بازی Shadow Blade:Reload کمپانی Dead Mage

جزئیات انتشار بازی Shadow Blade:Reload PS4 کمپانی Dead Mage

Shadow blade از آن دسته بازی هایی است که شانس موفقیت خود را ابتدا بر روی سیستم های اندروید توسط شرکت ایرانی فن افزار شریف که با نام Dead Mage در خارج از کشور به ثبت بازی های موفق پرداخته است، امتحان کرد و بعد از اینکه بصورت Early Access در فروشگاه Steam قرار گرفت، با مشاهدۀ بازخوردهای مثبت پیرامون بازی و اقبال عمومی، نسخۀ کاملا جدید و پیشرفتۀ بازی در پلتفرم کنسول ایکس باکس وان آن، با نام Shadow Blade: Reload رونمایی شد. پس از طی مراحل کسب استانداردهای مورد نظر Sony در سال ۲۰۱۶، در اپ استور عرضه گردید و باز هم پس از مدت کوتاهی جزء بهترین بازی های اپ استور در چین، فرانسه و امریکا به شمار رفت و این در نوع خودش، گام بزرگی در ارائه و معرفی بازیهای ایرانی در دنیا محسوب می شود.

جزئیات انتشار بازی Shadow Blade:Reload PS4 کمپانی Dead Mage
جزئیات انتشار بازی Shadow Blade:Reload PS4 کمپانی Dead Mage

از طرف دیگر، باید گفت توسعۀ یک بازی از پلتفرم های قبلی از قبیل ویندوز، اندروید و … به سمت پلتفرم کنسول هایی همچون xbox وان و PS4، آن هم در مدت زمان کوتاه نشان می دهد این بازی قابلیت ای لازم برای جلب رضایت را دارا است. از جمله موفقیت های دیگر بازی ایرانی Shadow Blade: Reload، قرار گرفتن در جایگاه بیست و ششم در لیست پنجاه بازی برتر ID @ Xbox program توسط شرکت مایکروسافت است.

اگر از نسخه های قبلی بازی در سایر پلتفرم ها استفاده کرده باشید، حتما در جریان داستان بازی قرار دارید و شاید تصور کنید دیگر جذابیتی ندارد، اما نسخۀ ایکس باکس وان با نام جدید Shadow Blade: Reload قرار است، نه تنها خاطرات شما را با مبارزات نینجایی تحت اندروید تجدید کند، بلکه تفاوت عمدۀ نسخۀ ایکس باکس وان بازی Shadow Blade با دیگر نسخه ها، بهبود گرافیکی و افزایش تعداد سطح های بازی است.

بنابراین تجربۀ پلتفرم جدید بازی، خالی از هیجان نخواهد بود. همچنین هر سطح از نظر درجۀ سختی به سه قسمت تقسیم میشود: معمولی، ساده و پیشرفته که بر حسب امتیازاتی که میگیرید و مهارت هایی که کسب میکنید، میتوانید درجۀ سختی بازی را به خواست خودتان تغییر دهید.

داستان بازی

اهمیت داستان بازی، اگر بیشتر از ویژگی های ساختاری و تکنیکی نباشد، کمتر از آن نیست. داستان جذاب و دوست داشتنی بازی به Shadow Blade: Realod کمک کرده است تا با بهره مندی از تکنولوژی به روز و موفق، تمام ویژگی ها و جنبه های بدیع خود را به نمایش بگذارد و بدون شک، کسب عناوینی همچون بهترین بازی اپ استور را تا حدودی میتواند مدیون داستان بازی باشد.

داستان اکشن بازی Shadow Blade: Reload حول محور شخصیت نینجای جوان شمشیرزن به نام کورو می چرخد. داستان کاملی در مورد یک قهرمان که بصورت کُمیک حین مبارزات روایت میشود. موقعیت های چالش برانگیز و مبارزات طی هفت فصل و در یک فضای انیمیشن اتفاق می افتد. شخصیت اصلی بازی، نینجای جوان، تحت آموزش های نینجای پیر بازمانده از قبایل گذشته، خود را در معرض مهاجمان قبیلۀ رقیب می بیند.

جزئیات انتشار بازی Shadow Blade:Reload PS4 کمپانی Dead Mage
جزئیات انتشار بازی Shadow Blade:Reload PS4 کمپانی Dead Mage

به دستور استاد نینجای پیر، برای محافظت از خود ناچار به فرار میشود. در راه بازگشت، خود را در میان یک بازی قدرتمند میان سران قبایل و رازی که برای میلیونها سال پوشیده بود می بیند. اما در بخش مبارزات، بازیکن باید کورو را در راه نزدیک شدن به لقب «شمشیرزن تاریکی» با آموزه های تکنیکی آخرین استاد نینجا در محیطی جذاب و پویا راهنمایی کند.

سعی کنید حین بازی سریع، دقیق و خشن باشید! چرا که در بازی Shadow Blade: Reload، سرعت، دقت و خشونت به یک اندازه مهم هستند. باید به سرعت از سطوح بازی عبور کنید، تا جایی که میتوانید غنیمت بدست بیاورید و تا هر اندازه که ممکن است با حمله به دشمنان و زیر پا گذاشتن آنها، امتیاز کسب کنید. بازی با کنترلر ایکس باکس راحت است، اما از آنجایی که بازی در ابتدا برای صفحات لمسی گوشی طراحی شده است، باید مراقب باشید اشتباه نکنید، چون بازی نسبت به حتی حرکات جزیی هم حساس است.

Shadow Blade: Reload به صورت راندهای کوتاه جذاب طراحی شده است. به این صورت که در چند سطح بازی می کنید، امتیاز خود را بالا می برید و سپس برای بهبود سطح بازی، چشم های تیزتر برای جمع آوری امتیاز یا حرکت سریع تر تلاش می کنید.

در پایان بازی، شما سرسخت ترین دشمن خود خواهید بود. در حقیقت، تنوع رنگ گرافیکیT شما را برای مبارزه به یک دنیای نینجایی وارد می سازد و سیستم صدای تکنو، طوری در سرتان می پیچد که گویی در جریان بازی، به طور واقعی در حال شمشیر زدن هستید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =