جزئیات انتشار بازی Rigs PS VR کمپانی Guerrilla Cambridge

جزئیات انتشار بازی Rigs PS VR کمپانی Guerrilla Cambridge

جزئیات انتشار بازی Rigs PS VR کمپانی Guerrilla Cambridge
جزئیات انتشار بازی Rigs PS VR کمپانی Guerrilla Cambridge

آیا تا کنون تجربه بازی های واقعیت مجازی را داشته اید؟ این بازی ها جذابیت ویژه ای دارند. با تجربه بازی های واقعیت مجازی می توانید به دنیای تازه ای وارد شوید که تا به حال در هیچ یک از بازی های ویدئویی تجربه نکرده اید. به نظر می رسد زمان ان رسیده است که بپذیریم که تغییرات زیادی برای کنسول های بازی در راه است. شاید با گذشت چند سال دیگر، بازی های واقعیت مجازی به پرطرفدارترین بازی های سطح دنیا تبدیل شوند.
ما تصمیم داریم تا در ادامه این مقاله به بررسی یکی از بازی های واقعیت مجازی با نام Rigs بپردازیم. بازی که برای کنسول پلی استیشن وی آر در نظر گرفته شده است.

آشنایی با بازی Rigs
اگر به بازی هایی با سبک تیرانداری و ورزشی علاقه داشته باشید، حتما از بازی پلی استیشن ۴ Rigs هم خوشتان خواهد آمد. در این رابطه شکی نداشته باشید. این بازی واقعیت مجازی توانایی زیادی در جذب نگاه مخاطب دارد و به احتمال زیاد خیلی زود به دلتان می نشیند.
شما در طول بازی Rigs در نقش یک ربات مکانیکی فرو خواهید رفت. این ربات خودش را در میان زمین مسابقه ای می بیند که چاره ای به جز نبرد و رویارویی با رقبا ندارد. به همین دلیل اتفاقات دیگر بازی رقم می خورد و این ربات مکانیکی باید به هر نحوی که بلد است در برابر رقبایش ایستادگی کند.

جزئیات انتشار بازی Rigs PS VR کمپانی Guerrilla Cambridge
جزئیات انتشار بازی Rigs PS VR کمپانی Guerrilla Cambridge

باید اعتراف کرد که بازی Rigs ظرافت و جذابیت زیادی دارد. به طوری که نمی توانید ایرادات جدی به آن وارد کنید. به نظر می رسد که سازنده بازی Rigs به درستی می دانسته که چه می خواهد و توانسته است بازی Playstation 4 تولید کند که با واقعیت مجازی همخوانی مناسبی داشته باشد.
اگر احساس می کنید در مسابقات تیراندازی دارای مهارت بالایی هستید، Rigs همان جاییست که می توانید به خوبی خودتان را به چالش بکشید. شما در طول بازی امکان رقابت کردن با رقبای مختلفی را خواهید داشت. اگر چه شما در طول بازی یک ربات مکانیکی هستید، اما می توانید با رقبای انسانتان به مبارزه برخیزید.
اگر هم علاقه ای به این دست مبارزات ندارید، می توانید به بخش تک نفره بازی رجوع کنید. در این بخش رقیب اصلی شما هوش مصنوعی بازی خواهد بود که به نظر می رسد از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید منتقدان بازی Rigs را در میان بازی های سخت و خشن جای داده اند. پس اگر در میان بازی های واقعیت مجازی به دنبال یک بازی ساده هستید که صرفا جنبه سرگرمی داشته باشد، باید دور این بازی را خط بکشید.
Rigs به دنبال مخاطبان حرفه ای است و به این ترتیب به یک بازی جذاب و محبوب تبدیل شده است. ممکن است در بخش هایی از بازی احساس حالت تهوع پیدا کنید که کاملا طبیعی است. اگر بتوانید جلوی خودتان را بگیرید و روی محیط اطرافتان بالا نیاورید و به بازی ادامه دهید، یعنی می توانید به آینده خود در تجربه بازی Rigs امیدوار باشید!

البته ناگفته نماند که برخی از منتقدان محتوای بازی Rigs را محدود می دانند . آنها معتقدند که این بازی حالت های رقابتی محدودی دارد و نقشه های زیادی را پوشش نمی دهد. این دسته از منتقدان بر این باورند در صورتی که نقشه ها و حالت های رقابتی بیشتر بود، جذابیت بازی دوچندان می شد.

جزئیات انتشار بازی Rigs PS VR کمپانی Guerrilla Cambridge
جزئیات انتشار بازی Rigs PS VR کمپانی Guerrilla Cambridge

حرف آخر
به طور کلی بازی Rigs در میان بازی های مهم و دوست داشتنی واقعیت مجازی جای می گیرد. این بازی توانسته است تا به امتیاز متای ۷۹ برسد. این امتیاز برای یک بازی واقعیت مجازی واقعا فوق العاده است. در واقع می توان گفت Rigs ویژگی های مثبت زیادی دارد و مواردی که در این مقاله به آن اشاره شد، ایرادات ریزی هستند که در صورت رفعشان، بی شک امتیاز متای بازی باز هم افزایش خواهد داشت.
اگر دارای کنسول پلی استیشن وی آر هستید، حتما بازی Rigs را تجربه کنید. این بازی فروش خوبی داشته است و توانسته است در مدت زمانی کوتاه به یک بازی معروف واقعیت مجازی تبدیل شود. شک نداشته باشید بازی که از سوی مخاطبان تمجید می شود، یک بازی قابل قبول است که به هیچ عنوان با تجربه آن زمانتان را هدر نداده اید.
در واقع مخاطبان اصلی یک بازی، راستگوترین منتقدان آن هستند. پس شاید بد نباشد پیش از تجربه بازی Rigs، نظر مخاطبان آن را بپرسید و با اطمینان خاطر بیشتری دست به تجربه آن بزنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + شانزده =