بازی Sonic Mania Plus کمپانی PagodaWest Games

جزئیات انتشار بازی Sonic Mania Plus PS4 کمپانی PagodaWest Games

خب دیگر بازی های تاریخی را به فراموشی نسپارید. امروز با یکی دیگر از همین بازی های تاریخی و به یاد ماندنی همراه می شویم. دهه شصتی ها و هفتادی ها نصف خاطراتشون از کنسول های بازی از کنسول سگا می باشد. بیشتر این خاطرات هم در بین بازیها از همین سگا رقم می خورد. اگر به خوبی یادمان باشد در آن زمان کیفیت و گرافیک همین بازی برای ما یه دنیا ارزش داشت. در آن زمان ما با بازی سونیک شب و روزمون را سر می کردیم.

آنقدر بازی را دوست داشتیم که حتی گاهی اوقات در طول یک روز چند بار تا آخر بازی میرفتیم. حال دیگر خبری از کنسولهای سگا نیست و کنسول پلی استیشن ۴ جای تمام این بازی ها را پر کرده است. اما ما که باورمان نمیشود روزی بازیها بتوانند خاطرات ما را از کنسول سگا و بازی های جذابش مثل سونیک پاک کند. بازی Sonic Mania Plus برای PS4 امروز آمده است تا خاطراتی که از بازی قدیمی سگا داریم را برایمان زنده کند.

معرفی بازی Sonic Mania Plus

گرچه این بازی دیگر نیازی به معرفی ندارد اما بد نیست که گاهی اوقات برای بهتر بازی کردن به برخی از نقاط قوت و یا سازندگان بازی بپردازیم تا بلکه اطلاعات مفیدی از این میراث خاطره انگیز کسب نماییم. بازی Sonic Mania Plus برای PS4 یکی از بهترین بازیهای قدیمی و خاطره انگیز است چرا که با اینکه بازی Sonic Mania Plus برای PS4 ساخت ژاپن نیست اما تمام این حال و هوا را هنوز به همراه دارد و قرار است ما را باز هم با همان حرکات شیرین بازی سونیک قدیمی سرگرم کند.

اما بازی Sonic Mania Plus برای PS4 برای آنکه بتواند بازی را همانند گذشته به خاطر ما آورد باز هم برایمان با همان کیفیت و جذابیت و البته با مراحل بیشتری در کنسول پلی استیشن ۴ به میدان آمده است. بازی Sonic Mania Plus برای PS4 از جمله بازی هاییست که برای خیلی ها نیاز به یاد آوری نداشته و این مورد کار ما را خیلی راحت تر کرده است. در بازی Sonic Mania Plus برای PS4 شما با همان مراحل بلکه با محیط هایی جذاب و دیدنی و همان کاراکترهای بازی قدیمی روبرو هستید.

جزئیات انتشار بازی Sonic Mania Plus PS4 کمپانی PagodaWest Games
جزئیات انتشار بازی Sonic Mania Plus PS4 کمپانی PagodaWest Games

روال مراحل امروز هم برایمان قرار است که حسابی گیجمان کند و نهایت سرعت و شیطنت بازیهای سونیک را رقم بزند. همانند قبل این بار هم سونیک در برابر دشمن همیشگی اش یعنی دکتر اگمن ایستاده و می خواهد با دوست قدیمی اش باز او را نابود کند. بازی Sonic Mania Plus برای Playstation 4 با پشت سر گذاشتن مراحل و جمع آوری سکه ها و مراقب بودن در برابر تیغ ها و موانع و همینطور از سر راه برداشتن مزاحمین قرار است به پایان برسد.

در این بین هنوز همان برخورد های اعصاب خورد کن و به همان اندازه هم جذاب بر سر راه ماست تا ما را از ادامه بازی منع کند. اما شما باید این بار حرفه ای تر عمل کنید. از محیط بازی به خوبی استفاده کنید.

گرافیک در بازی Sonic Mania Plus

همانطور که گفتیم در بازی Sonic Mania Plus برای PS4 یکی از مواردی که بازسازی شده و در غیر طبیعی کردن و مصنوعی کردن بازی زیاد دست نبرده اند همین گرافیک محیط و صحنه هاست. صداگذاری خاطره انگیز گویی تمام صداها و ملودیهای بی نظیر این بازی را کپی کرده اند. در بازی Sonic Mania Plus برای PS4 لحظه به لحظه بازی برایتان هیجان و خاطرات را به دنبال دارد. شاید برای کسانی که از سن و سال کم برخوردارند این بازی در نظرشان جلوه و گرافیک خوبی نداشته باشد.

اما اگر در دوران کودکی این بازی را تجربه کرده باشید خواهید دانست که گرافیک این بازی بیشتر به این دلیل دست نخورده است که استودیوی سازنده بازی بیشتر از هر چیزی برای زنده کردن داستان بازی با همان کیفیت صدا و تصویر قدم برداشته است. تمام صداهایی که در بازی میشنوید و تصویر سازی ها و موسیقی ها همه بیش از ۲۰ سال پیش در میان ما جایگاه ویژه ای داشت و ما بر سر بازی کردن و اینکه دسته های سگا همیشه در اختیار خودمان باشد دعوا میکردیم.

جزئیات انتشار بازی Sonic Mania Plus PS4 کمپانی PagodaWest Games
جزئیات انتشار بازی Sonic Mania Plus PS4 کمپانی PagodaWest Games

حال اینکه در روند بازیهای پلی استیشن ۴ از این خانواده بازی، کشور ژاپن نتوانسته است سونیک را زنده کند و شرکت دیگری به یاد خاطرات دوران کودکی ما این کار را کرده است ما هیچ انتقادی از بازی نداریم. چرا که اگر خودتان در دوران کودکی این بازی را تجربه کرده باشید این بار هم به همان تازگی بازی برایتان لذت بخش است. پس در لذت بازی چیزی کم نیست و شما را با بازی Sonic Mania Plus برای PS4 همراهی می کنیم.امیدواری از بازی Sonic Mania Plus برای PS4 لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 4 =