جزئیات انتشار بازی RYSE: Son of Rome Xbox One کمپانی Crytek

جزئیات انتشار بازی RYSE: Son of Rome Xbox One کمپانی Crytek

جزئیات انتشار بازی RYSE: Son of Rome Xbox One کمپانی Crytek
جزئیات انتشار بازی RYSE: Son of Rome Xbox One کمپانی Crytek

شما تا چه اندازه به تاریخ علاقه دارید؟ آیا اصلا تمایلی دارید تا در مورد گذشته ملل مختلف چیزی بدانید؟ تاریخ می تواند یک اتفاق خوب برای عبرت اموزی باشد. همه ما می توانیم با کمک تاریخ به نتایج جالبی برسیم. اینکه هیچ چیز در این دنیای فانی همیشگی نیست و یا اینکه تمامی پادشاهان قدرتمند دنیا هم مزه تلخ شکست را چشیده اند.
یکی از امپراطوری های قدرتمندی که بخش عظیمی از تاریخ را به خود اختصاص داده است، به امپراطوری روم مربوط است. امپراطوری که علاقه زیادی به کشورگشایی داشته است و برای این کار از سربازان جان بر کفش استفاده می کرده است. سربازانی که چاره ای به جز پیش روی نداشتند و اگر در نهایت به موفقیت و پیروزی می رسیدند.
همه چیز به نام امپراطوری به ثبت می رسید و همه فراموش می کردند که عامل اصلی این پیروزی سربازانی بوده اند که هیچ گاه از آنها صحبتی نشده است.
“استودیو کرایتک” از جمله بازی ایکس باکس سازانی بود که به تاریخ علاقمند بود و تمایل داشت تا بازی ویدئویی با مضمون اتفاقات تاریخی امپراطوری روم بسازد.
این مجموعه تمام تلاش و ابتکاراتش را به کار گرفت تا در نهایت بازی با عنوان RYSE: Son of Rome را روانه بازار کرد. خوشبختانه مخاطبان پس از به نمایش درآمدن بخش هایی از آن، ارتباط خوبی با این بازی برقرار کردند و RYSE: Son of Rome خیلی زود به یک بازی محبوب و جذاب تبدیل شد.

جزئیات انتشار بازی RYSE: Son of Rome Xbox One کمپانی Crytek
جزئیات انتشار بازی RYSE: Son of Rome Xbox One کمپانی Crytek

تنها ایرادی که به RYSE: Son of Rome وارد بود، به انحصاری بودنش مربوط بود. این بازی فقط برای کنسول های ایکس باکس وان در دسترس بود و این مسئله موجب ناراحتی سایر مخاطبان شده بود. کار به جایی رسید که مخاطبان تصمیم گرفتند با جمع آوری امضا نارضایتی خودشان را از این اقدام اعلام کنند و درخواستشان را به گوش تیم سازنده برسانند.
آنها می خواستند تا RYSE: Son of Rome از کنسول های سونی و کامپیوترهای شخصی نیز پشتیبانی کند.
پس از اینکه RYSE: Son of Rome روانه بازار شد، مخاطبان با یک حقیقت تلخ مواجه شدند. انها در کمال ناباوری دریافتند که RYSE: Son of Rome هیچ شباهتی به نمایش هایی که قبلا دیده بودند، ندارد و این حقیقت،کار را تا حد زیادی خراب کرد.
پس از عرضه این بازی بسیاری از منتقدان دست به قلم شدند و اخرین محصول استودیوی کرایتک را نقد کردند. گویا این استودیو قصد داشته است تا تمامی نواقص بازی را زیر گرافیک فوق العاده اش پنهان کند. اما چنین چیزی امکان ندارد. زیرا بازی که سایر المان های لازم برای درخشش را نداشته باشد، نمی تواند با حداقل ها خوش بدرخشد.

