جزئیات بازی Resident Evil Revelations Collection نینتندو سوئیچ

جزئیات انتشار بازی Resident Evil Revelations Collection نینتندوسوئیچ کمپانی Capcom

به احتمال زیاد با بازی Resident Evil: Revelations آشنایی دارید. زیرا این بازی پس از عرضه نسخه ۱ و ۲ به محبوبیت بسیار زیادی رسید. نسخه اول این بازی پلی استیشن در سال ۲۰۱۲ میلادی روانه بازار شد. موفقیت بی نظیری که پس از عرضه نسخه اول این بازی رقم خورد، موجب شد تا Resident Evil: Revelations1 برای سایر پلتفرم ها در دسترس باشد.

کمپانی کپ کام در سال ۲۰۱۵ میلادی نسخه دوم این بازی را روانه بازار کرد تا به مخاطبانش نشان دهد تا می تواند با استفاده از داستانی متفاوت در نسخه جدید، باز هم به موفقیت های تازه برسد. ما تصمیم داریم تا در ادامه مقاله در مورد Resident Evil Revelations Collection بر روی کنسول های فوق العاده نینتندو سوئیچ با شما صحبت کنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

بازی Resident Evil Revelations Collection برای نینتندو سوئیچ

پس از موفقیت خوبی که برای نسخه اول و دوم Resident Evil: Revelations رقم خورد، کپ کام تصمیم گرفت تا مجموعه ای را به نام Resident Evil Revelations Collection روانه بازار کند. این نسخه کالکشنی فوق العاده از سری اول و دوم بازی است که ما در ادامه هر یک از این نسخه ها را بر روی کنسول های نینتندو سوئیچ بررسی خواهیم کرد.

جزئیات انتشار بازی Resident Evil Revelations Collection نینتندوسوئیچ کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Resident Evil Revelations Collection نینتندوسوئیچ کمپانی Capcom

بهتر است بررسی را از Resident Evil Revelations 1 شروع کنیم. نسخه ای که برای کنسول های نینتندو سوئیچ یک اتفاق تازه و جذاب بود. اگر Resident Evil Revelations 1 را در کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان دیده باشید، متوجه می شوید که این بازی در نینتندو سوئیچ همان گونه است.

به عبارتی هر چیزی که در بازی های قابل پشتیبانی در پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است، در کنسول نینتندو هم دیده می شود. این بازی از لحاظ بصری در وضعیت خوبی قرار دارد. به طور کلی می توانیم بگوییم که از این بابت Resident Evil Revelations 1 در کنسول های نینتندو چیزی از پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان کم ندارد.

اگر تا کنون Resident Evil Revelations 1 را در هیچ پلتفرمی تجربه نکرده است و قرار است نخستین تجربه شما به نینتندو سوئیچ مربوط شود، باید بگوییم که حسابی شانس با شما یار بوده است. تجربه این بازی در کنسول های نینتندو سوئیچ واقعا جذاب خواهد بود. شما با بازی مواجه خواهید بود که نرخ فریمی ۶۰ بر ثانیه دارد. از بابت ثبات عملکرد خیالتان راحت باشد. زیرا نرخ فریم بازی در بخش های مختلف ثابت و بدون فراز و نشیب خواهد بود.

اگر چه به طور کلی Resident Evil Revelations 1 از کیفیت خوبی بر روی کنسول های نینتندو سوئیچ برخوردار بود، اما کپ کام پیش از عرضه نسخه دوم اعلام کرده بود که همه چیز در سری جدید بازی بهتر از قبل خواهد شد. باید اعتراف کرد این کمپانی به خوبی بر سر قرارش مانده بود و توانست با عرضه Resident Evil: Revelations 2 مخاطبانش نینتندو سوئیچی اش را بیشتر از قبل راضی و خوشحال کند.

Resident Evil: Revelations 2 جلوه های بصری سنگینی را شامل می شد و از امکانات به روز زیادی برخوردار بود. البته ناگفته نماند که نرخ فریم در این نسخه از ۶۰ به ۳۰ رسیده بود. اما از آنجایی که این بازی المان های لازم برای درخشش را داشت، می شد خیلی راحت از این کاهش نرخ فریم چشم پوشی کرد. البته افت نرخ فریم در هیچ یک از بخش های بازی احساس نمی شد، مگر در صحنه های اکشن و پر کاراکتر آن.

جزئیات انتشار بازی Resident Evil Revelations Collection نینتندوسوئیچ کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Resident Evil Revelations Collection نینتندوسوئیچ کمپانی Capcom

روایت داستان در Resident Evil: Revelations 2 واقعا جذاب است. این کار با هوشمندی زیادی انجام شده است. به همین دلیل مخاطب بدون اینکه بداند درگیر داستان بازی می شود و نمی تواند به این راحتی ها از آن دست بکشد. به نظر می رسد که تجربه بازی به صورت دستی در نینتندو سوئیچ واقعا چالش بر انگیز و جالب خواهد بود. بی شک تجربه بازی نسخه اول بر روی کنسول های نینتندو بسیار راحت تر است و در نسخه دوم همه چیز سخت تر از قبل شده است.

شاید یکی از نقاط ضعف اصلی Resident Evil: Revelations 2 بر روی کنسول های نینتندو به وجود مشکل در بازگذاری مراحل مختلف بازی مربوط باشد. در صورتی که قصد داشته باشید تا این بازی را بر روی نینتندو امتحان کنید، باید کمی صبر داشته باشید. زیرا مراحل مختلف بازی با مکث بارگذری خواهند شد و شاید این اتفاق شما را کلافه کند. بدین ترتیب شاید فراموش کنید که با یک بازی یکپارچه مواجه هستید

بهتر است در ادامه به بررسی کنترل بازی Playstation بر روی نینتندو بپردازیم. زمانی که به سراغ کنترل های حسی می روید، با سیلی از اضطراب و التهاب در طول بازی مواجه خواهید شد. این حس برای افرادی که به دنبال کسب تجربه های جالب هستند، واقعا منحصر به فرد و ویژه خواهد بود. اگر هم بخواهید تا بازی را با جوی کان امتحان کنید، باز هم همه چیز خوب و روان پیش خواهد رفت. اگر می خواهید به یک تجربه استاندارد برسید و بتوانید از مراحل مختلف به خوبی بگذرید، بهتر است تا از کنترلر استاندارد این کمپانی استفاده کنید.

بازی Resident Evil Revelations Collection

به طور کلی می توانیم بگوییم تجربه بازی Resident Evil Revelations Collection بر روی کنسول های نینتندو سوئیچ یک تجربه فوق العاده و جذاب خواهد بود. کیفیت بازی به اندازه ایست که شما می توانید خیلی راحت در لحظات جالب بازی غرق شوید. حتی در صورتی که نسخه اول و دوم این بازی را در پلتفرم های دیگر امتحان کرده اید، تجربه Resident Evil Revelations Collection بر روی کنسول های نینتندو هم خالی از لطف نخواهد بود و قطعا جذابیت هایی برایتان خواهد داشت.

Resident Evil Revelations Collection بهانه ای شده است تا به کمپانی های بزرگ بازی ساز ثابت شود که کنسول های نینتندو سوئیچ توان بالایی در اجرای بازی های ویدئویی با کیفیت دارند. باید اعتراف کرد که Resident Evil Revelations Collection در برخی از بخش ها بی نظیر است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =