جزئیات انتشار بازی Runner 3کمپانی Choice Provisions

جزئیات انتشار بازی Runner 3کمپانی Choice Provisions

جزئیات انتشار بازی Runner 3کمپانی Choice Provisions

بازی Runner 3 را می توان ادامه سری بازی های Bit. Trip دانست. در واقع Runner 3 سومین نسخه از این بازی می باشد. ما در این مقاله به بررسی این بازی و ویژگی هایش خواهیم پرداخت. پس در ادامه همراه بررسی ما باشید.تکنیک های بازی خیلی سریع پیچیده شده و نیاز به مهارت بالای گیمر داردهمانطور که در بسیاری از بازی های دیگر آموزش استفاده از تکنیک ها مرسوم است، Runner 3 نیز از این قاعده مستثنی نیست.
به مرور که وارد بازی شوید، با این آموزش ها آشنا خواهید شد و کم کم دستتان می آید که باید برای پیش بردن بازی چه کنید. طی این آموزش ها شما با چهار تکنیک لیز خوردن، مشت زنی، دابل جامپ و همینطور سقوط آزاد آشنا شده و نحوه بکارگیری آنها را یاد می گیرید. شاید بنظرتان ساده بیاید و گمان کنید که در هر مرحله لازم باشد که تنها از یک یا دوتا از این تکنیک ها استفاده خواهید کرد و این آمار به مرور افزایش خواهد یافت.
اما باید به شما بگوییم که خیلی زودتر از آنچه که تصورش را کنید، وارد میدان سخت بازی پلی استیشن می شوید و آنوقت است که متوجه می شوید طراحان این بازی برای شما خواب های بسیاری دیده اند. به گونه ای که گذراندن هر یک از مراحل بازی نمی تواند به یکبار منتهی شود! به این معنی که علاوه بر اینکه یادگیری هر یک از تکنیک های ذکر شده در بالا سختی خودش را داشته و مهارت پیدا کردن در آن به زمان نیاز دارد.

جزئیات انتشار بازی Runner 3کمپانی Choice Provisions
جزئیات انتشار بازی Runner 3کمپانی Choice Provisions

خیلی زود بازیPlayStation وارد مرحله ای می شود که هر یک از این تکنیک ها باید با یکدیگر ترکیب شوند و گیمر با نشان دادن مهارت خود در سریع فشردن دکمه های دسته بدون آنکه اشتباه کند، باید به پیروزی دست یابد. توجه داشته باشید که اشتباه در کسری از ثانیه در عملکرد شما کافیست تا باعث شکست شما شود. در کنار همه این موارد، اینکه شخصیت اصلی بازی همانند نسخه های قبلی اش همچنان بدون اینکه شما تسلطی بر روی آن داشته باشید از چپ به راست می رود، بیشتر باعث سختی بازی می شود.

هدف از انجام بازی
هدف از انجام بازی جمع آوری ۱۰۰ شمش طلا می باشد. البته بعد از به پایان رساندن یک مرحله که شما در واقع موفق شده اید شمش ها را جمع آوری کنید، نوبت به جمع آوری الماس های موجو.د در هر مرحله می رسد. توجه داشته باشید که هر مرحله دارای مسیر های متفاوتی است که پس از اتمام آن مرحله می توانید برای سری بعد مسیری دیگر را انتخاب نمایید و همین موضوع انگیزه لازم را برای گیمر برای پشت سر گذاشتن یک مرحله به اتمام رسانده برای بار دوم ایجاد می کند.
چون این الماس ها در همان مسیر های متفاوت قرار دارند و جمع آوری آنها ممکن نخواهد بود مگر اینکه قبل از آن ابتدا شمش ها را بدست آورید. در آنصورت است که الماس ها آزاد می شوند و شما می توانید آنها را بردارید.

جزئیات انتشار بازی Runner 3کمپانی Choice Provisions
جزئیات انتشار بازی Runner 3کمپانی Choice Provisions

در مورد کاراکترهای بازی
شما در Runner 3 علاوه بر دو کاراکتری که از همان ابتدای شروع بازی با آنها روبرو می شوید، با ۹ کاراکتر دیگر نیز سر و کار خواهید داشت. البته استفاده از هر یک از کاراکترها در گرو این است که شما سری به کاراکترهای غیر قابل استفاده در مراحل دیگر بزنید و خواسته های آنها را انجام دهید تا سرانجام بتوانید از کاراکتر مورد علاقه تان استفاده نمایید. این بدان معناست که شما برای رسیدن به کاراکتر مورد علاقه تان لازم است که یک بار دیگر مراحل طی شده را از سر بگذرانید.
یعنی به عبارتی پشت سر گذاشتن هر مرحله برای سه یا حتی چهار بار! شاید فکر کنید که مجبور نیستید این کار را انجام دهید و نهایتا قید کاراکتر مورد علاقه تان را می زنید. اما باید بگوییم که اتفاقا شما مجبورید این کار را انجام دهید. البته فقط در صورتی که تمایل داشته باشید از آیتم هایی که در بازی قرار داده شده استفاده نمایید. چرا که برای آزاد کردن کاراکتر ها و یا افزودن آیتم هایی مثل سبیل و عینک و… به کاراکترهای اصلی خودتان، لازم است که الماس داشته باشید تا با خرج کردن آنها بتوانید موارد مورد دلخواهتان را به بازی اضافه کنید و این امر ممکن نخواهد بود مگر اینکه اتمام هر مرحله بیش از یکبار صورت گیرد.
به همین دلیل بازی به گونه ای طراحی شده که هر مرحله دارای مسیر های متفاوت باشد تا بازی بیش از انتظار برای گیمر کسل کننده بنظر نرسد. ولی با اینحال باز هم هستند کسانی که از همچین روندی خوششان نمی آید و شاید بنظرشان بیاید که Runner 3 بازی خوبی نیست.در هر صورت بازی Runner 3 بازی بدی نبوده و وجود نقص در هر بازی طبیعی بنظر می رسد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که آنرا تجربه کنید و کم و کاستی های آن را نادیده بگیرید.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : Runner 3بازی Runner 3
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =