جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare قسمت دوم

برای پیدا کردن جزیره مدنظر خود در داخل نقشه شما نیاز به استفاده از قطب نما را دارید.
همچنین درصورت برخورد کشتی با صخره ها یا مورد اصابت قرار گرفتن توپ پرت شده از سایر کشتی ها باید به طبقه پایین کشتی بروید و به کمک چوب اب کشتی را خالی کنید همچنین به تعمیر ان بپردازید. شما مجاز هستید که برای مبارزه با دیگر کشتی ها تصمیم بگیرید.نحوه برخورد شما با ان ها به شیوه بازی کردن شما و افرادی که در کشتی رقیب تان وجود دارد بستگی دارد. در دریا یا خشکی امکان دارد که با شما با سایر بازیکنان مواجه شوید.
همچنین برای مبارزاتی که در دریا اتفاق می افتد امکانات بسیار خوبی در نظر گرفته شده است و مبارزه دو کشتی با یکدیگر بر روی اب بسیار هیجان برانگیز و تکنیکی می باشد. برای پیروز شدن در مبارزات داشتن سرعت عمل بالا بسیار مهم است.عملا تیمی قادر است کشتی رقیب را غرق کند که از توانایی بالایی در مانور دادن در دریا و تعیین کردن جهت مناسب برای چرخیدن کشتی به دور حریف را دارا باشد. همچنین قدرت توپی که شلیک میکنید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
همچنین شما باید بلافاصله پس از پرتاب توپ به کشتی وارد شوید تا نتوانند ان را تعمیر کنند و کشتی غرق شود.گاها نیز ممکن است حتی هر دو کشتی پس از مبارزه غرق شوند.در کل هیچ اجباری نیست که شما با سایر بازیکنان به مبارزه بپردازید حتی در گاهی اوقات اجازه دارید که با کمک ان ها ماموریت های سخت تر را به سرانجام برسانید.

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare

یکی از پر اهمیت ترین ماموریت ها حمله کردن به قلعه اسکلت ها و صاحب شدن گنج ها می باشد.این قسمت از بازی به وسیله یک اسکلت بزرگ مشاهده می شود تمامی کشتی ها ان را مشاهده خواهند کرد اولین کشتی که موفق شود خود را به ان جزیره برساند با گذراندن مبارزه ای با اسکلت ها گنج بزرگی را تصاحب خواهد کرد. اما از انجا که محل جزیره برای تمامی کشتی ها مشخص می باشد.
ممکن سایر بازیکنان و کشتی ها از شما بخواهند که مقداری از گنج را به ان ها بدهیدو شما مجاز هستید که با ان ها وارد نبرد شوید یا مقداری از گنج خودتان را به ان ها ببخشید. یکی از ایرادت هایی که در بازی پلی استیشن ۴ Sea of The Thieves وجود دارد سیستم پیشرفته سازی بازی می باشد.شما هنگامی که صندوق گنج ی سر کاپیتان ها را تحویل می دهید. ماموریت خود را به پایان رسانده اید.همچنین علاوه بر اینکه پول دریافت می کنید سطح شخصیت شما نیز به درجه بالاتری دست پیدا می کند.
با پول شما قادر هستید ایتم های تزیینی همچون لباس یا طرح های متنوع را برای اسلحه یا بادبان کشتی تهیه کنید.اما این ایتم ها قیمت بالایی دارند. به طور مثال برای اینکه بتوانید یک یا دو دست لباس تهیه کنید.باید ساعت ها به بازی کردن بپردازید که این موضوع باعث می شود تا مجبور شوید مدت زیادی را با یک دست لباس سپری کنید که باعث خسته کننده بودن بازی خواهدد.همچنین بازیکنان به صورت تصادفی در کنار یکدیگر قرار می گیرند که این خود گاهی اوقات تبدیل به عاملی می شود که پس از چند دقیقه بازی کردن بخواهید به تیم دیگری بپیونید.

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare

گرافیک بازی PlayStation 4 Sea of The Thieves
سازنده در طراحی کردن دریا بسیار عالی عمل کرده است.ظاهر دریا و تکان خوردن موج ها بر روی ان عاملی می شود تا شما با زیباترین دریایی که در بازی های کامپیوتری وجود دارد برخورد کنید.همچنین حرکت کشتی کاملا متناسب با شرایط اب و هوایی حرکت میکند. جزئیات و نقش و نگارهای منحصربه فرد و راهای مخفی و دالان های باریک و تاریکی که وجود دارند بسیار ماهرانه طراحی شده اند. این صحنه ها با نورپردازی خلاقانه ترکیب می شوند و صحنه های شگفت انگیزی را برای شما به وجود می اورند که از دید ان ها سیر نخواهید شد.

دسته بازی
در بیست مارس ۲۰۱۸ معرفی شد.رنگ کنترلر بنفش است اما در ان بهره گیری از رنگ سبز را نیز مشاهده خواهیم کرد.بر روی کنترلر علائم گوناگونی همچون یک اسکلت که به نحوی امضای دزدان دریای نیز به شمار می رود نقش بسته است. اطراف انالوگ درسمت چپ کنترلر نیز یک قطب نما که دارای جهات مختلفی است وجود دارد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفت =