جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves Xbox One کمپانی Rare

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves Xbox One کمپانی Rare

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves Xbox One کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves Xbox One کمپانی Rare

بسیاری از بازی های ویدئویی که این روزها در دسترس هستند، نواقص و نقاط منفی را شامل می شوند. برخی از این بازی ها بر اساس یک ایده ناب و جاه طلبانه شکل می گیرند و در نهایت می بینیم که سازنده نتوانسته بازی را به آن چیزی که در سر داشته، نزدیک کند. شاید به طور کلی بازی ایکس باکس مورد نظر، بد از آب در نیامده باشد، اما شاید اگر بیشتر برایش وقت صرف می شد و به جوانب مختلف آن توجه بیشتری می شد.
آرزوها و ایده هایی که در پس تولید آن بازی نقش بسته بودند، رنگ و روی واقعیت می گرفتند.
متاسفانه این اتفاق در مورد بازی های زیادی می افتد. بسیاری از بازی سازان نمی توانند تا در مرحله اجرا، بازی مورد نظر را به ایده های اولیه ان برسانند و این اتفاق موجب می شود تا بسیاری از مخاطبان از تجربه آن بازی نا امید شوند.
ما تصمیم داریم تا در این مقاله به بررسی بازی Sea of Thieves بپردازیم. می خواهیم ببینیم Sea of Thieves در مرحله اجرا به کجا رسیده است. آیا توانسته یک محصول تمام و کمال باشد و یا در بخشهای مختلف آن نواقصی دیده می شود. وقتی که خبر رسید Sea of Thieves به زودی روانه بازار می شود، بسیاری از دارندگان کنسول ایکس باکس وان خودشان را برای یک تجربه منحصر به فرد آماده کرده بودند. اما باید دید Sea of Thieves به آن چیزی که می خواسته، رسیده است یا خیر؟
با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

آشنایی بیشتر با بازی Sea of Thieves
اگر بخواهیم در اول کار یک نظر کلی در مورد بازی Sea of Thieves بدهیم، باید بگوییم که این بازی واقعا جذاب است و به احتمال زیاد دوست دارید تا در مراحل مختلف آن پیش بروید. مطمئنا پس از اینکه با مضمون اصلی این بازی آشنا می شوید، با شوق بیشتری کنترلر را در دست می گیرید! چون بازی هایی که در آن به دزدان دریایی پرداخته شده باشد، چندان زیاد نیستند. به همین علت می توانیم بگوییم Sea of Thieves در بخش ایده، عالی بوده است و توانسته با استفاده از موضوعی که کمتر به آن پرداخته شده است، در بازار کم رقیبی پا بگذارد.

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves Xbox One کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves Xbox One کمپانی Rare

Sea of Thieves می تواند برای ساعت ها شما را درگیر خودش کند. اما توانایی بالای این بازی در جذب مخاطب اصلا به معنای کم نقص بودن آن نیست. متاسفانه در طول بازی با نواقص و عیب هایی مواجه می شوید که شاید کمی دلسردتان کند، اما هیچ کدام این توانایی را ندارند که شما را از ادامه بازی منصرف کنند.
بگذارید کار را از بخش تک نفره بازی شروع کنیم. راستش را بخواهید در این بخش چیز زیادی عایدتان نخواهد شد. بهتر است به بخش تک نفره بازی Xbox به عنوان دست گرمی نگاه کنید. با حضور در این بخش به آشنایی خوبی با محیط بازی می رسید و می توانید جسورانه تر در مراحل مختلف گام بردارید. بد نیست که در بخش تک نفره بیشتر روی مهارت کشتی رانی خود کار کنید. یادتان باشد که Sea of Thieves در بخش کشتی رانی حرف های زیادی برای گفتن دارد.
به جرات می توان گفت در این بخش، Sea of Thieves از بهترین شبیه سازی ها برخوردار است. شبیه سازی هایی که در بازی های ویدئویی زیادی به چشم نمی خورد.

ناخدا شوید!
در بازی Sea of Thieves یاد می گیرید که چطور یک ناخدای هوشیار شوید. یاد می گیرید در زمان راندن کشتی، حواستان را به تغییرات محیطی هم جمع کنید. در طول بازی باید بیاموزید تا از کشتی در برابر طوفان ها و تغییرات آب و هوایی محافظت کنید. تازه این بخش آسان ماجرا است. حتی باید یاد بگیرید که چه زمانی لنگر بیاندازید و یا اینکه بادبان های کشتی چه شکلی داشته باشند تا همه چیز رو به راه باشد.
به همین دلیل است که می گوییم Sea of Thieves در بخش کشتی رانی واقعا دوست داشتنی و وسوسه برانگیز است. شما در طول این بازی با تمامی چالش های مختلف یک ناخدای واقعی مواجه می شوید و تا انتهای بازی یاد می گیرید که چطور گلیمتان را از آب بیرون بکشید!

در Sea of Thieves، تجربه های مختلف به دست آورید!
تصور نکنید که در Sea of Thieves تمام کارتان سر و کله زدن با کشتی است. شما کارهای زیادی برای انجام دارید که در بخشهای مختلف بازی با آنها مواجه می شوید. در بخشهایی از بازی مجبور هستید به دنبال یک راه حل مناسب برای معما باشید و این بازی را به سمت و سوی تازه ای می کشاند.

جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves Xbox One کمپانی Rare
جزئیات انتشار بازی Sea of Thieves Xbox One کمپانی Rare

گاهی اوقات باید به دنبال طلا و گنج های پنهان بگردید. گاهی اوقات هم باید خودتان را برای مبارزات مهیب و بزرگ آماده کنید!
گویا در Sea of Thieves همه چیز برای اینکه خودتان را یک دزد دریایی بدانید، فراهم است. شما در طول بازی به ماموریت های مختلفی خواهید رفت که می توانید آنها را به صورت تکی و یا گروهی به سامان برسانید.
البته پیشنهاد میکنیم برای انجام ماموریت ها به فکر تشکیل گروه باشید و زیاد به بخش تک نفره بازی تکیه نکنید.زیرا همان طور که گفتیم جذابیت در بخش تک نفره چنگی به دل نمی زند. ضمن اینکه تجربه بازی Sea of Thieves به صورت چند نفره واقعا هیجان انگیز خواهد بود.

حرف آخر در مورد بازی Sea of Thieves
بگذارید خیلی کوتاه نظرمان را در مورد بخش های مختلف Sea of Thieves بگوییم. گرافیک بازی واقعا خوب است و می تواند شما را به عمق دریاها بکشاند. همه چیز در طول بازی برای پیشرفت در مسیرهای مختلف مهیا خواهد بود. به همین دلیل شما با داستانی تکراری مواجه نخواهید شد. در بخش هایی از بازی واقعا احساس می کنید یک دزد دریایی هستید و این یکی از نقاط قوت مهم بازی به شمار می رود.
Sea of Thieves در بخش تیمی و آنلاین واقعا جذاب است و شوق پیشروی در بازی را در وجودتان دوچندان می کند. اگر بتوانیم بخش تک نفره کسل کننده بازی را ندیده بگیریم، همه چیز در Sea of Thieves خوب است.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : Sea of Thieves
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =