جزئیات انتشار بازی Skull and Bones 2019 PS4 تیم Ubisoft

Skull and Bones 2019 PS4

تاریخ انتشار، تریلر و جزئیات دیگر بازی Skull and Bones

آیا شما هم جزء افرادی هستید که بخش کشتی Assassin’s Creed: Black Flag را بازی کرده و با خود گفته­اید “چرا شرکت یوبیسافت این بخش را به یک بازی مجزا تبدیل نمی­کند؟” خب، به نظر می­رسد شرکت یوبیسافت این سوالات را شنیده باشد.
بازی Skull and Bones را نمیتوان دقیقا ادامه­ی بازی Black Flag دانست. با اینکه هردو بخش­هایی از دزدان دریایی را دارند ، اما به نظر میرسد بازی پلی استیشن ۴ Skull and Bones بیشتر بر گیم پلی چند نفره تاکید دارد، اما هنوز مشخص نیست که چه مقدار از این بازی صرف بازی­های تک نفره می­شود.

Skull and Bones 2019 PS4
Skull and Bones 2019 PS4

در این بازی باید گروهی آنلاین را جمع کرده و در جنگ­های ۵ نفره­ی دزدان دریایی در مبارزات کشتی با کشتی شرکت کنید.  با اینکه که غرق کردن دشمن هم امتیاز محسوب می­شود، اما هدف اصلی این است که همزمان با از بین بردن دشمنانتان، غنایم زیادی را جمع آوری کنید. هنوز مشخص نیست که شما یا دیگر بازیکنان قادر خواهید بود که چند نقش را در کشتی داشته باشید یا اینکه سیستم مدیریت نقش چگونه عمل خواهد کرد، اما مشخص شده که بیشتر این اقدامات در آب­های آزاد انجام خواهند شد.

اخبار بازی Skull and Bones Playstation 4

در E3 2018 دو تریلر جدید برای بازی Skull and Bones به نمایش درآمد. نخستین تریلر، پیش نمایشی سینمایی است که دنیای غنی بازی را بررسی می­کند.
تریلر دوم، پیش­نمایش گیم پلی است که بهترین دید ما از بازی Skull and Bones و نحوه­ی انجام آن را بوجود می­آورد. براساس فیلمی که در این رویداد نشان داده شد، مشخص شد که بازیکن قادر به فرماندهی کشتی خود در بازی Skull and Bones خواهد بود، اما دریایی که در آن مشغول کار هستید ممکن است توسط دیگر بازیکنان اشغال شده باشد. راه های بسیاری برای تعامل با دیگر بازیکنانی که از آن مناطق برای از بین بردن دشمنان استفاده می­کنند، وجود دارد.

تاریخ انتشار بازی Skull and Bones

طبق آخرین گزارشات بدست آمده از شرکت یوبیسافت، انتشار این بازی تا سال ۲۰۱۹ یا حتی ۲۰۲۰ به تاخیر افتاده است.

گیم پلی بازی Skull and Bones

بازی Skull and Bones به طور کلی درباره­ی غرق کردن کشتی­های دیگر است. در واقع در این بازی شما به دنبال بدست آوردن غنایم زیاد و تبدیل شدن به یک دزد دریایی قدرتمند خواهید بود –این تریلر منابع بسیاری را ارائه کرد که توسط آن­ها میتوانیم در صدر زنجیره­ی غذایی قرار بگیریم. قایقرانی درست مانند بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag است- در اطراف اقیانوس سرگردان خواهید بود، و سپس در نهایت توپ­هایی را به سمت قایق دیگران پرتاب خواهید کرد.
انواع مختلفی از گلوله­ها وجود دارد، که باعث می­شود بتوانید به کشتی­های دیگر آسیب برسانید یا توانایی آن­ها را برای شنا یا تیراندازی متقابل از بین ببرید. همچنین روش­های مختلفی برای قایقرانی وجود دارد. در هر حال، می­توانید با کشتی­های دیگر دزدان دریایی همکاری کرده و توانایی­های متفاوت خود را برای از بین بردن دشمن اصلی و بدست آوردن حداکثر غنیمت، ترکیب کنید. حتی اگر به خودی خود قدرتمند باشید، باز هم می توانید با کشتی های بزرگ جنگی همکاری کنید. تنها مشکلی که وجود دارد این است که متحدان در بازی Skull and Bones دورو هستند، و ممکن است زمان تقسیم غنایم، به شما پشت کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =