جزئیات انتشار بازی SoulCalibur 6 PS4 کمپانی Bandai Namco Entertainment قسمت اول

.

جزئیات انتشار بازی SoulCalibur 6 PS4 کمپانی Bandai Namco Entertainment قسمت اول

مروری بر بازی SoulCalibur 6

تاریخ عرضه، روستر و اخبار بازی SoulCalibur 6

ویژگی های اصلی

  • قیمت: ۴۴٫۹۹ یورو
  • تاریخ عرضه: ۱۹ اکتبر
  • شرکت توسعه دهنده: Project Soul
  • ژانر: جنگی
  • پلتفرم ها: پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، کامپیوترهای شخصی

با توجه به اینکه بازی های ژانر جنگجویی در سال های اخیر به میادین بازی ها بازگشته اند، یک سوال ذهن کاربران را مشغول کرده است، پس بازی SoulCalibur کجاست؟ دومین بازی کمپانی باندای نامکو که در سبک خود نوآوری جذابی بود، اما سال ها از آخرین نصب این بازی گذشته است. خوشبختانه، ایونت گیمز اوارد (Games Award) سال ۲۰۱۷ از بازگشت این فرانشیز خبر داد.
مجموعه بازی های Playstation ۴ SoulCalibur در سال ۱۹۹۵ آغاز شدند، به استثنای Soul Edge که برای کنسول ها تغییر نام Soul Blade را برای خود برگزید. داستان این بازی در سال ۱۵۸۴ رخ داد و حول محور جنگجوهای مسلح سراسر جهان که با شمشیر میجنگیدند، می چرخید و به همین دلیل به Soul Edge معروف شد، و سپس توسط یک دزد دریایی تحت سلطه قرار گرفت. این بازی در نهایت منجر به ایجاد مجموعه بازی های SoulCalibur شد.
این مجموعه تا کنون به تمرکز بر مبارزات برای شمشیر شیطانی ادامه داده است. آخرین سری از مجموعه این بازی ها که SoulCalibur 5  نام داشت، در سال ۲۰۱۲ عرضه شد، که در واقع جهانی در آتش را به نمایش نگذاشت، علیرغم بازی های قبلی خود. خوشبختانه بازی SoulCalibury 6  به روزهای درخشان خود باز خواهد گشت.

تاریخ عرضه بازی SoulCalibur6

 بازی SoulCalibur 6 در تاریخ ۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، سیستم عامل ویندوز کامپیوتر و ایکس باکس عرضه خواهد شد. تصادفا، این بازی قرار است بیستمین سالگرد خود را سال بعد جشن بگیرد.

جزئیات بیشتر بازی

مجموعه بازی های کلاسیک جنگی با سری جدید SoulCalibur 6 بازگشته است. مجموعه ی بازی های SoulCalibur در اصل بازی ساده ای است. شمابا سه دکمه ی حمله –حملات عمودی و افقی و ضربه – روبرو هستید، و همچنین یک دکمه برای مسدود سازی حملات مقابل قرار دارد. در این بازی تاکید بیشتر بر حرکات سه بعدی است. فاصله گرفتن و موقعیت قرار گیری بسیار مهم است، زیرا برخی حرکات ممکن است دشمنان را از بین ببرند و حرکات Ring Out در این بازی بیش از هر بازی جنگی دیگری رایج بوده و البته بخش مهمی از پیروزی را به خود اختصاص می دهد.
باید در همه ی زمان ها به این فکر کنید که کجا هستید و سعی کنید بهترین اقدامات را انجام دهید.
از زمان عرضه ی اولین نسخه ی بازی SoulCalibur، تاثیرات گارد – با فشار دادن دکمه ی حمله به سمت دشمن و مسدود سازی به طر همزمان انجام می گیرد – اصلی ترین مکانیزم مبارزات بوده و دقیقا چیزی است که بازی را بسیار جذاب می کند. گارد گیری موفق فشار دشمن را در هم می شکند و به شما اجازه می دهد تا حملات خود را آغاز کنید، اما البته توجه کنید که آن ها می توانند در مقابل شما گارد بگیرند! به طور کلی این بازی یک بازی مبارزه ای است، اگر شما بتوانید به گارد دشمنان نفوذ کنید، آن ها بسیار آسیب پذیر می شوند.
دو سیستم جدید و اصلی در بازی SoulCalibur 6 به کار گرفته شده است. به نظر می رسد سیستم Reversal Edge مختص بازیکنان جدید است، این سیستم در واقع یک مکانیزم کام بک می باشد که با فعال کردن آن، بازیکنان می توانند از موقعیت های خطرناک و بحرانی رهایی پیدا کرده و بازی را به نفع خودشان تغییر دهند. کاربران با نگه داشتن کلید وارد فازی با انیمیشن زیبا شده و در آن حالت می توانند از حملات با جهات مختلف و قابلیت های گرفتنی (throw) حرفی در امان بمانند.
پس از اینکه کلید مورد نظر را رها کنید، قابلیت دفاعی بازیکنان از بین رفته و وارد حالت تهاجمی می شوند. این سیستم دارای فرایند بسیار جالبی است که کاربرا را وارد مرحله ای از مبارزه می شود که رقابت ها را حساس تر و غیر قابل پیشبینی می کند.
به طور کلی بازی SoulCalibur 6 بازی جنگی بسیار خوبی است، و در حال حاضر تنها مسئله ی گنگ بازی، سیستم Reversal Edge است – چیزی که واضح است بسیار جذاب است، اما تنها گذشت زمان و تحلیل بازی مشخص می کند که آیا این سیستم چیز جدیدی را وارد سیستم می کند یا خیر. تمام چیزهای دیگری که کمپانی باندای نامکو بیان کرده، تقریبا به روز رسانی داستان اصلی بازی بوده است.

بررسی نهایی

به نظر می رسد این بازی دنباله ی بازی SoulCalibur 2 می باشد که البته به روش خاصی مدیریت شده است.این بازی یکی از بهترین بازی ها در لیست بازی های مبارزه ای است. به طور کلی، می توان گفت که بازی SoulCalibur 6 یکی از بهترین بازی های سه بعدی است که برای تمام سطوح ساخته شده است. اگر قصد یادگیری یک بازی مبارزه ای را دارید، احتمالا این بازی گزینه ی خوبی برای شما خواهد بود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =