جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare

 جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare

 جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare

سازنده بازی پلی استیشن ۴ sea of thieves اولین بازی غیر کینکتی خود را با این عنوان انتشار کرده است. این بازی انلاین است.همچنین بهتر است به صورت تیمی بازی را پیش ببرید بازی تک نفره خسته کننده است و بهتر است تنها برای اموزش روند بازی از ان استفاده کنید.شما برای اینکه بازی جذابی را تجربه کنید حداقل باید یک هم تیمی دیگر داشته باشید .
شما در قالب نقش دزدان دریایی هستید و قرار است با کمک دوستان خود کشتی های دشمن را اسیر کنید و گنج ها را پیدا کنید.بازی امکاناتی را در اختیار شما می گذارد که باید با بهره گیری از ان ها مسیر خود را بیابید.این اثر منحصر به فرد وجذاب خواهد بود.

روند بازی Playstation 4 sea of thieves روایت داستانی دارد و بازیکن باید با امکاناتی که در اختیار دارد خودش روایت داستانی را بسازد. بازی در شبی طوفانی در حالیکه شما یک کشتی روی اب میبینید اغاز می شود.شما به طرف کشتی حرکت می کنید.مشاهده می کنید افراد داخل کشتی مشغول پرکردن توپ ها و تنظیم نمودن بادبان ها هستنددر حالیکه باران هر لحظه بیشتر شدت میگیرد و طوفان کشتی را احاطه کرده است.سپس صدای پرتاب گلوله به گوشی شما خواهد رسید.
شما باید برای رسیدن به طبقه پایین و مانع سوراخ شدن کف کشتی عجله به خرج دهید.شما باید نقشه گنجی خریداری کنید نقشه های گنج از دو گروه تشکیل یافته اند.یک نقشه به واسطه متن و معما شما را به گنج می رسانند و دیگری به وسیله علامتی که بر روی نقشه مشخص شده است.پیدا کردن جواب معماهایی که در جزیرهای بزرگ وجود دارند دشوار است اما از جذابیت های بازی به شمار می رود .

سپس شما باید با کشتی به سمت جزیره هایی که گنج دارند حرکت نمایید.

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare

بهترین حالت بازی این است که شما کشتی بزرگی داشته باشید و یه تیم چهار نفره تشکیل دهید که افراد ان با هدست باهم در ارتباط خواهند بود.علاوه بر پیدا کردن گنج دو دسته ماموریت در بازی وجو دارد اولی مبارزه کردن با دشمنان و بدست اوردن سر ان ها و دومی پیدا کردن نوعی خاصی از حیوانات می باشد. دشمنان اصلی که در بازی وجود دارند شبیه به اسکلت ها هستند.درظاهر بایکدیگر تفاوتی ندارند اما درگروهای گوناگونی دسته بندی خواهند شد.
دسته ای از ان ها با سلاح گرم یا سرد به شما حمله ور خواهند شد. دسته ای دیگر نیز دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند که به عاملی تبدیل می شود تا مبارزه کردن با ان ها دشوارتر شود.دسته ای از ان ها اگر درون اب قرار داشته باشند خط سلامتی شان پر خواهد شد بنابراین بایذ ان ها را از اب دور نگه دارید.
دسته ای دیگر از ان ها درشب اسیب نخواهند دید.درصورت اینکه در تاریکی با ان ها برخورد کنید باید یکی از افراد با استفاده از چراغ سپر دفاع ان ها را از بین ببرد و دیگران اورا از پای دراورند.حتی دسته ای دیگر پس از ضربه دیدن از دست شما میگریزند و با پیداکردن موز دوباره سلامتی خود را بدست می اورند و دوباره با شما وارد مبارزه می شوند.

برای مبارزه کردن با دشمنان خود به شمشیر و چند نمونه سلاح گرم نیاز دارید و پس از چندبار شلیک کردن باید گلوله ای برای ان پیدا کنید.این عاملی است که مبارزات را برایتان سخت تر خواهد کرد. یکی از ایرادات بازی تنوع نداشتن ماموریت ها می باشد که به مرور زمان برایتان خسته کننده و تکراری خواهدشد. درکل میشود گفت که هدف شما در بازی به سرانجام رساندن ماموریت هایی می باشد که از سه کمپانی گوناگون به شما محول شده است.

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves PS4 کمپانی Rare

شما باید برای اجرا کردن ماموریت ها به جزایری که از شما می خواهند بروید.پس از اینکه ماموریت را به انجام رسانید.به کمپانی مراجعه کنید و دستمزد خود را دریافت کنید.
مکانیزم حرکت نمودن کشتی از نقاط قوت بازی محسوب می شود.هر عملیاتی مانند بالا کشیدن لنگر ؛بالا و پایین کردن و تنظیم زاویه بادبان درجهت باد وبادکردن توپ هر کدام در مراحلی مجزا صورت خواهند گرفت. برای بالا بردن سرعت و مانور دادن بر روی دریا باید وظایف بین اعضای تیم تقسیم شوند.
برای درست پیشرفت روند بازی ارتباط داشتن اعضای تیم با یکدیگر واجب می باشد.سازنده فکری برای کسانی که مایل به صحبت کردن نیستند نیز در نظر گرفته است به این صورت که با نوشته هایی مانند لنگر را بکشید یا به سمت شمال حرکت کنید ان ها را به همکاری در بازی دعوت میکند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
دیدگاه کاربران
۲ دیدگاه
  • pendar ۱۴ دی ۱۴۰۰ / ۲۱:۵۱

    سلام من برای ps5یاps4 می خواستم می شود بگید از کچا بگیرم

    • مرکز خرید ۱۸ دی ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۹

      بهتر از ما ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =