جزئیات انتشار بازی skull and bones PS4 کمپانی Ubisoft Singapore

جزئیات انتشار بازی skull and bones PS4 کمپانی Ubisoft Singapore

جزئیات انتشار بازی skull and bones PS4 کمپانی Ubisoft Singapore

این بازی پلی استیشن ۴ توسط کمپانی Ubisoft طراحی شده است، Skull and Bones تجربه ای است که عمدتا بر جنگ های دریایی تمرکز می کند و یک تهدید کلی در سراسر دریا است. این بازی شامل اجزای تک به تک و چند نفره می باشد، شما می توانید با دوستان خود مبارزه کنید یا تنها در تلاش برای برتری به عنوان یک نیروی دریایی باشید. پس از آنکه امپراتوری بریتانیا دزدی دریایی در اقیانوس کارائیب را از بین برد، این بازی در اقیانوس هند تنظیم شد.
Skull and Bones در واقع عصر طلایی دزدان دریایی را به نمایش می‌ گذارد. بازیکنان در این بازی می‌ توانند ناوگان بسازند، کشتی ها را آنگونه که می خواهند درست کنند و همچنین با غارت کشتی های دیگر ، گنج های آنان را به غارت ببرند. بازی Skull & Bones در سبک اکشن و چند نفره آنلاین می‌ باشد. Skull & Bones عنوانی بر پایه نبرد‌های دریایی Assassin’s Creed 4 Black Flag است اما در عمل شباهتی میان آن‌ ها وجود ندارد.

جزئیات انتشار بازی skull and bones PS4 کمپانی Ubisoft Singapore
جزئیات انتشار بازی skull and bones PS4 کمپانی Ubisoft Singapore

فرماندهان دزدان دریایی قویترین سلاح های موجود ، یعنی کشتی های جنگی را اداره میکنند. برای تبدیل شدن از یک فرد معمولی به فرمانده دزدان دریایی باید استاد دریا نوردی شوید و به جنگهای دریایی بروید، درحالی که در حال جمع کردن نیروهای بیشتری هستید که هیچکس نتواند شکستشان دهد. برای شروع، از غرق شدن محموله تعدادی کشتی استفاده کردیم، بنابراین در مورد پیدا کردن آنها از the crow’s nest استفاده کردیم و راه خود را یافتیم.
این بازی تقریبا دو مرحله ای است: در مرحله اول مبارزه می کنید تا تمام ثروت ها و گنج ها را غارت کنید، سپس از ثروتمندترین بازیکن خود محافظت می کنید، در حالی که سعی در از بین بردن بزرگترین مخالفان دارید. باید کشتی را در منطقه ای امن و دور از حملات دزدان دریایی حرکت دهید. انجام این کار نیازمند کار تیمی است، چرا که انواع مختلف کشتی (که تا کنون آشکار شده اند) نقاط قوت و ضعف دارند که می تواند یک فرد را برای یک مبارزه با مهارت پشتیبانی کند.
برای مثال کشتی Bruiser: یک کشتی میان وزن که نسبتا سریع است و سازو برگ جنگی خوب و یک دژ کوب معمولی دارد، اما عرشه بزرگی ندارد. کشتی Marksman دارای دامنه دور بردی وسیع برای تیر اندازی است و دارای وزن بسیار کمی است و در نهایت Enforcer یک کشتی با قدرت آتش و زره پوشی بالا است اما تمام فضای دریایی آن از یک عرشه آبگیر تشکیل شده است.
شما می توانید در این بازی نبرد های دریایی را تجربه کنید و یک دزد دریایی تمام عیار شوید. بهترین کشتی ای را که برای سبک بازیتان مناسب است انتخاب کنید و با کمک غنیمت هایی که در جنگ ها کسب میکنید کشتی خود را ارتقا دهید و بهترین تصمیمات را برای خدمه ی خود بگیرید. همچنین با کمک نیروی باد میتوانید با چندین تاکتیک مختلف که قابل استفاده اند به رقیبان برای نبرد نزدیک شوید.
این بازی با گرافیک خیره کننده و واقع گرایانه ای که دارد قادر است شما را تا ساعت ها مشغول بازی کردن نگه دارد. سرگرم کننده بودن این بازی چیزی است که تاکنون به اثبات رسیده است. این کشتی وسیله نقلیه ای است که سوار شدن به آن با فشار یک دکمه امکان پذیر است. فریاد های کاپیتان و خدمه و بالا و پایین رفتن کشتی در آب باعث واقعی به نظر رسیدن بازی می شود.
این یک بازی Playstation تقریبا ۲۰ دقیقه ای طولانی با گروهی نه نفره منتشر شده در E3 2018 است که آزادانه میجنگند، غارت و اکتشاف می کنند. کشتیرانی بسیار پیچیده است و شما به طور مداوم باید کشتی را در جهت باد نگه دارید و در عین حال از نقشه چشم بر ندارید. چشم خود را روی نقشه حرکت دهید، اهدافتان تنها زمانی برای شما آشکار می شود که دید خود را به the Crow’s Nest تغییر دهید ( حتی پس از یک دوره کوتاه، هدف شما محو خواهد شد).

جزئیات انتشار بازی skull and bones PS4 کمپانی Ubisoft Singapore
جزئیات انتشار بازی skull and bones PS4 کمپانی Ubisoft Singapore

وقتی در حال بازی کردن Skull & Bones هستید، اتفاقات زیادی رخ می دهد. ویژگی های رابط کاربر برای ردیابی، نشانگر عینی زمانی که شما از the Crow’s Nest استفاده نمی کنید، و کشتی های مختلف با تخصص های مختلف ناپدید می شوند که باید قبل از انتخاب آن ها در نبرد از نحوه عملکردشان اطلاع داشته باشید. همه اینها باعث می شود که بازی در طول یک جلسه بازی کوتاه، مشکل به نظر برسد.
امیدواریم که ویرایش های بعدی بازی پیچیدگی های بیشتری برای یادگیری عمقی چیزهایی فراتر از سیستم معمول بازی داشته باشد. شما با تعداد کمی سلاح های متفاوت به کشتی های دشمن نزدیک شدید، آن ها را در تیررس قرار داده و امیدوار بودید که باد شما را بیش از حد معمول هدایت کند. با استفاده از این بازی که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، امیدواریم که زمان کافی برای افزودن یک استراتژی بیشتر و یا عناصر استراتژیک برای درک بازیکنان در سطح متوسط وجود داشته باشد.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : بازی skull and bones PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =