جزئیات انتشار بازی Rive PS4 کمپانی Two Tribes

جزئیات انتشار بازی Rive PS4 کمپانی Two Tribes

جزئیات انتشار بازی Rive PS4 کمپانی Two Tribes
جزئیات انتشار بازی Rive PS4 کمپانی Two Tribes

Rive آخرین بازی از استودیوی Two Tribes است. این استودیو که پیشتر بازی های جالب توجهی را به بازار عرضه کرده بود، تصمیم گرفته است تا پس از عنوان Rive برای همیشه از این صنعت خداحافظی کند. وقتی که طرفداران متوجه شدند استودیوی Two Tribes پس از عنوان Rive به ۱۵ سال فعالیت خود پایان می دهد، منتظر یک اتفاق جذاب و متفاوت برای این عنوان بودند.
حالا باید دید که تیم سازنده موفق شده است تا با یک بازی جذاب و همه چی تمام از صنعت بازی های ویدئویی خداحافظی کند و یا ما با یک پروژه نصفه و نیمه مواجه هستیم. Rive
عنوانی برای ایکس باکس وان، پلی استیشن۴، کامپیوترهای شخصی و Wii U است که ما تصمیم داریم آن را بر روی کنسول پلی استیشن۴ بررسی کنیم.

جزئیات انتشار بازی Rive PS4 کمپانی Two Tribes
جزئیات انتشار بازی Rive PS4 کمپانی Two Tribes

آشنایی بیشتر با بازی Rive
با تجربه بازی Rive به یک دنیای قدرتمند در سبک شوتر- پلتفرمینگ پا می گذارید. اگر چه این بازی از توان بالایی در جذب مخاطب برخوردار است. اما به احتمال زیاد در طول بازی چندین بار دسته بازی را به زمین می کوبید تا بتوانید برای پیشروی در مراحل بعدی به اعصابتان مسلط شوید! Rive بازی واقعا سختی است و با لحظه ای کم توجهی، می میرید و باید دوباره تلاش کنید. همین موضوع کمی راه پیشرفت در بازی را سخت کرده است.
شما در طول بازی با کاراکتری به نام Roughshot مواجه هستید که گاهی اوقات سر به هواست. باید بتوانید Roughshot را در کنار سفینه کوچکش در فضا همراهی کنید. ضمن اینکه باید به محیط پیرامونتان دقت داشته باشید و سعی کنید تا اشیای ارزشمند را به دست آورید. کمی که بیشتر در بازی پیش می روید، ماجرای داستان متفاوت می شود. Roughshot در راستای داستان بازی به سمت یک کشتی فضایی کشیده می شود.
در این کشتی رباتی با مزه وجود دارد که اجازه نمی دهد Roughshot به کنکاش های خود ادامه دهد. به همین جهت باید به دنبال راهی برای فرار باشد. البته که فرار از این کشتی اصلا کار ساده ای نیست و در اغلب موارد نقشه های Roughshot نقش بر آب می شود. Rive
را می توان مجموعه ای از سبک های مختلف دانست.
شما در برخی از نقاط بازی تجربه حضور در یک بازی شوتر دوبعدی را خواهید داشت و دربخش های دیگری درگیر یک بازی پلتفرمینگ دو بعدی می شوید. چیزی که در در بخش ها و سبک های مختلف بازی به یک میزان دیده می شود، کیفیت است! بله Rive واقعا یک بازی با کیفیت است که می تواند به شدت سرگرم کننده هم باشد.

گیم پلی در Rive
شما در Rive درگیر یک گیم پلی سرعتی و دیوانه وار خواهید شد. کار شما از همان ابتدای بازی شروع می شود. درست در همان اول کار با سیل عظیمی از دشمنان مواجه خواهید شد و باید تمام تلاشتان را به کار گیرید تا آنها را تارومار کنید!
می توانید برای از بین بردن دشمنان گسترده خود از سلاح های مختلف بهره ببرید. البته که سلاح اصلی شما یک مسلسل خواهد بود. ولی می توانید در کنارش از اسلحه های دیگری هم استفاده کنید.
اسلحه ویژه یکی از پیشنهادات ما به شما است که می تواند در مبارزات سهمگین به شدت کارگشا باشد. این سلاح از ۴ نوع تشکیل شده است. اگر می خواهید به هر ۴ نوع آن دسترسی داشته باشید، باید به سراغ آپگریدهای بازی Playstation 4 بروید.
البته ناگفته نماند که سلاح های بازی تعیین کننده موفقیت و پیروزی شما نخواهند بود. همان طور که پیشتر هم گفتیم، مبارزات بازی Rive واقعا سنگین و سرعتی هستند.

جزئیات انتشار بازی Rive PS4 کمپانی Two Tribes
جزئیات انتشار بازی Rive PS4 کمپانی Two Tribes

به طوری که در یک لحظه شاهد حمله تعداد زیادی دشمن می شوید. اگر می خواهید خودتان را از مهلکه نجات دهید، باید سرعت عمل داشته باشید و کمی هم خوش شانس باشید!اگر چه گیم پلی بازی واقعا سخت است، اما هیچ گاه شما را از خودش نا امید نمی کند. به طوری که با نفس در سینه حبس شده به دنبال فشردن تند تند دکمه های کنترلر هستید تا به نحوی خودتان را از میدان نبرد زنده بیرون بکشید. به طور کلی گیم پلی Rive بی نظیر است.
اگر بخواهید مهم ترین المان این بازی را بیان کنیم، باید به همان گیم پلی اشاره کنیم. شما ۶ تا ۷ ساعت درگیر گیم پلی هیجان انگیز و جذاب Rive خواهید شد. انقدر همه چیز در گیم پلی Rive حساب شده است که تا وقتی آن را به پایان نرسانید، آرام و قرار نخواهید داشت.

شما در طول بازی در لحظات سخت و طاقت فرسایی گیر خواهید کرد که شاید حضور در آنها موجب کشته شدنتان شود. اگر چه گیم پلی سخت است، اما انقدر همه چیز در ان بی نقص است که نمی توانید ایرادی به کار سازنده بگیرید. به همین دلیل به راحتی مسئولیت باختتان را به گردن می گیرید و تمام تلاشتان را به کار می گیرید تا برای بار دیگر از این مراحل رد شوید.
در این میان دیالوگ ها و صحبت هایی هم مابین کاراکترهای بازی رد و بدل می شود که فضای بازی را با طنز آغشته می کند. شاید در زمانی که در میان یک چالش بزرگ گیر کرده اید از دیالوگ هایی که ربات بازی می گوید حسابی بخندید!
در انتها باید بگوییم که Rive یک عنوان قدرتمند است که در ساخت آن به اصل کیفیت توجه ویژه شده است.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : Rive
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =