جزئیات انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter PS4 کمپانی Frogwares

جزئیات انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil's Daughter PS4 کمپانی Frogwares

جزئیات انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter PS4 کمپانی Frogwares

جزئیات انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter PS4 کمپانی Frogwares

این بازی توسط استودیو فراگ ویرز ساخته شده است و از بازی های پلی استیشن ۴ قدیمی در سبک ماجراجویی می باشد. سری اول این بازی درسال ۲۰۰۲ارائه شده است. و تاکنون هشت سری از آن ساخته شده است. شخصیت شرلوک هلمز باعث جذب شدن فیلم سازها و بازی سازهای زیادی شده است. او برای همگان نقش یک کارآگاه دوست داشتنی را ایفا خواهد کرد.برای دست یابی پیدا کردن یک بازی به سبک ماجراجویی باید بازی از گیم پلی خوبی برخوردار باشد.
این بازی با قرار دادن معماهای متنوع در سر راه شما باعث می شود که به تجربه های تازه ای دست پیدا کنید. معماهای بازی هرگز برای شما خسته کننده و تکراری نخواهد شد. ممکن است که شما گاها با بعضی از معماها مانند گشودن قـفـل چندین بار برخورد نمایید ولی این معماها نیز در طی روند بازیPlayStation 4 دشوارتر و مبهم تر طراحی خواهند شد. همچنین شما در بازی با پرونده های گوناگون برخورد خواهید کرد که با یکدیگر دارای تفاوت های زیادی هستند.

جزئیات انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil's Daughter PS4 کمپانی Frogwares
جزئیات انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter PS4 کمپانی Frogwares

به عنوان نمونه شما در یک پرونده مسئول یافتن پدر کسی که نام او تام هست می باشید یا در یک پرونده دیگر باید یک قتل راپرده گشایی نمایید که کسانی که در آن جا حضور داشته اند به شما می گویند که او به واسطه یک مجسمه متحرک از پادرآمده است. همچنین شما باید بفهمید که به چه علت قصد جان شرلوک هلمز را کرده اند.وهمچنین به حل نمودن معمای تصادفی که در میدان شهر رخ داده است بپردازید.
در آخر نیز شما باید معمای پایانی را که در حقیقت با دختر شیطان ارتباط دارد را حل نمایید. همچنین شما باید کارهای مختلفی را نیز به سرانجام برسانید.این کارها شامل بررسی کردن صحنه حادثه؛جست و جو کردن خانه کسانی که به آن ها شک دارید ؛وارد شدن به محیط های که در آن ها احتمال خطر وجود دارد همچنین بازجویی کردن از شخصیت های گوناگون می باشد. همه این موارد باهم باعث می شوند تا این بازی تا به پایان رسیدنش برای بازیکن تکراری و خسته کننده نشود.
در کل می توان گفت که هدف شما در این بازی یافتن سرنخ های گوناگون و پیدا کردن ارتباط بین آن ها می باشد اما بازی بدون نقطعه ضعف نیز نمی باشد به طور مثال می توان به اضافه نمودن سبک اکشن اشاره کرد. این موضوع آن جا به نقطعه ضعف تبدیل خواهد شد که مبارزهای اکشن به خوبی طراحی نشده اند. به عنوان مثال تعقیب و گریزهایی که در جنگل بازی پیاده شده است.عملکرد چندان مطلوبی از خود نشان نداده است .

جزئیات انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil's Daughter PS4 کمپانی Frogwares
جزئیات انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter PS4 کمپانی Frogwares

و به عاملی تبدیل شده است تا بازیکن از بخش های اکشن فاصله بگیرد. به طور مثال کسی که در حال تعقیب کردن شما می باشد دائما شما را مورد اصابت گلوله قرار خواهد داد و حتی اگر گلوله ها به شما برخورد کنند شاهد اتفاق خاصی نخواهیم بود. شما در این قسمت تنها باید فاصله خودرا با فردی که در حال تعقیب کردن شما می باشد رعایت نمایید. از دیگر نقطه ضعف های بازی می توان به ضعیف عملکرد کردن روایت داستانی اشاره نمود.
همانطور که گفتیم با پروندهای گوناگونی در بازی برخورد خواهیم کرد. هر پرونده نیز دارای محتوای داستانی جذابی می باشد اما این پروندها برخلاف انتظار با یکدیگر هیچ ارتباطی نخواهند داشت و تصمیم هایی که شما اخذ می کنید تنها در همان جا موثر واقع خواهند شد و در نهایت حتی مشخص نخواهد شد که تصمیم های شما به درستی گرفته شده اند یانه. در اصل می توان گفت که سازندهای بازی هدف اصلی که دارند روایت کردن قسمت های فرعی بازی می باشد.
و در میان آن ها به قسمت های اصلی بازی نیز خواهند پرداخت. داستان اصلی بازی باکاراکترهایی همچون آلیس ؛کیت و شرلوک هلمز برپا خواهد بود. کاراکتر کیت را میتوان شخصیت اصلی بازی درنظر گرفت که شما در انتهای بازی به نجات دادن او مشغول شوید. سازنده بازی تمام توان خود را به کار گرفته است که این صحنه از بازی از احساسات بسیار قوی برخوردار باشد و رابطه بین پدر و دختر را به خوبی به تصویر بکشد.
اما به خاطر شخصیت پردازی ضعیف کیت و شرلوک هلمز در این زمینه نتوانسته اند با موفقیت وارد عمل شوند و به همین علت پایان بازی آنگونه که انتظار داشتیم پیش نخواهد رفت. البته باید عنوان کرد که شخصیت پردازی ضعیف بازی تنها مختص به شخصیت کیت نمی باشد و شخصیت های دیگر نیز از این مسئله رنج خواهند برد.به عنوان مثال دکتر واتسون که در نقش همراه شرلوک هلمز رایاری میکند از نقش چندان پر رنگی در بازی برخوردار نخواهد بود.
یا به طور مثال کاراکتر الیس را سازنده بازی هرگز نتوانسته است به درستی به تصویر بکشد و حسی را که باید به بازیکن انتقال دهد. گیم پلی بازی نیزاز مشکل افت فریم برخوردار می باشد.همچین با باگ های عجیبی در بازی روبرو خواهیم شد . به طور مثال در قسمتی از بازی با صحنه ای روبرو خواهیم شد که شما مشغول کشیدن فردی بدون هوش بر روی زمین هستید که در واقع آن فرد چندین متر دورتر از آن جایی که باید در حال حرکت کردن می باشد.
بازی اگرچه از نظر فنی دارای عملکرد مطلوبی نمی باشد اما از نظر گرافیک هنری با صحنه های بسیار خوبی برخورد خواهیم داشت.محیط ها بازی نیز بسیار متنوع طراحی شده اند و می توان گفت که تا اخر بازی ما با محیطی روبرو نخواهیم شد که از طراحی جدیدی برخوردار نباشد.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی Frogwares
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + پانزده =