ما در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این بازی Xbox بر روی کنسول ایکس باکس وان به شما ارائه خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

آشنایی بیشتر با بازی RYSE: Son of Rome بر روی ایکس باکس وان
پیشتر هم گفتیم، بازی RYSE: Son of Rome به نمایش امپراطوری رم پرداخته است. آن هم در دورانی که این امپراطوری قدرت پیشینش را از دست داده است و توسط اقوام مختلف تحت حمله قرار می گیرد. در ادامه بازی شاهد معرفی کاراکترهای مختلفی در RYSE: Son of Rome خواهیم بود که هر یک بار بخشی از بازی را بر دوش می کشند.
شاید انتظار می رفته است این بازی تاریخی که به بررسی اوضاع امپراطوری روم دست زده است، برای پیشبرد مراحل مختلف بازی از تاریخ واقعی استفاده کند. اما حقیقت بازی چیزی خلاف بر این است. ما در طول داستان بازی با بخش هایی مواجه هستیم که هیچ شباهتی به واقعیت ندارند. به نظر می رسد هدف اصلی سازنده از این کار، بال و پر دادن هر چه بیشتر به کاراکتر اصلی بازی بوده است. اما متاسفانه در این کار هم اصلا موفق نبوده است.

جزئیات انتشار بازی RYSE: Son of Rome Xbox One کمپانی Crytek
جزئیات انتشار بازی RYSE: Son of Rome Xbox One کمپانی Crytek

شخصیت پردازی در RYSE: Son of Rome وضعیت خیلی خوبی ندارد. اگر چه وقت زیادی برای شخصیت پردازی کاراکتر اصلی بازی صرف شده است، اما به همان میزان برای شخصیت پردازی سایر کاراکترهای بازی کم کاری شده است. به همین جهت به احتمال خیلی زیاد می توانید با کاراکتر اصلی بازی ارتباط برقرار کنید، اما بود و نبود سایر شخصیت های بازی چندان هم فرقی برایتان نخواهد داشت.
داستان بازی در RYSE: Son of Rome اصلا خوب نیست. شاید در لحظاتی از بازی از خودتان بپرسید چرا روال بازی اینگونه شده است؟ قطعا می شد از یک بازی که مضمونی تاریخی دارد، یک محصول حماسی و جذاب بیرون کشید. اما استودیوی کرایتک همه چیز را خراب کرده است. این مجموعه نه تنها نتوانسته یک داستان حماسی بسازد، بلکه مخاطب را در میان داستانی عجیب و بی منطق تنها گذاشته است.
اوضاع RYSE: Son of Rome وقتی بدتر می شود که متوجه شوید، تیم سازنده هیچ تصمیم خاصی برای مبارزات بازی اتخاذ نکرده است. حقیقت این است که شما برای پیش رفتن در نبردهای مختلف بازی از یک فرمول کلی پیروی خواهید کرد. بدین ترتیب قرار نیست که لحظات پرهیجان و پر چالشی را تجربه کنید. در واقع حضور در میدان مبارزه بهانه ای برای رسیدن به مراحل بعدی بازی است. مراحل که تا انتهای بازی بهبود پیدا نمی کنند و مخاطب را با ذوقی کور شده مواجه می سازند.
گیم پلی بازی واقعا ساده است و مخاطب را در طول داستان با اتفاقات سخت و نشدنی مواجه نمی کند. شاید تنها چیزی که تا حدودی گیم پلی بازی را جذاب کرده است، به استفاده از تاکتیک های مخصوص رومی ها مربوط باشد. به نظر می رسد. دشمنان بازی تنوع قابل قبولی دارند. عموما دشمنانی که در ابتدای بازی با آنها مواجه می شوید، ساده هستند، اما هر چه در روال بازی پیش می روید.
هوش مصنوعی تعریف شده برای دشمنان ارتقا پیدا می کند و همه چیز برای رویارویی با آنها سخت تر از قبل می شود. گویا استودیوی کرایتک در این بخش خوب عمل کرده است. باید اعتراف کرد که طراحی محیطی بازی هم خوب است و از تنوع قابل قبولی برخوردار است. بخش ابتدایی بازی در شهر است و بخش دوم ان در سواحل پیگیری می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − سه =