن دارد. این سری از بازی را می توان به عنوان یک اتفاق خوشایند برای Resident Evil به شمار آورد. شما در Resident Evil 6 در واقع در ۴ دنیای مختلف حضور خواهید داشت. زیرا “کپ کام” در این نسخه از بازی ۴ داستان را با هم تلفیق کرده است که البته خروجی کار مورد تائید و جذاب شده است. برای اینکه بتوانید داستان های مختلف بازی را به سرانجام برسانید، به زمان زیادی نیاز خواهید داشت.

حداقل زمانی که برای هر بخش از بازی در نظر گرفته شده است، ۸ ساعت است. پس اگر جز آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید در بازه های زمانی کوتاه در دنیای بازی های ویدئویی حضور داشته باشید، می توانید برای مدت های طولانی روی Resident Evil 6 حساب کنید. اما مطمئن باشید داستان بازی انقدر جذاب هست که نتوانید به این راحتی ها از ان دل بکنید. شاید وقتی به خودتان بیایید که ساعت هاست گرفتار سیر داستانی Resident Evil 6 شده اید. هر یک از داستان های بازی ویژگی های خاص خودش را دارد و سازنده برای هر بخش پایانی متفاوت را تعیین کرده است.

جزئیات انتشار بازی Resident Evil 6 PS4 کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Resident Evil 6 PS4 کمپانی Capcom

گیم پلی Resident Evil 6 واقعا جذاب است و می تواند حسابی درگیرتان کند. اگر به هدایت و کنترل ماشین، موتور، جت و… در بازی های ویدئویی علاقه دارید، Resident Evil 6 همان جاییست که می توانید اوج هنرتان را به رخ بکشید. به نظر می رسد گیم پلی بازی واقعا خاص است و می تواند گیمر را به دنیایی عظیم بکشاند.

نتیجه گیری نهایی در مورد Resident Evil 6

باور کنید Resident Evil 6 بازی واقعا برجسته ای است. بازی که برای نقد کامل ان به ساعت ها زمان نیاز است. به نظر می رسد سازنده برای عرضه نسخه ششم این سری بازی وقت زیادی صرف کرده است و حالا باید نظاره گر موفقیت و ثمره تلاشش باشد. Resident Evil 6 می تواند تا مدت ها توان وتلاشتان را به چالش بکشد و نامش تا مدت ها به عنوان یک بازی با کیفیت در ذهنتان حک شود.

اگر چه در Resident Evil 6 شاهد بخش های اکشن هستیم، اما بازی از صحنه های دراماتیک هم خالی نیست و شاید برای لحظه هایی به فکر فرو روید و از ته قلب ناراحت شوید. این اتفاق اوج هنر تیم کپ کام را به رخ می کشد. تلفیق درست و به جای صحنه های اکشن و دراماتیک اصلا کار ساده ای نیست. آن هم به نحوی که بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب داشته باشد. کاری که گویا کپ کام در آن خبره شده است و گیمر هم راهی به جز تسلیم شدن در برابر مهارتش ندارد.

به طور کلی گرافیک، صداگذاری، باس فایت ها، هوش ممصنوعی و گیم پلی Resident Evil 6 کیفیت بسیار بالایی دارد. فکر می کنیم قرار گرفتن تمامی این المان ها در کنار هم به اندازه کافی وسوسه کننده باشد که بدون هیچ تردیدی به دنبال تجربه بازی Resident Evil 6 بروید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + دوازده =